plaušu rentgens

Aizsāka Aivars 45 

Aivars 45
plaušu rentgens
20.10.2017 16:31
Labdien!
Esmu vīrietis 45 gdi, 187augums, svars 105kg. Šodien gāju uz plaušu rentgenu sanitārai grāmatiņai un rentgena atbilde mani sabaidīja.
Tātad rakstīts: Pneimatizācija simentriska. Emfizematoze. Plaušu saknes strukturētas. Diafragmas kupoli gludi, sīnusi brīvi. Sirds un aorta parastas konfigurācijas. Infiltratīvas vai perēkļainas izmaiņas neredz.

Viss itkā smuki, bet mani uztrauc tā Emfizematoze. Tā ir slimība? Cik tas ir nopietni? Palasīju internetā neko neatradu, tikai plaušu emfizēma, it kā līdzīgs, bet tur palasot bail paliek. Vai jāmeklē palīdzība? Sanitāro parakstīja un neviens nelikās ne zinis par šo. Ar palušām nekad nekādu problēmu nebija un nav. Slimību arī nekādu hronisku nav.
Re: plaušu rentgens
21.10.2017 08:48
Var aizstaigāt līdz pulmonologam (pneimonologam).
Re: plaušu rentgens
22.10.2017 12:46
To pašu,ka Sabzira.
Vai ir bijis darbs ar putekļiem. Cementa,stikla vate, celtniecības? Vai ir bijuši plaušu iekaisumi? Pneimonijas.Kāda profesija, ja nav noslēpums?
Cieņā,
Aivars 45
Re: plaušu rentgens
22.10.2017 18:42
Esmu skolotājs. Nekas tāds nav bijis, pagājšgad viss bija labi. Putekļi tikai tik cik remonta laikā vasarā. Ar palušu slimībām neesmu slimojis, pat brinhītu nebija. Vai tas ir neatgriezeniski un kaut kas kas apdraud mani?
Aivars 45
Re: plaušu rentgens
22.10.2017 18:43
P.S Izlasīju internetā, ka ar plaušu emfizēmu tā dzīve ir stipri īsāka. Bail palika.
Re: plaušu rentgens
23.10.2017 11:08
Sanitāro parakstīja, jo tas nevienu citu neapdraud, tāpat kā osteohondroze, artrīts utt.

Smēķē? Alerģijas? Ir bijušas pneimonijas (tautā sauktie plaušu karsoņi)? Bronhīti? Varbūt bērnībā?

Jā, un svars...



Edited 1 time(s). Last edit at 23.10.2017 11:09 by Runcene.
Aivars 45
Re: plaušu rentgens
23.10.2017 21:37
Nesmēķēju. Viss pārējais iepriekš ir sarakstīts.
Re: plaušu rentgens
24.10.2017 12:22
Tāpēc arī norādu uz lieko svaru. Tur var būt iemesls.
Re: plaušu rentgens
24.10.2017 19:14
Pievienojos Runcenei,
Lai veicas. Vajag pulmanologa un endokrinologa konsultācija. Arī dietologa padoms netraucēs (svars).
Lai saprāts un veiksme.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 16?
Ziņa: