Lūdzu padomu

Aizsāka Betux 

Betux
Lūdzu padomu
17.01.2018 22:18
Labdien!

Man ir 48 gadi, paaugstināts asinsspiediens, lietoju Cardace 5mg, kā arī augsts trombocītu līmenis virs 5oo. Ikdienā strādāju stresainu darbu, bieži dienas vidū ļoti nogurstu, sāk s;āpēt galva. Gribu jautāt vai ik dienu no rīta drīkst lietot nedaudz 30-50gr. laba konjaka Martell? Ko ikdienas konjaka lietošana minimālā zāļu devā dod organismam ?
Anna_T
Re: Lūdzu padomu
18.01.2018 11:13
Nu mūsu vecmāmiņu metode - ieraut no rīta šļuciņu, lai varētu būt mundrākas. 48 gados šādi uzsākt, nodzeršanās garantēta, jo pensija tad tikai pēc 20 gadiem. Konjaks paplašina asinsvadus, rada mānīgu mundruma sajūtu. Trakais Apinis šito metodi lamā, Bitnera balzamu lamā, jo tur tas pats alkohols ir - veca tante ierauj un skrien vēja ātrumā.
Man pašai 47, es nemēģinātu. Ja mēģinātu, tad tikai varbūt ārsta rekomendētu asinsvadu paplašinātāju (kaut lasīju, ka tie nav labi, jo darbojas pēc Robina Huda metodes, tikai pretēji jeb paņem no turienes, kur tāpat šaurs un paplašina tur, kur tāpat labi) vai kādu dabas līdzekli. Ginko preparātu kādu. Aktovegin varbūt. nezinu, jāprasa ārstam.
Re: Lūdzu padomu
18.01.2018 17:10
Kāpēc palielināti trombocīti?
Betux
Re: Lūdzu padomu
18.01.2018 20:02
Trombocīti paaugstināti, jo darba specifika tāda, ka maz lietoju šķidrumu, pat negribas padzerties.
Re: Lūdzu padomu
18.01.2018 21:12
Cik zinu, ka alkohols jebkurās devās "žāvē" organismu.
Kur loģika?
Dzert šķidrumus.
Sannijcis
Re: Lūdzu padomu
19.01.2018 08:56
Nezinu, mana krustmāte kurai jau ap 70 ik rītu iedzer karotīti konjaka un nedzer nekādas zāles, jūtas labi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 3?
Ziņa: