sarkani, plaisājoši lūpu kaktiņi

Aizsāka mmlmm 

mmlmm
sarkani, plaisājoši lūpu kaktiņi
03.01.2018 12:40
Sveiki!

Jau vairāk kā mēnesi lūpu kaktiņiem apkārt ir sūrstoši, sarkani pleķi, kas nepāriet. Ja nepaspēju uzsmērēt higiēnisko, tad kaktiņi arī saplaisā. Taču kopumā - nav skaidrs, vai no higiēniskās paliek labāk vai sliktāk...

Vai šajā gadījumā jāvēršas pie ģimenes ārsta vai pie dermatologa? Diemžēl pie valsts piešķirtā ģimenes ārsta jāgaida rindā 2 nedēļas, tā kā iešu pie maksas - tikai jāsaprot, kura.

Priecāšos par ieteikumiem.

P.S. sieviete, 35 gadi.
Re: sarkani, plaisājoši lūpu kaktiņi
03.01.2018 21:05
Varētu būt sēnīte. Izlasi šo jau paseno forumietes DacesP rakstīto pieredzi, varbūt noder, 5. komentārs no augšas.

http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,347005
man gan vairāk šķiet, ka varētu būt kāda alerģija...
Katrā ziņā neesmu nolēmusi nodarboties ar pašārstēšanos - tā kā problēma ir traucējoša, gribu aiziet pie ārsta, taču - nesaprotu pie kura. Tā kā iešu pie maksas ārsta, negribētos aiziet pie nepareizā, samaksāt lielu naudu par konsultāciju un pēc tam iet pie cita. Tapēc gribēju pakonsultēties vai ar šādu kaiti jāiet pie ģimenes ārsta vai pie dermatologa.
Tas, no kā baidos - ka aiziešu pie maksas ģimenes ārsta un tas mani nosūtīs pie dermatologa (samaksāšu 2x) vai - ka aiziešu pie dermatologa un viņš pateiks, ka ar šādu kaiti tomēr pie ģimenes ārsta jo var būt, ka problēma nevis ādā, bet iekšās (atkal samaksāšu 2x).
Re: sarkani, plaisājoši lūpu kaktiņi
04.01.2018 22:30
Same. Man tas ir ziemas laikā katru gadu. Neko lietas labā nedaru un gaidu siltāku laiku.
Re: sarkani, plaisājoši lūpu kaktiņi
05.01.2018 21:23
Ādas ārsts ārstē ādas problēmas. Bet pie dermatologa vajadzētu iet ar ģimenes ārta nosūtījumu. Jo viņš tad jau iepriekš nozīmēs vajadzīgās analīzes.
Jo iemesli var būt dažādi, Vitamīnu trūkums, banāla infekcija,
. STS. Arī alerģija. Tas uzrādīsies asins analīzēs.
Lai veiksme un veselība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: