grūti elpot

Aizsāka krišiņš 

grūti elpot
29.11.2017 17:16
Labdien, man vasarā sākās tāda dīvaina sajūta, ka itkā nevar ievilkt elpu līdz galam , sajūta ka organismam pietrūkst skābeklis.Uz mēnesi pārgāja un nu atkal sākās tikai daudz sliktāk . Sāpes starp lāpstiņām un sāpes nieru un vēdera apvidū, katru dienu. Pirms meneša biju taisīt plaušu rentgenu , viss normās,asins analīzes normālas izņemot urīnanalīzes varēja būt labākas . Biju pie gimenes ārsta sakarā ar šo visu nozīmèja mani uz EKG un teica jādzer daudz ūdens līdz 17.00 vakaros, lai uzlabotos urīnanalīzes. Esmu jau nomocījies un pat nobijies un pats pierakstījos uz plaušu spirometriju. Esmu vīrietis 30g.vecs, augums 187, svars 82 kg. Smèķēju, ir VD un muguras spondiloze( domāju ka vaininiece)Ir ļoti grūti ar to elpas trūkumu un grūtībām ievilkt elpu un sāpēm rumpī. Ikdienā par enerģiju un miegu nesūdzos, kādas domas ? paldies
iii
Re: grūti elpot
29.11.2017 17:20
Jādzer daudz ūdens.... samērā gudra tā ārste...tikai ar to var būt arī pa maz.
Re: grūti elpot
29.11.2017 18:00
labi jūtos vakaros, pirms gulētiešanas, kad apguļos uz muguras vai sāniem .. tad varu paņemt dziļu elpu un nomierināties. Nesportoju vairs apmeram 18 mēnešus, iepriekš to darīju regulāri visu dzīvi . Varbūt ir vērts vērst uzmanību uz muguras muskulatūru, jo darbs man ir uz kājām 12h dienā, 17 dienas mēnesī.
iii
Re: grūti elpot
29.11.2017 18:09
Nedomāju gan, tās problēmas visas ir saistītas un neko manuprāt neatradīs ar analīzēm, personīgi es ieteiktu lakricas uzlējumu un citus limfostimulatorus un nevis līdz 17 pēc laika bet vēl max visu vakaru jeb vienalga kad..Un uz laiku atteikties no dzīvnieku izcelsmes produktiem jeb tos samazināt cik var bet- tikai uz laiku, apmēram 1 gads..ne ilgāk.
Bet dzert reāli maksimāli daudz nevis tā- ka sanāk. Reāli max.
Re: grūti elpot
30.11.2017 11:05
Es ieteiktu aiziet pie urologa. Ja ur'in'a ir kaut kas, tad tas ir urologa lauci'n's. Ja ir spondiloze, tad pie neirologa vai vetebrologa.
P'arslogot organismu ar 'udeni ar'i nevajadz'etu. Ja jau ir elpas tr'ukums. Lieka slodze sirdij. 2,5-3 l maksim'ali. Ieskaitot aug'lus
Re: grūti elpot
13.12.2017 14:44
Labdien , vēljoprojām mokos ar elpas trūkumu ,smaguma, trulluma sāpēm un spiediena sajūtu nieru muguras lejas daļā. Vakar vakarā grūti bija aizmigt un bija pavisam slikti .Visu laiku tāda sajūta ka būtu jāguļās slimnīcā iekšā . Vai var kāds uzmest acis urīna analīzēm paldies
Dzeru daudz ūdens ap 2L dienā , bet liekas paliek tikai sliktāk.
ipatn. svars 1.033 1.015-1.030 (paaugstināts)
Reakcija pH 5.0 4.8-7.4
Leikocīti <25 <25
Nitritu tests negatīvs
Olbaltums <0.25 <0.25
glikoze <3 <3
ketoni 0.5 0.5 paaugstin
urobilinogens 17 <17 paaugstin
bilirubins 17 <17 paaugstin
eritrociti, Hb 10 <10 paaugstin

Un Analīžu lapā esmu norādīts kā Sieviete nevis virietis. Zvaniju uz gulbi , jo taču var atšķirties analīzes starp siev vai vīr . teica izlabos un pārsūtīs ģā.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.12.2017 14:48 by krišiņš.
iii
Re: grūti elpot
13.12.2017 15:08
Ko var gribēt- pirmkart pH lai arī vēl atbilst normai, tomēr ir ļoti zems, tas ir ļoti zems...bez tam- ketonvielu klātbūtne skaidri norāda ka organisms ir piesārņots ar tiem, drusku varētu arī palielināt ogļhidrātu daudzumu ja ketonvielu daudz, un vajag sārmainu uzturu. Pat ļoti sārmainu. Bet vispār vajag ļoti kvalificētu konsultāciju.
Re: grūti elpot
13.12.2017 15:16
Ko iesakiet dzert un ēst , ko nē? paldies
iii
Re: grūti elpot
13.12.2017 15:29
Uz laiku atteikties no olbaltumvielām- vispirms dzīvnieku, bet uz laiku, cukuru nedaudz vajag bet nedaudz, sanāk ka kādu laiku praktiski augu valsts pārtiku, kas pacels ph arī, dzert labāk lakricas uzlējumu, lauru lapu, tējas nieru darbības uzlabošanai, dārzeņu sulas- pirmkārt biešu bet tikai svaigi spiestas un ne augļu sulas, neko skābu.
Kategoriski nekādas kolas, alu un citu alkoholu, limonādes kas satur citronskābi. Un es ieteiktu sodas vannas, jo ph ir jāpaceļ līdz vismaz 6,5 līdz 7, augstāk nekādā ziņā nē.... katru dienu un vismaz stundu. Daudzi sodu arī dzer, bet ārsti to apstrīd nepamatoti..no rīta, tukšā dūšā pa tējkarotei. Un tas process var būt ar zināmām problēmām, tās nav zāles kas noņem simptomus....nav viegli no pastiprinātas dzeršanas bet vajag.
Tā diēta jāietur ilgstoši, bet ar laiku nedaudz arī gaļu vajadzēs, nedaudz..process nebūs ātrs.
Re: grūti elpot
13.12.2017 15:36
Ja ir VD, tad jāārstē tā. Psihoterapeits. Domā visu mūžu mocīties ar elpas trūkumu?
iii
Re: grūti elpot
13.12.2017 15:48
Jā- nu manā skatījumā tas viss ir no ketonvielu un citu kaitīgu vielu klātbūtnes organismā, rezultātā organisms aiztur ūdeni lai mazinātu ketonu koncentrāciju un plaušās sākas tūska, bet to var risināt tikai dzerot nevis atsakoties no ūdens.. un mana pieredze ir tāda ka arī VD simptomi izzūd... bet nu-domas dalās, tomēr analīzes nekļūdās.
Re: grūti elpot
13.12.2017 15:53
udeni 8.0 pH var dzert ? kopā ar laimiem, citroniem ?
Re: grūti elpot
13.12.2017 16:26
Jā, cīņa starp tiem, kas domā, ka VD ir bioloģiska problēma, un starp tiem, kas uzskata, ka psiholoģiska, ir liela.

Bet es neesmu redzējusi nevienu, kas ar diētu, ūdeņu, uztura bagātinātāju utt. palīdzību būtu mainījis savu personību un vairojis briedumu, aizmirstot panikas lēkmes utt.
iii
Re: grūti elpot
13.12.2017 16:27
Citronus nē, laimus arī nē, ta ir šausmīga kļūda ko netā publicē, citrona pH ir 2,4 un nav nekādu resursu citronā kas to padarītu sārmainu, ūdens ar pH 8 būtu labs, nieres pie augstaka pH strādā daudz labāk un neveidojas urātu kristāli. Vispār to ciparu ir jākontrolē, tāpat ketonus, billirubīnu un urobilinogenu. Aknu labākai darbībai arī olīveļļu jālieto, omega3 arī.
iii
Re: grūti elpot
13.12.2017 16:32
Bet es neesmu redzējusi nevienu, kas ar diētu, ūdeņu, uztura bagātinātāju utt. palīdzību būtu mainījis savu personību un vairojis briedumu, aizmirstot panikas lēkmes utt./c/

Personību nē, to nemaina ar uzturu, lai to mainītu vajag psihoterapiju bet te runa ir par to vai pareizi ir saprasts tas cēlonis. Un analīžu rezultāti te runā visai skaidri- tie ir ketoni, billirubīns un urobilinogens ko vajag dabūt normā, un vēl kādu laiku visu turpināt, jā- varbūt vajag arī psihoterapeitu, jā..... bet tikai lai mainītu personību, kaut kādas problēmas domāšanā, to ir grūti tā atšķirt kāds ir cēlonis.
iii
Re: grūti elpot
13.12.2017 16:35
Es jau neesmu pret psihoterapiju un pret to ka vajag mainīt personību un sakārtot domas, jā- to pat vajag visiem, taisnība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: