B vitamīna injekcijas

Aizsāka Astro 

B vitamīna injekcijas
26.12.2017 23:17
Sveiki,
Man bija izrakstīts B vitamīnu injekciju kurss N10 katru otro dienu.
Pēc kādas 6. potes man uz sejas parādījās ļoti daudz pumpu - pat tīņu vecumā es nebiju tik pumpaina kā savos 29.
Tagad man kavējas MR ~ drīz būa nedēļa. Vai tas varētu būt no B vitamīna un tā radītu kaut kādu hormonu disbalansu, kā rezultātā man bija radušās šīs blakusparādības - pumpas? Vai var būt kaut kāda saistība ar B vitamīnu, kāpēc man tagad kavējas MR?
Paldies



Edited 1 time(s). Last edit at 26.12.2017 23:35 by Astro.
Re: B vitamīna injekcijas
26.12.2017 23:37
Var būt, bet urīna grūtniecības tests tomēr būtu jāveic.
Anna_T
Re: B vitamīna injekcijas
27.12.2017 11:21
Man pavasarī bija B vitamīna injekciju kurss, bet tikai laikam kādas 6 ampulas, nekādu izmaiņu - ne sliktu, ne uz labo pusi, neizjutu. Kur nu vēl pumpas. Nedomāju, ka B vitamīns radītu kādu hormonu disbalansu. Kāds bija iemesls, lai būtu šši injekcijas? Kāda saslimšana? Iespējams, pašā slimībā jāmeklē cēloņi. Paša organisma problēmas. Jāpagaida pāris ciklus, varbūt noregulēsies. Ir ļoti maz sieviešu, kurām visu mūžu ir ārkārtīgi precīzs MR cikls.
Re: B vitamīna injekcijas
27.12.2017 11:42
Man pumpas parādījås tikai pēc kādas 5 vai 6 potes. Iespējams, ja kurss būtu no 6 potēm, neko sliktu nepamanītu.. Injekcijas muguras sāpēm, palīdzēja.
Es par to hormonu disbalancu domāju tikai tādēļ, ka uzmetās pumpas, varbūt kaut kas pamainījās, kā rezultātā izmaiņas MR ciklā.
mana
Re: B vitamīna injekcijas
27.12.2017 13:49
Jā, no B vit var būt izsitumi, taču ar hormoniem nesaistīti.

Labāk uztaisīt gr testu, nevis zīlēt, kàdēļ ...
Re: B vitamīna injekcijas
27.12.2017 17:46
B6 pastiprina olbaltuma sintēzi. B1 n signālu vadāmību.
Mazkustīgs dzīves veids un liels olbaltumu uzņemšanas fakts var radīt tādu efektu.
Jāskatās citi faktori arī.
Lai veiksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 8?
Ziņa: