Problēmas ar sēklinieku

Aizsāka spaiks2 

Problēmas ar sēklinieku
21.12.2017 22:00
labdien man tada problema ka no bernibas saka itka piepamt labais seklinieks itka cirksni . radas spiedosa sajuta itka sapes itka ne nevareju saprast , 4 gadus atpakal bija tada pasa sajuta pacelam pa diviem cilvekiem nedaudz pari 100 kg akmens bluki radas sapes tik pat ka neciesamas jau pasa seklinieka pie arsta nedevos majas atklaju ka pasa seklinieka izveidojies ap 0,5 cm bumbulis uz pasas olas kad pieskaras var just ka sap bet ta vis ok ja neaiztiek bet medz pie smagumiem cirksnis uzpamt ikdiena celu 70 kg ik katru minuti 12 h diena jau 3 gadus . kas tas man tas varetu but ?? saucama truce ? bet man nesap vienk tada jociga sajuta . bet tas bumbulis kas izveidojas pasa ola sap tikai tad ja uzspiez . dazkart tada sajuta ka seklinieks ieies laba puse vedera un pazudis vedera . kas tas tads johaidi ir man vienk baiga interese bet ta vienalga jo netrauce .



Edited 1 time(s). Last edit at 22.12.2017 12:32 by Runcene.
Re: Problēmas ar sēklinieku
22.12.2017 12:33
Šis jārisina pie urologa, vienā dienā var baigi ietraucēt, ar pamatīgām sāpēm un operāciju.
Re: Problēmas ar sēklinieku
22.12.2017 17:14
Pilnīgi piekrītu/ Nesaprotu vīrieša sapratni par viņa galveno orgānu.
Lai saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: