Prostatīts.

Aizsāka MasonArrow 

Prostatīts.
11.12.2017 21:34
Sveiki. Es šeit rakstu cerībā lai saņemtu kādu padomu kā rīkoties.
Tātad Pirms gadiem 2 man parādījās dedzinošā sajūta kad urinēju, it īpaši pēc sēklas noplūdes ir pastiprināta dedzinošā sajūta , kā arī retas bet sāpīgas sāpes vēdera apakšsadaļā, kā arī kad ir dzimumkontakts max 5 min varu turēt bez ejukulācijas labākajā gadījumā , bet parasti pēc 1,2 jau notiek ejukulācija, bet ar prezertatīvu var turpinàt ilgi dzimumkontaktu.
Vispirms kad sākās tās problēmas , pagāja 6 mēnēši , un devos pie uraloga . Teica ka man esot prostatīts , uzrakstīja zāles , tad arī pārgāja un kādu laicinu , un tagad atkal sākas tad pats pirms 2 nedēļām, tāpēc tagad došos drīz pie uraloga atkal.
Bet mani visvairāk māc jautàjums , vai pastāv iespēja ka esmu neauglīgs prostatīta dēļ? Varbūt kādam ir tāda informācija?

Būsu pateicīgs par jebkādu atbildi.
Jauku vakaru .
iii
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:07
Alternatīvās metodes to atrisina pilnībā, tas viss ko varu pateikt... organisma attīrīšana.
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:30
Lūdzu vecumu, augumu un svaru. Tad arī parunāsim
Cieņā. Neatņemsim sev un citiem laiku.
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:33
17 gadi, 1,84 cm augums un 80 kg svars .
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:42
Jā, ar vien jaunāki./....Viss atkarīgs no senčiem. Painteresējies vai viņiem bija prostatīts un kā tas beidzas. Diemžēl prostatīts, kā likums pāriet hroniskā formā. Iesaku pēc ārstēšanās kursa pabeigšanas, tad kad būs 18i gād'āt bebi.
Prostatīti norit dažādi. Diemžēl bieži beidzas ar prostatas audzēju, Vislabāk konsultēties P.Stradiņa slimnīcā. Visi tie prostamoli ir laika tērēšana un naudas izspiešana.
Regulāri veikt sēklas noplūdi lai tur nebūtu sastrēgums. Izvairīties no ilgstoša sēdoša darba. Ķirbju sēklas un pašus ķirbjus bieži.Nesēdēt uz aukstām virsmām, sevišķi granīta.Alus nemīl hroniskus procesus. Tas ir veicina tos.
Lai veselība un cerība.
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:47
Vecākiem nav tā bijis , un spriežot pēc tava komentāra neizskatās diez ko cerīgi.. Bet iespēja pastāv ka var kļūt neauglīgs , pareizi?
Un man interesē ko tieši izraisa prostatas audzējs , un Arko tas var beigties ?
Paldies par iepriekšējo informāciju.
MasonArrow
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:49
MasonArrow Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vecākiem nav tā bijis , un spriežot pēc tava
> komentāra neizskatās diez ko cerīgi.. Bet
> iespēja pastāv ka var kļūt neauglīgs ,
> pareizi?
> Un man interesē ko tieši izraisa prostatas
> audzējs , un Arko tas var beigties ?
> Paldies par iepriekšējo informāciju.


Un ja nekļūdos es arī dzēru Prostamol zāles, kā arī ne smēķēju ne lietoju alhakolu , ka arī nodarbojos ar aktīvu dzīves veidu .
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:54
Par prostatas audzēju runāt lūdzu ar urologu, savu.
Galvenais viņu nenogulēt lai nebūtu metastāzes.
Neauglība būs ja nebūs tīras prostatas sulas un spermatozoīdi. Kamēr oliņas strādā vis ok. Ja šaubas var nodot spermas analīzi.
Ar labu nakti.
Re: Prostatīts.
11.12.2017 22:57
Liels paldies par info!
Arlabunakti .
Re: Prostatīts.
12.12.2017 00:07
Nododiet analīzes uz STS.
Re: Prostatīts.
31.01.2020 03:44
Čau! Kà tev beigās viss beidzās?
Jo man arī kautkas tamlīdzīgs ir.. vēljoprojām netieku uz strīpas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 23?
Ziņa: