Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu

Aizsāka TasEs 

Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
10.02.2018 17:44
Labdien,

Mans teksts būs ļoti garš un šaubos, ka daudzi to visu izlasīs. Galvenās problēmas, par kurām, es gribētu saņemt kādus ieteikumus ir problēma ar nagu un nabu.

Bildes ir redzamas šeit. Nags un naba:

https://imgur.com/a/BKruj


Es esmu izmisumā. Varbūt kāds var ieteikt, pie kāda ārsta lai griežos, kādas analīzes/izmeklējumus lai veicu? Man ir visdažādākie simptomi, bet es dzīvoju ārzemēs un šeit ģimenes ārsts pie speciālista nosūta laikam tikai tad, kad cilvēks mirst. Kad es savai ģimenes ārstei sāku skaitīt visus savus simptomus, viņa skatās uz mani tā, it kā es stāsītu par citplanētiešiem. Vienkārši netic. Janvārī taisīju asins analīzes. Iekļauts bija viss kaut kas, ieskaitot HIV, sifilisu, hepatītus. Viss OK, vienīgā problēma - paaugstināts holesterīns.

Es kādreiz jau publicēju tēmu šajā forumā sakarā ar to, ka man bija tik pastiprināta siekalu izdalīšanās, ka naktī nevarēju gulēt. Diemžēl neatceros, kāds bija lietotāja vārds un e-pasta adrese, tāpēc piereģistrēju jaunu kontu.

Tātad, esmu 48 gadus vecs vīrietis, bez liekā svara, dzīvoju ārzemēs, bet problēmas sākās jau kādus 15 gadus atpakaļ, kad vēl dzīvoju Latvijā. Pirmās problēmas bija sāpes sirdī, ģībšanas sajūta. Vienreiz uz ielas pat izsaucu ātro palīdzību, jo likās, ka mirstu. es tad vēl nezināju, kas ir veģetodistonija. Tagad es to zinu un, iespējams, man tā ir, kaut gan neviens man to nav diagnosticējis. Šeit. ārzemēs, ārsti par to neko daudz nezin.

Pēc tam, turpat Latvijā, parādījās problēmas ar vēderu, ādu. Vēderā bija trokšņi, burkšķēšana, vēdera pūšanās u.t.t. Parādījās caureja, kas nekad nepārgāja, ādas iekaisumi starp acīm , abās deguna pusēs, galvā tādas kā blaugznas. Ārsti nekādas problēmas neatrada. Arī šeit, ārzemēs, esmu skrējis uz ātro palīdzību sakarā ar sāpēm sirdī, panikas lēkmēm, bet nekādas veselības problēmas nav konstatētas. Tā, nu, es centos ar to visu sadzīvot un nepievērst uzmanību visām problēmām.

Diemžēl parādās aizvien jaunas problēmas un simptomi, ko vairs nevaru ignorēt. Un, vai tiešām, ja tā ir veģetodistonija, var būt problēmas ar naga sēnītu, apsārtušu nabu?

Problēmu saraksts ir veidots no vecākajām uz jaunākajām, tātad, pašā apakšā būs problēmas, kas ir parādījušās vissenāk.

===========================
1. NABA
===========================

Apsārtums ap nabu, kaut kādi izdalījumi no nabas (it kā nabā būtu smiltis). Apsārtums un izdalījumi periodiski pāriet, bet strauji parādās no jauna. Kad konstatēju, ka naba ir apsārtusi, nākamajā dienā bija jālido projām un es nobijos un aizskrēju uz ātro palīdzību. Tur man pateica, ka tas nav nekas nopietns. Izrakstīja antibiotikas "DALACIN" un deva norādījumus nabu mazgāt un ar fēnu žāvēt, cik vien bieži varu. Antibiotikas pilnīgi nekādu efektu nedeva, bet nabu cītīgi mazgāju un žāvēju. Ar laiku apsārtums samazinājās, bet pavisam nepārgāja. Pēc pāris nedēļām aizgāju pie ģimenes ārstes. Viņa pateica, ka naba izskatoties ļoti labi un lai es neuztraucoties. Pēc pāris mēnešiem apsārtums gandrīz pazuda pavisam, bet tagad atkal sāk niezēt naba un saprotu, ka viss sākas no jauna,

Jāpiebilst, ka pirms problēmām ar nabu es biju lietojis antibiotikas 2x pa nedēļai ar mēneša pārtraukumu zobu ārstēšanas sakarā - "AMOXICLINA NORMON".

===========================
2. NAGS
===========================

Kaut kad pagājušā gada novembrī ievēroju, ka kreisās rokas mazā pirksta naga maliņa ir ļoti balta un izliekta uz augšu. Pirms pāris dienām bija tā, ka es ļoti steidzos un nospriedu, ka, griežot nagus, nagu vienkārši nenogriezu, bet tas iesprūda šķērēs un izliecās. Īpaši tam nepievērsu uzmanību, bet pēc laika ievēroju, ka nags pamazām atdalās no pirksta. Nags/pirks neniez, bet pirksts ir jūtīgs. Nu, tāda sajūta dažreiz ir, ja gadās nogriezt nagu daudz īsāk nekā vajadzētu.

Atkal aizgāju pie ģimenes ārstes. Viņa apskatīja nagu un pateica, ka, iespējams, ir sēnīte. Izrakstīja tādu kā nagu laku, ar kuru nags jāsmērē 2x dienā - "TIOCONAZAL KORHISPANA". To smērēju jau kādu mēnesi, bet efekta pilnīgi nekāda. Zem nags pirksts ir tumšākā krāsā (vai arī pats nags ir tumšākā krāsā) un tā tumšā krāsa pamazām virzās uz priekšu. Ārste atkal mani nenosūtīja pie speciālista un tagad vispār nezinu, vai tā ir sēnīte un vai ar pareizu medikamentu es tieku ārstēts, jo, cik palasīju, ir dažādi sēnišu tipi. Ir arī ļoti lielas bailes, ka sēnītes gadījuma tā var izplatīties uz citiem pirkstiem.

Liekas , ka visi nagi ir kaut kādi kā trausli. Un, kad to ievēroju, apmēram tai pašā laikā bija problēmas ar matu izkrišanu.

Vai vispār abas problēmas - naba un nags, mati, āda nevar būt kaut kādā veidā saistītas?

===========================
3. PASTIPRINĀTA SIEKALU IZDALĪŠANĀS
===========================

Apmēram 1,5 gadus atpakaļ sāka pastiprināti izdalīties siekalas. Parasti, kad aizgāju gulēt. Siekalu izdalīšanās progresēja un bija tā, ka stundām nevarēju iemigt, jo nepārtraukti bija jārij siekalas. Kad aizmigu, dažreiz pamodos šīs problēmas dēļ, bet ne bieži. Siekalu izdalīšanās laikā bija pamatīgas iesnas. Tas turpinājās kādu mēnesi, tad pārgāja. bet siekalu izdalīšanā speriodiski atsākas, bet vieglā formā un ātri pāriet.

===========================
4. KAMOLS KAKLĀ, KAKLA SĀPES
===========================

Pāris gadus atpakaļ parādījās sajūta, ka kaklā ir tāds kā kamols. Brīžiem bija tā, ka nevarēju norīt barību. Parādījās regulāras sāpes kaklā, kuras ārstēju ar pretsaaukstēšanās zālēm, kas nekādu efektu nedeva. Parasti sāpes bija kakla kreisajā pusē. Aizgāju uz maksas klīniku pārbaudīt kaklu. Ārsts pateica, ka kaklam viss ir pilnīgā kārtībā un, iespējams problēma sir uz nervu pamata. Pēdējā gada laikā šī problēma gandrīz vairs nav bijusi.

===========================
5. URINĒŠANAS TRAUCĒJUMI
===========================

Strūkla ļoti vāja. No rītiem kādu stundu pēc uzcelšanās ik pa brīdim ļoti vajag uz tualeti. Izejot no mājām vismaz reizi pusstundā jāmeklē tualete, jo neizturami gribas čurāt. Atkal par savu naudu gāju pārbaudīties pie urologa, kurš pateica, ka nekādu problēmu man nav.

===========================
6. PROBLĒMAS AR VĒDERU
===========================

Problēmas ar vēderu un vēdera izeju, regulāra caureja jau ir kopš Latvijas laikiem. Pastiprināta gāzu izdalīšanās, vēdera pūšanās, brīžiem tik spēcīgi, ka staigāju kā grūtniece. Esmu mēģinājis ilgstoši neēst kaut kādus produktus, nedzert alu, nedzert kafiju. Uz vēdera problēmām tas neatstāj pilnīgi nekādu iespaidu. Nesen pēkšņi uznāca tāda caureja, ka knapi paspēju uz tualeti. Pēc tam sākās aizcietājums kādu 5 dienu garumā. Kad beidzās aizcietājums parādījās sāpes vēderā. Brīžiem sāpēja ir vēdera lejas daļā, brīžiem it kā kuņģis, brīžiem pa labi, brīžiem pa kreisi. Kādu nakti sāpes vēderā bija tik spēcīgas, ka uzcēlos un jau taisījos iet pie ārsta, bet tad pamazāk pārgāja. Aizgāju uz maksas klīniku pie gremošanas sistēmas speciālista. Viņš mani izprašņāja, tad izpētīja vēderu ar aparātu (nezinu, kā tas saucas, bet pa vēderu braukā ar tādu kā skaneri un skatās ekrānā). Ārsts pateica, ka man šīs problēmas būs visu mūžu, jo izārstēt to nevar. Izrakstīja antidepresantus gadījumam, ja ir tik slikti, ka nevar izturēt.

===========================
7. MATU IZKRIŠANA
===========================

Apmēram 1,5 gadus atpakaļ (apmēram vienā laikā ar siekalošanās problēmu) sāka pastiprināti izkrist mati. Tas turpinājās kādu mēnesi, tad problēma pazuda, bet periodiski atkal atgriežas.

===========================
8. PROBLĒMAS AR ĀDU
===========================

Problēmas ar ādu ir jau kopš Latvijas laikiem. Uznāk tādas kā lēkmes, kad starp acīm un deguna abās pusēs āda it kā iekaist, lobās niez. gadus 5 atpakaļ bija tik spēcīgi, ka nedēļām nepārgāja un viss bija gandrīz līdz asinīm. Pēdējā laikā problēma parādās vieglā formā, bet tik un tā parādās. Matos mēdz būt tādas kā blaugznas un kā kreveles. Uz vēdera dažreiz ir tāda kā ar gludekli piededzināta svītra.

===========================
9. PANIKAS LĒKMES
===========================

Panikas lēkmes arī ir ļoti sen. Pēdējā laikā - ļoti reti. Bieži vien parādās fiziskas piepūles laikā.

===========================
10. DAŽĀDAS SĀPES, TIRPŠANA
===========================

Sāpes muguras lejas daļā. Kādu gadu atpakaļ regulāri tirpa rokām mazie pirksti. Galvassāpes, brīžiem ļoti spēcīgas, pat nakts laikā.

===========================
11. REDZES PROBLĒMAS
===========================

Es gan strādāju pie datora, tāpēc laikam ir normāli, ka redze bojājas un man ir brilles, tomēr man ir tā, ka vienā dienā redzu labāk - citā sliktāk. Acis sūrst, grauž, nepanes spilgtu gaismu. Pilieni sausām acīm nedod pilnīgi nekādu labumu.

===========================
12. KARSTUMA/AUKSTUMA LĒKMES
===========================

Dažreiz ir tā, ka liekas, ka ir ļoti karsti, bet pēc minūtēm 10 paliek tik auksti, ka jātinas segā.

===========================
13. NIEZĒŠANA
===========================

Dažreiz niez viss ķermenis. Ļoti bieži pēc dušas, bet var niezēt arī tāpat.

===========================
14. SĀPES SIRDĪ, SIRDSKLAUVES
===========================

Pēdējā laikā ļoti reti parādās, bet tā bija viena no pirmajām problēmām visā manā simptumu gūzmā. Dažreiz bija tā, ka sirds sāka sisties tiklīdz likos gulēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.02.2018 17:54 by TasEs.
Kandidoze, manuprāt. Es lietotu alternatīvās metodes.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
11.02.2018 01:36
Paldies par atbildi.

Izlasīju Internetā par zarnu trakta kandilozi. Vispār nezināju, ka pastāv tāda slimība. Jā, līdzīgi simptomi man ir. Periodiski ir arī nieze anusa rajonā, kājstarpē, kā bija minēts kandilozes aprakstā, bet ko savos simptomos pat aizmirsu uzrakstīt..

Aizmirsu uzrakstīt arī to, ka kopš sākās problēmas ar vēderu, vairs praktiski nedzeru vīnus, jo otrā dienā ir ļoti slikti un vēders ir uzpūsts tā, ka liekas, ka pārsprāgšu. Ne no kā tā nav - ne no alus, ne no stiprā alkohola, bet no vīniem. Laikam vēl ir daudz lietu, ko aizmirsu aprakstīt, jo nav viegli visu apkopot, kas pieredzēts pa šiem gadiem.

Ko Jūs domājat ar alternatīvām metodēm?

Cik saprotu šīs slimības diagnostika nav vienkārša... Ja tā ir kandiloze - kuri speciālisti ar to nodarbojas? Būtu dermatologi, kaut gan, ja tas ir zarnu trakts...?

Man no šīm visām problēmām ir nenormāls psiholoģisks nogurums. Laikam būtu jāmet malā darbi, jābrauc uz Latviju uz kādu normālu klīniku, jo šeit pie mums laikam neko neizārstēt un nediagnosticēt. Ja analīzes ir labas, ģimenes ārsti uzskata, ka nekādas sūdzības nevar būt.


P.S. Citā aprakstā par zarnu trakta kandilozes simptomiem izlasīju, ka kā viens no galvenajiem simptomiem ir - izkārnījumos var būt kaut kas balts, biezpienveidīgs. Jāsaka, ka nekad nekas tāds nav bijis. Izkārnījumi bieži vien ir mazos gabaliņos kā trusim, ir bijis kaut kāds glums piemaisījums, bet nekad balts un ne asiņains.



Edited 5 time(s). Last edit at 11.02.2018 02:19 by TasEs.
Es kā efektīvāko domāju to kas te aprakstīta http://vesels.latvianforum.net/t11-ka-attirit-organismu-
Bet runa bij par ģeneralizētu kandidozi, nevis tikai zarnu traka. Un farmaceitu piedāvājums tur nav baigi efektīgais.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
11.02.2018 10:32
Ģeneralizēta kandidoze ir sēnīšu sepse, ar ko guļ reanimācijā:)) Autor, neklausiet cilvēku fantāzijas.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
11.02.2018 13:22
Vai pastāv kāda asins/urīna analīze, kas var norādīt uz kandilozes esamību? Pie mums jekburš var aiziet uz laboratoriju un pasūtīt jebkādu analīzi.To arī labprāt izdarītu, jo ar pašārstēšanos netaisos nodarboties, it īpaši, ja nav zināma diagnoze.
Ģeneralizēta kandidoze ir sēnīšu sepse, ar ko guļ reanimācijā:))/c/ Nebūt neguļ reanimācijā bet- var gulēt arī. Smaguma pakāpes ir ļoti atšķirīgas kā jebkurai slimībai. Diemžēl ārsti to parasti nezin, nepazīst un saka- nezinam kas jums pa vainu.
Par analīzēm es nemāku pateikt jo vispār kandida ir visiem, laikam var noteikt cik daudz.
, jo ar pašārstēšanos netaisos nodarboties/c/ Vispār cilvēki labprāt grib tā- dakter iedod man tableti lai es būtu vesels pēc nedēļas, bet pie kandidozes tā nesanāk, ir jāmaina daudz kas, diēta, dzīvesveids utt., bez pilnīgi visa tā tur nekas labs nesanāks.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
11.02.2018 14:04
Made my day :D iii, paldies par humora devu!
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
11.02.2018 14:06
ok, ok, esmu gatavs mainīt diētu dzīvesveidu u.t.t., bet pirms tam gribu arī uzzināt diagnozi.

Tikko laboratorijas mājas lapā uzgāju, ka tiek piedāvāts "Arabinozes" tests, ar kuru var noteikt zarnu trakta kandiozi un tam ir jānodod urīns. Acīmredzot jāuztaisa šis tests.
Lūdzu, lūdzu, Sabzira:)) Autorm- jā, var taisīt to. Es tiešām nezinu kā labāk noteikt jo šai lietai vienkārši ir vairāki pilnīgi nepārprotami simptomi bet ja grib laboratorijas slēdzienu tad jāskatās kas tiek piedāvāts. Un ārstēšanas metodes ir dažādas, tikai diemžēl sintētiskie preparāti baigi bojā aknas un nav efektīvi ilgākai lietošanai bet tur tie viedokļi var atšķirties arī.
Bet nu problēma ar ārstiem kā reiz ir tā ka viņi to nepazīst agrīnākās stadijās diemžēl.
Te var palasīt krieviski par to http://molochnica-help.ru/vidy-molochnicy/generalizovannyiy-kandidoz/
Katrā ziņā Sabziras pieminētā sepse ir smaga komplikācija nevis nepieciešama parādība pie tādas kandidozes, žēl ka nezin... jā- tur daudz simptomi arī ir aprakstīti, analīzes un ārstēšanas metodes,vajag ņemt vērā arī prognozi kas izteikta beigās domājot par diētu, dzīvesveidu utt. , nebūs tik vienkārši arī, tā lieta ir baigi izturīga.
to iii

Es te, kā jau pie ziemas un gripas profilakses, biju ieinteresējusies par greifrūtu C vit. avotu un biju, maigi sakot, viegli izbrīnīta, ka ar greifrūtiem ļoti jāuzmanās (gan jau, ka citām sulām + tabletēm arī kas līdzīgs), gadījumā, ja tabletes tiek lietotas kopā visādām tur sulām.
Ta, ka, aknas var mierīgi nosēdināt arī ar "labiem" nodomiem, ja rekomendē sulas nepazīstamiem cilvekiem.
Te raksts:
http://www.manaaptieka.lv/mana-veseliba/434/

Sorry par oftopic, bet zināt nekaitēs...
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
11.02.2018 14:42
Paldies par ieteikumiem. Liela problēma manā dzīvesveidā ir tāda, ka darba dēļ gandrīz nepārtraukti jāstreso. Laikā, kad parādījās visas problēmas, arī bija milzīga stresa periods un sākumā bija tā, ka pāris nedēļas nevarēju gulēt. Aizgāju gulēt, bet pēc stundas-divām pēkšņi pamodos un vairs nevarēju aizmigt. Pārgurums no bezmiega bija ārprātīgs.Pēc tam tas kaut kā pamazām pārgāja.
Z. , es vispirms tapēc zāles neiesaku vispār, otrkārt- man liekas ka tur tas viss ir baigi pārspīlēts, treškārt- zāles, teiksim paracetomols mijiedarbībā ar alkoholu un vel kādiem faktoriem vispār var būt nāvējoša kombinācija, tā ka zāles lietojot vispār ir jāapdomā- kas vēl var radīt bīstamību... nu a ko lai es te vēl saku?
Autoram- bezmiegs ir pazīstama lieta, pareizāk bija, es esmu lietojis sintētiskos pretsēņu līdzekļus un alternatīvās metodes, visas problēmas ir pazudušas, lietot var to kas liekas reālāk, ja ārsts tad ārsts, bet bez kārtīgas painteresēšānās pašam par visu tur nekas nesanāks. Tas pats attiecas arī uz kombināciju zāles + sulas vai jebkas cits. Vienkārši nav, bet ne jau sulas dod to risku.
Par zālēm un aknām varētu arī vēl paturpināt... cik bieži ārsti izraksta AD valdoxanu bez instrukcijā prasītiem aknu testiem iepriekš un arī lietošanas laikā? Ir visai būtiski argumenti no zālēm atturēties bet ja vajag tad jālieto...vismaz kādu laiku, bet- kurš garantēs ka kaut kas negadās? Pašam arī drusku jāskatās līdzi.
Nē, man no Coldrex vienreiz bija ļoti slikti. Ilgi biju domājusi, ka man ir alerģija, bet tagad domāju, ka visticamāk kaut kaut kas ar kaut ko bija nesavienojamībā. Tas bija sen, bet... kopš ta laika tikai pret oglīti man nav pretenziju.
Coldrex visvairāk satur tieši paracetomolu, par ko arī es teicu un tas var smagi sabojāt aknas, es pāris reizes arī esmu teicis ka tā nevajag ieteikt paracetomolu forumā..bet ja par sulām tad tur vispirms jāuzmanās no minerālvielu disbalansa, ko tās var izsaukt, vispirms jau nātrijs, tad kalcijs un dzelzs..citādi tās nav kaitīgas un nevar pakaitēt, tieši otrādi- aknu darbību tās radikāli uzlabos. Teiktais arī autoram var noderēt ja interesēs.
Bet ja par gripu runāt tad- kā jau agrāk teicu- es nevakcinējos un pat nestādos priekšā kā varētu dabūt gripu, pilnīgi nereāli..tas tā ir lietojot to metodi ko biju iekopējis.. un tā ir ne tikai ar gripu bet ar visām slimībām, pilnīgi visām. Un neslimo neviens kas to praktizē.
Katram savs.
Kā jau rakstīju, Colderks esmu pamēginājusi tikai 1x dzīvē un tas bija ļoti sen.
Bet, ar sulām es arī neaizraujos..., lietoju tikai profilaksei, kā tagad, kad ziema iet uz izskaņu un var pietrūkt vitamīni un arī neeatzīstu vakcinēšanos.
Attīrīšanos es veicu tikai un vienīgi ar kvalitatīvu, maxim tīru ūdeni, kāds nu te ir nopērkams un labākais, manā skatījumā, aizvien ir dziļurbuma "Tiche".
Nesen izmēģināšanai nopirku VOSS un konstatēju, ka "bleķis" vien ir, par tādu cenu + tiešām, tas vairāk tāds komerciālāis ūdens, lai gan, ūdens kvalitāte LV, salīdzinot ar to pašu Zviedriju, reāli iepaliek (sliktā nozīmē), bet tur man ir visādi citi momenti - vannas sāls u.c.
Jā, šajā ziņā, attiecībā uz ūdeni, domas neesmu mainījusi, jo cilvēka ķermenis (un šūnas) par 70% sastāv tomēr no ūdens.

Labi, man viss + jāaizkāto līdz veikalam.
Jā, nu ūdens ir labs, tikai atlikušie 30% ir kaut kas cits un organisms labi attīrās pats ja labi strādā aknas, nieres, vēders un pietiek ūdens.Bet tie nosacījumi lai labi strādā tas viss- tie ir jāpilda. Aknām- minerālvielas, mikroelementi, nierēm kalcinātu šķīdināšana,vēl šis tas- dabīgie antikoagulanti utt.
Lai nu kā bet kandida ir ne tikai jānobeidz bet arī jādabū ārā no rumpja.
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
12.02.2018 17:23
Internetā izlasīju, ka pastāv vienkāršs veids, kā pārbaudīt, vai nav zarnu trakta kandidoze. Glāzē ar ūdeni jāiespļauj un, ja siekalas formējas tādos kā duļķainos pavedienos un sāk grimt, tas norāda uz slimības esamību. Mna tieši tā arī notiek. Nezinu, cik tam var ticēt. Atrakstīja no laboratorijas, ka "arabinosas" tests maksā 108 eiro. Dārgi, bet laikam jāpārbaudās.
Ir vēl dažādi citi veidi ka to pārbaudīt, vispirms jau uz to ļoti skaidri norāda paši simptomi, bet tad- ja sviedri slikti smird tad kandidoze ir 100% un tur nav ko diskutēt, varbūt vēl vāja bet kandidoze ir. Un ne tikai sviedri..to simptomu vispār ir ap 10 reižu vairāk nekā tajā saitā minēti.. un kandidoze dažādās stadijās ir visizplatītakā parādība, dabā kandida sēne pilda tādu funkciju kā mirušo organismu iznīcināšana tiem sapūstot un laikam taču ir zināms ka viss pūst ļoti atri.. ir tikai jautājums- cik daudz ir kandida sēne, nevis- vai tā ir. Bet simptomi to pasaka nepārprotami, pareizāk to simptomu kopums jo katram atsevišķi var dot arī vēl citu skaidrojumu. Taisīt analīzes vai nē- tas jāizlemj, es pateicu kas var būt pa problēmu.
Sviedri ir praktiski bez jebkāda slikta aromāta ja iznīdē kandida sēni, to reti kurš zin, un arī nekam citam nav smaka... es tam agrāk neticēju un tas likās kkas visai dīvains - tas apgalvojums.Bet tā tas ir, un tas ir ļoti vienkārši nosakāms:)
. Glāzē ar ūdeni jāiespļauj un, ja siekalas formējas tādos kā duļķainos pavedienos un sāk grimt, tas norāda uz slimības esamību./c/ Nevis uzreiz sāk grimt bet tas notiek sākot ar 3 minūtēm, līdz 10 kaut kur. Bet tajā aprakstā taču laikam ir pateikts?
Re: Foto: apsārtusi naba, problēmas ar nagu, ādu + daudz citu problēmu
13.02.2018 13:04
Jā, ar siekalām glāzē bija rakstīts, ka jāskatās pēc kāda laika. Vakar to izmēģināju dienas vidū, kad jau visu kaut ko biju ēdis. Šorīt no rīta pēc pamošanās atkārtoju un tie pavedieni bija pavisam nedaudz un tādi nepārliecinoši, un pēc ilga laika. Vakar bija pēc dažām minūtēm un ļoti pārliecinoši.

Izlasīju, ka par kandidozi var liecināt paaugstināts eozinofilu jeb eozinofilo leikocītu līmenis asinīs apvienojumā ar pazeminātu bafozilo leikocītu līmeni.

Izpētīju šā gada janvāra asins analīzes un tur šie rādītāji ir normā:

Eozinofili: 1,20 (norma 0,10-7,60);
Bafozilie leikocīti: 0,6 (norma 0,1-2,0).

Bet man ir visi šīs slimības simptomi. Bet tai pašā laikā praktiski tādi paši simptomi ir kairināto zarnu sindromam. Pierakstījos 4dien pie ģimenes ārsta, pastāstīšu par aizdomām uz kandiozi, redzēs, ko teiks.
Es jau arī teicu ka atsevišķi simptomi ir tādi paši ka citām slimībām, vislabāk tomēr būtu taisīt analīzes uz kandidozi jo ja domā par ārstēšanu ar zālēm tad tur taču tāpat vajadzētu ārstu, nez vai būtu gudri zāles rīt uz savu galvu.
Bet man ir visi šīs slimības simptomi./c/ To arī es teicu. Dīvaini ka ārsts to nepamanīja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 9?
Ziņa: