krutis

Aizsāka meitenite 

meitenite
krutis
24.10.2004 13:20
Labrit! Es biju lasijusi par 14 gadigas mietenes problemam ar mazam krutim. Lieta tada,ka man ir 17 un es nesaju 70 D izmera krusturi. tacu ir ta,ka man veikalos,kad perku velu skatas skibi uz mani un saka,ka man neesot tads izmers,ka man kads A vai B labi ja busot.
Problema tada,ka man krutis nevar pamanit,kad neesu uzvilkusi ko piegulosu. Viduklis man ir izteikts.Manas krutis dazkrt ir tadas pavisam mikstas. Pirms menesreizzem, tas ir piebriedusas, tvirtas,kad panem roka,tas nemaz neitilpst.Vinas nav nokrajusas. Tacu, parejas menesa dienas vinas ir mikstas. it ka izskatas ta pat, formigas utt, bet kad panem rroka,tad atskiribu jut. ja apgulos uz saniem, tad vinas galigi sakrit.
TAs mani loti uztrauc. Kadel tas ta ir? vai manas krutis bus lielakas vel un vai es vinas varu padarit tik pat tvirtas visas menesa dienas, nevis tikai menesreizu laika?
Jau ieprieks jums liels paldies par padomiem, tas mani tiesam loti uztrauc!
Re: krutis
24.10.2004 13:31
Pirms meneshreizem krutis vienmer kljust piebriedushas un lielakas... dazhkart pat saap, taa tas ir gandriz visaam. Un kad mr beidzas, tad logiski taas kljust mikstakas un nav vairs tik piebriedushas. Man shkiet ka tev viss ir normali.
zâlîte
Re: krutis
24.10.2004 14:26
70 D un nevar pamanît? Kaut kâ neticâs.
Re: krutis
24.10.2004 15:07
Nee,nee.D nemaz nav lieli:)Lieta taada ka pups sastaav galvenokaart no taukaudiem.Taatad celjsh kaa vinjus padariit stingrus ir piepildiit taukshuunas ar taukiem.Tobish aptaukoties.Bet diemzheel vienlaiciigi aptaukojas viss kjermenis un tu izskatiisies peec siveenmaates ar milziigiem pupiem.Taapeec sho variantu neiesaku.Un ja tu negribi lai tavi pupi izskataas un taustaas kaa ar uudeni pielieti maisinji atliek plastiskaa operaacija.Samazinoshos noluukos protams.
maita
Re: krutis
24.10.2004 15:17
ku!ja tev tie bûtu diendienâ jânçsâ,tad viss tu neteiktu,ka tie nav lieli:)))
Re: krutis
24.10.2004 16:46
maita piekritu. Bet vispar es nesaprotu kapec uzreiz plastiska operacija un taa... baigais murgs. Miljaa meitenite, ej trenneejies kaut kur, taisi specialos vingrinajumus lai krutis ir stingrakas un vingrakas. Un ja ari tas nepalidz (kaut gan tam noteikti butu japalidz) tad pamegjini ari kadus kreminjus.
Re: krutis
24.10.2004 17:41
maita.
Vai tad smaidinju neredzeeji aiz taa teikuma:)

Gedeona.
Es ne nieka neticu tiem vingrojumiem un smeereem.Jo kaa no pupa uzbuuves izriet vieniigais kas vinju var padariit tvirtu ir tauku bet ja tas pups jau taa ir liels kaa shajaa gadiijumaa tad tauku kraashana vinjaa (un visaas citaas vietaas) nekaadu labo efektu nedos.Nu meeghinaat protams var bet taa taada sevis maaniishana vien ir.
meitenite
Re: krutis
24.10.2004 18:02
Bet agrak man tadas problemas nebija, varbut tas ir tadel ka uzsaku dzimumdzivi? Agrak man vinas visulaik bija tvirtas un piebriedusas. Iznemumi bija tad,kad slimoju. Es ari staigaju uz airobiku.
Re: krutis
24.10.2004 18:11
meitenite.
Vecums zakjiit,vecums:)Redzi lieta ar tiem pupuchiem taada ka taas taukshuunas ljoti reaghee uz tauku daudzumu vinjaas jo tajaa vietaa to shuunu ir vairaak kaa jebkuraa citaa vietaa.Taatad esi drusku novaajeejusi.Otra nepatiikamaa lieta ir taa ka taas shuunas katru reizi piepildoties drusku pastiepjas kaa rezultaataa lai ieguutu ieprieksheejo tvirtumu tauku vajag arvien vairaak.Jo kruushu palielinaashanaas taapat kaa citu veidu aptaukoshanaas notiek nevis uz taukshuunu skaita palielinaashanaas reekjina bet gan vienaam un taam pashaam piepildoties ar taukiem.
maita
Re: krutis
24.10.2004 18:11
ku!redzçju,bet pârpratu un domâju,ka mçìini uzmundrinât meiteni.:)Ir jau daudz vîrieðu,kas fano par tâda izmçra krûtîm:)Tâ kâ esmu pati ðî izmçra îpaðniece:(((((varu droði teikt,bûs vien ar tâm jâsadzîvo.Diemþçl.
meitenite
Re: krutis
24.10.2004 19:48
Es saku tam peiverst uzmanibu tadel,ka man loti gruti ir nopirkt krusturi,jo apkartmers ir mazins, bet blodinas samera lielas. Un tad man visi pardeveji skibi skatijas uz mani,ka man neesot tads izmers. Man tas ta dikti piekeras pie sirsninas.bet kadel vinas neizskatas atbilstosi savm izmeram? Es neesmu resna. Un it ka viss ka vajag, bet kadel neredz tas krutis?

Lies paldies Ku! par padomiem, protams,ka parejiem,kas izteica savu viedokli ari liels paldies!
zâlîte
Re: krutis
24.10.2004 22:00
Nekâ nevaru saprast kur îsti ir problçma.
Nepatîk pârdevçju skati un viedokïi? - tiem nav jâpievçrð nekâda uzmanîba. Tu pçrc to ko gribi un kam gribi ( sev, mâsai,draudzenei vai vçl kam citam ) tâ ir tikai un vienîgi tava darîðana.
Krûtis tev ir tâda izmçra kâda ir ( un nejau tâ mazâkâ ) :) kâ tâdas var bût "neredzamas" man nav skaidrs. :)
Re: krutis
24.10.2004 22:24
Var ,var buut neredzamas.Ja vinjas ir miikstas tad uzvelkot cieshaaku apgheerba gabalu vienkaarshi nospiezhaas.Vot taa.
meitenite
Re: krutis
25.10.2004 02:05
Nee, tur jau at lieta,ka kad uzvelku ko piegulosaku,tad gan vians ir loti redzamas, tacu es ikdiena nemedzu ensat tik peigulosas drebes. Ziniet es sasktiju problemu tur kur vunas nemaz nav. Bet pateicoties jums es sapratu to,ka es ir es un..... ;) Liels jums paldies! :))))
Nja
Re: krutis
25.10.2004 09:18
Tev kâ klientam vajag tos pârdevçjus drâtçt nevis justies vainîgai. Izdomâ veidu un kâ sportâ ðos padzenâ. Lai pierod apkalpot kâ pienâkas. Moþ ka vçrts pameklçt bodi, kur sievieðu veïu pârdod vîrietis :) Tik diez vai tâdu atradîs.

Starp citu, puiði, tâ varçtu bût laba ideja kur strâdât. Maksâ ne îpaði daudz, taèu, domâjams, varçtu ðajâ darbâ bût tâdi mirkïi, kuri atsver pamazo aldziòu.
Re: krutis
25.10.2004 15:55
Meitenite, nu bet ludzu! tapec jau mes esam te. :)
Re: krutis
25.10.2004 16:41
Arii manas kruutis ir mazas, bet manam viirietim taas patiik un man tas ljauj justies labaak. Protams, esmu domaajusi par plastisko operaaciju, bet pagaidaam ir OK!Un valkaaju 75A, dazkart vispaar nemaz nevelku kruusturi, juutos labi, un tas ir pats galvenais!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: