Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu

Aizsāka TasEs 

Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
13.02.2018 13:24
Ne viens vien ārsts to nepamanīja. Par šiem gadiem jau ir 3. ģimenes ārsts, kuram stāstu par šīm problēmām. Tikai pirms tam nebija problēmu ar nagu un ar nabu, kas tagad ir nākusas klāt. Par to esmu stāstījis neatliekamajā palīdzībā, pie gremošanas sistēmas ārsta. Viņi visi skatās asins analīzes un, iespējams, salīdzina tos 2 rādītājus, kurus es minēju iepriekšējā postā. Vai nu vispār par tādu slimību nezin, kas būtu ļoti dīvaini.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
13.02.2018 13:28
Ar zālēm vai ne ar zālēm, bet diagnoze ir nepieciešama. Ar zālēm, protams, tikai ar ārstu. Bet, ja, piemēram, pāriet uz diētu, tad diētas kairinātajam zarnu traktam un kandilozei ir atšķirīgas. Cik saprotu, kairināto zarnu gadījumā nevar rīt, piemēram, salātlapas, kas ir viens no ēdieniem kandidozes gadījumā.

> jo ja domā par ārstēšanu ar zālēm
Par diētām- tur drusku jāiedziļinās, nekādas lielās atšķirības tur nebūs jo vispār- abas slimības var būt ļoti pat saistītas, tikai ir arī tā lieta ka ne visu kas būtu labs var ēst ja zarnas ir satracinātas. Bet par arī šajā forumā kāda gribēja teikt ka šo ārstē tikai reanimācijā, man jāsecina ka pirms reanimācijas neārstē vispār...cik jauki:) Un laikam pat nepazīst. A ko tur lai saka?
Diemžēl ārsti tik slikti saprot simptomus ka pat nezin ko varētu pārbaudīt- kādas analīzes būtu jāveic un tā ir katastrofa, ja teikt godīgi, pilnīga katastrofa.... ir simptomi, sūdzības, varētu pārbaudīt konkrētu lietu bet analīzes netiek nozīmētas.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
02.03.2018 18:33
Uztaisīja analīzes. Nav kandidioze. Toties ir paaugstināts bilirubīns visās 3 pozīcijās. Dzeltens neesmu un visi pārējie analīžu rādītāji, tai skaitā tie, kas norādītu uz aknām, normā. Paldies Dievam, ka ģimenes ārste ir kaut kur projām un viņas vietā ir sakarīgs ārsts, kas kaut ko arī skatās nevis tikai fantazē par veselīgu ēšanu un nodarbošanos ar sportu.

Ārsts izskatīja visas vecās analīzes un bilirubīns ir bijis paaugstināts jau 6 gadus atpakaļ, bet pēc tam nevienā analīzē bilirubīns līdz pat šim gadam nezināmu iemeslu dēļ vairs netika iekļauts.

Rūgta garša mutē ik pa laikam ir jau gadus 10. Vēl Latvijā ar to gāju pie ārstiem, bet neko nekonstatēja.

Tagad iedeva vizīti pie gastroentereloga, bet tikai uz 28. maiju. Nezinu, vai gaidīt vai iet par maksu. Gadu atpakaļ jau pārbaudījos pie gastroentereloga, kurš pateiza, ka viss ir labi un izrakstīja antidepresantus. Nezinu gan, vai no nerviem par paaugstināties bilirubīns...
Paaugstināts bilirubīns nozīmē ka aknas netiek galā, tas tā vienkārši izsakoties..organisma attīrīšana palīdzētu pat bez precīzākas diagnozes jo viss liecina ka ir piesārņots organisms.... lai gan es vispār pat neticu ka nav kandida sēne.
Nezinu- viņi vispār taisa analīzes jeb uzraksta kas ienāk prātā? Nu un vēl- jau 6 gadus atpakaļ bij kkas jādara...
Gastroenterologs tur nekādā sakarā īpaši nebūs..ja bilirubīns- tad hepatologs vai vēl ir varianti..
Ja domāt ka reflukss tad var arī gastoenterologu apmeklēt bet rūgta garša var būt vēl citu iemeslu dēļ.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
02.03.2018 19:11
Analīzes taisa, bet es patiešām nesaprotu, pēc kādas loģikas ģimenes ārste iekļauj pārbaudamās lietas analīzēs. es viņai stāstu par visiem simptomiem, bet viņa skatās lielām acīm. Ja būtu normāli ārsti, es pa forumiem nestaigātu. Kā jau rakstīju, tagad ir cits ārsts un, tiklīdz es viņam ieminējos par kandidiozi, viņš pieprasīja analīzes, kas man tagad ir uz 3 lappusēm.

Es pat nezinu, vai te pastāv hepatologi, jo pat Internetā viņu vietā atrod "gremošanas sistēmas ārstus", pie kā es arī esmu nozīmēts.

Rūgta garša mutē tagad ir diezgan reti. Kad 10 gadus atpakaļ viss sākās - vēdera pūšanās, burbuļošana, caurejas, tad gan brīžiem mutē bija bija briesmīgi rūgts.
Ja ir 3 lpp tad der uzrakstīt kas ir baudīts jo tas teksts- viss normā maz ko izsaka, un ko saka ārsts?
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
02.03.2018 19:58
Es saku "normāli", tāpēc, ka analīzēs pie katras pozīcijas izdrukājas arī pieļaujamās vērtības attiecīga dzimuma un vecuma cilvēkam. Arī ārsts teica, ka viss pārējais izskatās OK. Holesterīns arī ir paaugstināts, bet jau daudz zemāks nekā pirms 2,5mēnešiem, laikā, kad atkal biju uzbarojies un ēdu daudz cepta un neveselīga.

Es jau varētu pārrakstīt, bet viss ir spāniski un es nepārzinu daudzus med. terminus, lai pārtulkotu. Tas izskatās tā:

Glucosa 93
Urea 23
Creatinina 0,78
Filtrado gomerural estimado > 60
Acido urico 5,53
Triglideridos 62
Colesterol total 219
Colesterol HDL 107
Colesterol LDL 100

turpināt?
Nē, visu būs grūti saprast bet vajag atrast cēloni paaugstinātam bilirubīnam.Analīzes vēl jātaisa.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
02.03.2018 20:42
Sazinājos ar 1 klīniku. Laikam nākamnedēļ aiziešu. Viņi saka, ka viens no variantiem, ka tā varētu būt Gilberta slimība. Tad jau redzēs. Paldies par atbildēm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 24?
Ziņa: