delikāts jautājums....

Aizsāka Phipha 

Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 21:21
...kad sariveju ar dvieli vai sakasu mazgajoties, tad tá it kā sulo ta rieva.
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 21:48
Vai Tu esi bijusi pie ģimenes ārsta? Vai pie kāda terapeita aka vispārējās prakses ārsta, kas tagad visbiežāk praktizē privāti?
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 21:58
...biju pie gimenes arsta...ludzu lai beidzot uzraksta man nosutijumu pie proktologa...vinja izrakstija, es nesanemos aiziet...ka mums visiem...darbs, berni , majas...un bailes. tagad jaiet atkal pie gim arsta lai uzraksta velreiz to nosutijumu.
Re: delikāts jautājums....
22.12.2017 12:34
Ir iespējams arī tāds scenārijs, ka vienreiz bija sakairināta tā āda, bet Tu vienkārši nevari beigt kasīt.

Galīgi neizklausās pēc proktologa lauciņa.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.12.2017 12:36 by Runcene.
Re: delikāts jautājums....
22.12.2017 17:11
Jāskatās diēta. Pārāk salda, kūpināta, asa,skāba. Arī spalīšu invāzija jāizslēdz.
Pie proktologa bija jāiet jau sen. Anusa rajona purīts nav reta kaite. Parasti palīdz hormonālās ziedes. Diēta, kumelīšu tējas. 'Zilo 'graudiņu vēsas vanniņas.
Vēl sintētiskā vai pieguļošā veļa. Veļas pulvera piedevas smaržai.
Rīkosimies!
Re: delikāts jautājums....
23.12.2017 23:51
...paldies, jums par atbildem...pec svetkiem centishos beidzot sanemties un doties pie proktologa...ja es edu asus edienus...un jā, es ik pa laikam sakasu, jo niez loti....diez vai tie varetu but spalishi...bet var jau meginat noskaidrot, un tas jau atkal pie ta pasha arsta... un sintetisku velju un stringus jau daudzus gadus nevalkāju.
Re: delikāts jautājums....
23.12.2017 23:53
vel tads jautajums, vai tad spalishus es pati nemanitu???? un man ir 5 berni majas, vai tad pa visu sho laiku nebutu pakerushi un tak kasitos..???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: