Pa nakti mostos augšā..

Aizsāka gggg 

gggg
Pa nakti mostos augšā..
30.10.2017 14:14
Sveicināi! Lieta tāda,ka katru nakti vismaz vienu vai divas reizes pamostos un neielig pēc tam aaizmiegu... Vai kāds var ieteikt,ko darīt lietas labā?
Re: Pa nakti mostos augšā..
30.10.2017 14:23
Te vajadzēs garāku stāstu.

Vispirms, kāds ir dienas režīms, vakars, cikos ejam gulēt, kad pēdējo reizi ēdam? Kāds darba režīms?

Kādas slimības, slimību vēsture, vecums, dzimums, augums, svars.

Pīpējam, dzeram? Vēlu vakaros arī?

Kāda tipa cilvēks esi? Vai sauktu sevi par mierīgu un nosvērtu?

Ar tādu vienu teikumu neko nevar saprast, lūdzu garāku pastāstu par citām slimībām un dzīves ieradumiem.
gggg
Re: Pa nakti mostos augšā..
30.10.2017 15:12
Strādājo no 16.00 līdz 2. pa nakti. Pirms tam arī strādāju rīta maiņās un bija tas pats.
nekādas slimības nav...
Vecums - 28
Svars - 78
Augums - 184
Nepīpēju,mēdzu iedzert šad tad tikai brīvdienās.
Grūti pateikt,vai esmu mierīgs un nosvērts...
Re: Pa nakti mostos augšā..
31.10.2017 16:45
Maiņu darbs un darbs naktī nelabvēlīgi ietekmē miegu. Tas nav nekāds jaunums. Diemžēl padoms nav sevišķi efektīvs, jo to parasti nevar ātri ieviest dzīvē, bet vajadzētu tai virzienā sākt domāt.

Bezmiegs savukārt grauj imunitāti un dara daudz citu sliktu lietu.
Re: Pa nakti mostos augšā..
31.10.2017 21:34
Piekrītu Runcenes kundzei. Jāmeklē darbs ar normālu dienas nakts režīmi. Jo ir cilvēki, kas var un ir cilvēki kas to nevar vai pat nedrīkst darīt.
Konsultēties ar psihiatru vai vismaz neirologu.
Lai veiksme.
gggg
Re: Pa nakti mostos augšā..
01.11.2017 13:18
Jūs nesapratāt,man nav maiņu darbs. Es strādāju tagad visu laiku no 16.00 - 2. pa nakti. es es tak nestrādāju visu nakti.. 2.30 jau esmu gultā....
gggg
Re: Pa nakti mostos augšā..
01.11.2017 13:20
Es vienkārši teicu,ka pirms tam ilgus gadus strādāju arī rīta maiņā un bija tā pati problēma
Anna_T
Re: Pa nakti mostos augšā..
01.11.2017 14:58
Bet kur problēma, es nesaprotu? Daudzi cilvēki naktī pamostos kaut vai lai aizietu uz tualeti. Pat mans 9- gadīgais bērns reizēm naktī aizdodas pačurāt. Atnāk un atkal guļ tālāk. Problēma būtu, ja būtu grūti atkal iemigt vai būtu no rīta neizgulēšanās sajūta. Es naktī mostos vairākas reizes un vispār to neuzskatu par problēmu.
Nu var jau kaut ko nomierinošu iedzert pirms gulētiešanas - Magne B palīdz labāk gulēt, Relaxen, Nervoheel palīdz ļoti labi.
Re: Pa nakti mostos augšā..
01.11.2017 21:43
Mani arii paślaik nomoka śì problèma.gadu jau modos 3x naktì.bet tas iet sliktumà.jo nu jau mostos katru stundu un nav tas normali...ta ir trauksme. Nu ko.pienàcis laiks ripiñàm:)
Re: Pa nakti mostos augšā..
05.11.2017 19:54
Ieteiktu pārbaudīties pie urologa. Sevišķi ja pamošanās saistīta ar nakts urināciju.
Lai veselība un prieks.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 8?
Ziņa: