MR slēdziens

Aizsāka Elīnaelina 

MR slēdziens
10.01.2018 20:13
Labvakar! Tikko saņēmu magnētiskās rezonanses slēdzienu un pie neirologa vēl kāds laiciņš jāgaida.Varbūt kāds var apskaidrot? Nosūtīja saistībā ar periodiskiem reiboņiem,troksni ausī.Sieviete 29 gadi, 1m68cm 62kg


Vēderiņu sistēma simetriska, parasta platuma . Smadzeņu rievas bez īpatnībām. Smadzeņu vielā patologiskus perēkļus neredz. Hemosiderīna ieslēgumus neredz. Tilpuma procesus iekšējas auss ejās un pontocerebellāro leņķu rajonos neredz. Kreisā pusē pie VIII nerva cieši pieguļ izlocīta asinsvadu cilpa. Labā pusē dorzāli deniņa ragam sīka cistiska struktūra īdz 6 mm, iespējams dilatēta perivaskulāra telpa vai sīka cista, bez klīniskas nozīmes. Smadzenīšu mandelītes parastas lokalizācijas. Deguna blakusdobumi un aizauss pauguri labi pneimotizēti. Orbītās patoloģiskus procesus neredz. SLĒDZIENS: Pēc MR ainas nevar izslēgt iespējamo neirovaskulāro konfliktu kreisā pusē ar VIII nervu.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.01.2018 20:15 by Elīnaelina.
Re: MR slēdziens
12.01.2018 20:36
Šeit laikam neviens nekomentē:(
Re: MR slēdziens
14.01.2018 12:35
Nezinu, bet es uzrakstīju, ka visa jēga ir pēdējā teikumā.Te jārunā ar neirologu ,neiroģirurgu, par iespējamo operāciju.
sakne (īstā)
Re: MR slēdziens
14.01.2018 17:05
Oi, Mazdakteri beidz...kāda operācija? Man tāda dg. jau 10 gadus, tas nozīmē to, kas rakstīts - izlocīts asinsvads tuvu nervam. Kad augsts spiediens, var sākties reibonis.
Re: MR slēdziens
14.01.2018 17:12
Operācija izklausās diezgan biedējoši:( es tikai domāju-kas ietekmē asinsvada izlocīšanos? Kādas sekas tas var atstāt un cik nopietni tas ir?
Re: MR slēdziens
14.01.2018 17:20
Ar ārstu runā, forums nav īstā vietā, kur sākt tracināties. Mums te ļoti reti ienāk cilvēki (ārsti), kas tiešām ir kompetenti šādos jautājumos. Varbūt vēl parādīsies. Es, piemēram, nekādas MR neņemos komentēt.
Re: MR slēdziens
14.01.2018 17:45
Līdz ārstam vēl jāgaida 2 nedēļas.Tādēl iegriezos te lai apmēram saprastu kas ir kas:)



Edited 1 time(s). Last edit at 14.01.2018 17:45 by Elīnaelina.
Re: MR slēdziens
14.01.2018 18:59
Galva nav tas gadījums, kad var rēķināties ar "apmēram". Gaidi vien. :)

Skaidrs, ka cilvēki grib, lai viņus nomierina, bet, labāk tomēr sagaidīt kompetentu atbildi.

Centies neiespringt.
Re: MR slēdziens
15.01.2018 16:40
Piebiedrojos.
Re: MR slēdziens
15.01.2018 16:52
Tā arī darīšu.Paldies!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 1?
Ziņa: