delikāts jautājums....

Aizsāka Phipha 

delikāts jautājums....
18.12.2017 12:59
Labdien. Grūti runat uz so temu...lieta tada, ka niez dibena rieva...visu ko esmu smerejusi nepalidz....pie proktologa nevaru sanemties aiziet..
kas tas varetu but? Tas jau ir ilgstoshi vairak ka gadu...
esmu sieviete, 35 gadi.
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 13:20
Viss kas var niezēt ir sēnes un to darbības blakusprodukti, tās var dzīvot limfā izteiktas pazīmes var arī nebūt.Vislabāk ir pielietot alternatīvās metodes lai tiktu vaļā....smēres tikai drusku palīdz.
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 13:21
Tās metodes ir- sodas vannas un vēl daudz kas tajā virzienā..
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 13:38
iii, paldies, par atbildi....
...vairak ka gadu atpakalj, kad niezeja virs tuplja, biju pie dermatologa, tas izrakstija pretsenishu smeri....un tai pasha laika nonema analizes....kuras it ka uzradija, ka nav senite....pretsenishu smere it ka nedaudz palidzeja, bet uz to laiku ko smere, kad partrauc, tad atkal no jauna....tagad ir tā, ka niez visa rieva un anuss arī.
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 13:48
Zinu ka analīzes tā rāda, zinu bet nemāku pateikt kāpēc. Tomēŗ- ja palīdzēja pretsēnīšu smēre nedaudz tad tā tomēr ir sēne un punkts, tomēr ir loģiski ka ārēji tikai smēre nenovērš cēloni un paliek sliktāk. Jā- var būt arī cukura diabēts bet arī tas viss ir savstarpēji saistīts nevis atrauti skatāms.. Sodas vannām var likt klāt ūdeņraža pārskābi un vēl- arī dzert limfostimulatorus- lakricu uc. Bet tas viss nebūs ātri, jā- efektīva metode ir te aprakstīta http://vesels.latvianforum.net/t11-ka-attirit-organismu-izmantojot-sodu-jodu-darzenu-sulas-un-vel-ari-citus-lidzeklus
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 13:50
paldies...man bail, ka nav kas ļaundabigs....
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 13:56
Ar minēto metodi patiesībā arī vēzi ārstē un ļoti efektīgi, nākotnē tas var attīstīties jo tam ir līdzīgi cēloņi, bet kā jau teicu- šī metode ir ļoti spēcīga un tātad nebūtu jābaidās. Neesi ar tieksmi uz hipohondriju?
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 14:05
kas ir hipohondrija??? man vienkarshi palicis bail, jo liksta ir ilgstosa un nezinu kas tas ir...ieguglejot daudz neko neuzzinaju, iznemot to, ka var but kas laundabigs...tatad nesaprotu, man iet vel pie dermatologa, vai pie proktologa?
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 14:13
Tās ir iedomas par sliktām slimībām, var piebeigt nervus. Es nevaru pateikt pie kā iet jo šos ārstus neatzīstu un pats neeju, bet iet var vienalga - pie abiem... tomēr efekts tur var būt pavājš. Es atzīstu tikai savas metodes un tās iesaku..
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 14:22
...jā gan, nervi jau ir beigti....jo kā var nedomāt, kad otrā galā niez, sūrst un svilina...jūtos bezspēcīga...bet paldies par padomiem!
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 14:25
Nu lūdzu, kaut kāda izvēle Tev ir ko var darīt.....
zive
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 14:58
Autore, tīri nerviem, izlasi, gadījumā, ja neesi lasījusi Dž. K. Džeroms "Trīs vīri laivā (nerunājot nemaz par suni)" un Tu sapratīsi, ka sadomāties ir vieglāk par vieglu, attiecībā uz visādām "slimībām"...
Komentu vēlos ierakstīt tīri aiz humāniem apsvērumiem, jo esi uztraukusies un, kā pati raksti, galvā Tev ienāk arī visādas nelāgas, bailes izraisošas domas. Kādreiz, sen, sen atpakaļ, kad gadījās kaut kas pašai nesaprotams, saistībā ar veselības jautājumiem, man arī bija tāds niķis sadomāties uzreiz to pašu, pašu ļaunāko...
Tev ir nezināmas izcelsmes nieze. Saprotams, kāpēc lieta delikāta vai jūtīga, jo nieze nav gluži uz muguras, bet audzējs tas pilnīgi noteikti nav.

Varbūt ka saņemies un aizej tomēr pie tā proktologa. Esmu lasījusi, ka pie hemoroīdiem esot šāda tipa nieze.
Katr ziņā, nepārdzīvo. Nekas briesmīgs tas nav, vnk nepatīkami.

p.s. bet gramatiņu "Trīs vīri laivā (nerunājot nemaz par suni)." tomēr izlasi, kaut vai tāpēc, ka tad labāk sapratīsi iedomu psiholoģisko pusi un nepiedēvēsi sev neesošas kaites.
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:13
Iedomām, protams , ir ļoti liela nozīme arī un bieži tas viss ir tik cieši saistīts ka ir grūti pateikt kas ir vairāk- bioloģiski cēloņi vai iedomas, bet manuprāt nekad nav tikai viens no tiem šādā situācijā. Tapēc arī bieži nieze pazūd ja izdodas nomierināties, vismaz uz kādu laiku.
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:20
...paldies Jums...palasīšu grāmatu...esat mani nomierinajushi....un beidzot mekleshu, kur var pierakstities pie proktologa, jo nav ne jausmas...neesmu ieprieksh saskarusies....
...sveces hemoroidiem ari esmu lietojusi...nav velama rezultata...
zive
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:22
Domu un vai iedomu spēks - šo jautājumu esmu pētījusi pastiprināti. Cilvēkiem, it īpaši LV, bieži ir novērota neapzināta tieksme uz dramatizēšanu un tas nav saistīts tikai ar jautājumiem par veselību.
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:32
Tomēr- ir ļoti grūti novērst domas ja dibens niez reāli un ļoti stipri. Un nav pareizi domāt ka tās ir tikai iedomas.. tur kur kkas nav labi uz ādas, ūdeņŗaža pārskābe puto, tas nenozīmē ka vajag to liet dibenā neatšķaidītu bet tomēr- pārskābe parasti vāji reaģē uz cilvēka iedomām:) Un var pamēģināt ja ir šaubas, efekts var nebūt vietās kur āda ir biezāka.
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:33
...tagad gan pasmaidīju, jo noliegt nevar, tas kas notiek ar manu pēcpusi- nudien ir dramatiski!!
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:33
Tātad- ja pārskābe , atšķaidīta, puto tad nav tikai iedomas.
zive
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:40
Par smērem runājot, tīri nekaitīgai izmēģināšanai var pameklēt kaut kādu tādu smēri, kurā būtu paliels % glicerīna un pēc iespējas mazāk visādas citas ķīmijas. Kur meklēt? Nezinu. Iespējams, kaut kas piemērots varētu būt atrodams homeopātiskajās aptiekās.
zive
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:44
Ūdeņraža pārskābe - nu gan nedomāju, ka viela, kas sausina un kairina ādu, varētu mazināt niezi...
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:53
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ūdeņraža pārskābe - nu gan nedomāju, ka
> viela, kas sausina un kairina ādu, varētu
> mazināt niezi...

Es taču neteicu ka tā mazinās niezi bet gan ka palīdzēs saprast vai cēlonis ir pārsvarā bioloģisks vai psiholoģisks. Jo tai ir pofig cilvēka iedomas. Tātad- ja puto tad nav tikai iedomas.
zive
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:57
Gan jau, ka arī bez tās ūdeņraža pārskābez var saprast, ka tā nieze nav psiholoģiska. Ne par to runa. Runa, ka nevajag krist galējībās, iedomājoties ļaunāko.
Lasīt un saprast lasīto - iii, šķiet, nav Tava stiprā puse.
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 15:58
Es nediskutēju.....
zive
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 16:04
Tad kapēc ir koments 15:53 ?
iii
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 16:20
Tikai Phiphai, pilnīgai skaidrībai par manu viedokli.
zive
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 16:33
Neredzu jēgu tādam viedokli, ja lasāms, ka cilvēkam šī problēma jau vairāk kā gadu.
Konstruktīvāk ir mēģināt ieteikt, kas to problēmu var mazināt, nezis pastiprināt.
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 16:57
Autorei -- Tu nesvīsti par daudz? Kādas augums/svars?
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 20:41
naktī citreiz liekas, ka svīstu vairák....augums 1.72 un svars 56 kg...bet varu piebilst uzreiz, ka man svars pec bernu dzimsanas vienmer ir bijis it kā mazs...pec 1. berna bija 51.kg, tagad jau ir labak!!!????
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 21:05
Tev tai niezošajā vietā āda ir neizmainīta?

Analīzes ir veiktas? (Cukurs, piemēram)

Kad dzima bērns?

Vai nav kāds hronisks stress? Esi labi izgulējusies, tiec ar dzīvi galā?
Re: delikāts jautājums....
18.12.2017 21:19
..cik meginaju skatities, tad nekā iznemot apsartumu neredzu, gruti jau tur ko saskatit....uz cukuru cik visu laiku esmu parbaudijusies viss ir ok...nu vasara pedejo reizi taisiju analizes, tai skaita ari uz cukuru...viss kartiba ar cukuru...ar dzivi kaut ka jau tieku galā, kā jau visi...un bernam vecākajam jau driz bus 13 gadu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 15?
Ziņa: