Vīruss vai kas cits?
11.01.2018 18:45
Labdien, problēma sekojoša:
Pirms Ziemassvētkiem apslimu, šausmīgas kakla sāpes, izteiktākas vienā pusē, tikpat šausmīgs nespēks un svīšana pie niecīgākās piepūles, temp.37.2 max. Pa svētkiem it kā atpūtos, bet nekas labāk nepalika, kakls tā kā pārgāja, bet pievienojās iesnas un galvassāpes.
Pēc J.gada gāju pie ģimenes ārstes, viņa tik noteica, ka vīruss, tā varot būt. Asinsanalīzēs - viss normā (pilna as.aina+EGĀ+CRO). Tomēr iedeva nosūtījumu pie LORa, ar iespējamu haimorītu.
Ok, LORs apskatīja, bet dg neuzlika, varot būt gan vīruss, gan haimorīts. Izrakstīja Nimesilu un tos brūnos pilienus. Un tagad sākas interesantākais, 2 dienas esmu dzērusi Nimesilu un man atkal sāp kakls tajā pašā pusē, limfmezgli tur pietūkuši, nespēks, vakaros maza temp. Un kas tas ir??? Ja analīzes neuzrāda iekaisumu, bet viņš tomēr ir? Kā var atkal viss atsākties, ja dzeru pretiekaisuma zāles?
LOR vēl uzrakstīja antibiotiķus. Bet vai ir jēga dzert, jo vīrusam tas nelīdz? Bet ja tas ir haimorīts, kāpēc analīzes perfektas?
Vārdu sakot, jūtos nejēgā slikti un nevar saprast, ko tad darīt.
Vēl viena lieta - pašā sākumā vienlaicīgi bija uzpampusi pēdas velve, ļoti sāpēja, arī sāpe gāja pa kāju augšā, tā kā vēnas, kā muskuļi, pat grūti pateikt. Vai es fantazēju, ja domāju, kas tas varētu būt saistīts? Es jau savā prātā sadomājos par kādu nejauku infekciju :(

Lūdzu, palīdziet saprast, kas tas varētu būt un ko darīt. Dzert tos antibiotiķus, vai gaidīt, kad pāries? Bet jau 3 ned. nepāriet....
Re: Vīruss vai kas cits?
11.01.2018 19:29
Piedodiet. Dzimums, augums,svars, gadi ?????
Vai ir bijušas problēmas ar zobiem?
Jo ja iekaisums ir tikai vienā pusē tad tajā pusē ir arī vaina.
Vīrusa vai mikroba izsaukto iekaisumu Nimesils nenoņems.
Cieņā.
Laura73
Re: Vīruss vai kas cits?
11.01.2018 20:06
Vecums un dzimums jau norādīts, 175; 73.
Tajā pusē ar zobiem problēmu nav. Otrā pusē - man likās, ka ir caurums, dr uztaisīja rtg un teica, ka tas neesot caurums, bet nokritis gabals no blakuszoba plombes, vārdu sakot - neko nedarīja. Tas viss bija vasarā.

Bet kā var būt iekaisums, ja CRO un grimšana ok? Nesaprotu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 5?
Ziņa: