gripas vakcīna

Aizsāka Ella30 

Ella30
gripas vakcīna
08.10.2017 19:07
Labdien!
Nekad neesam vakcinējušies pret gripu un nekad arī neslimojām. Mājās ir 1 skolnieks, 1 skolotājs un 1 medicīnas darbinieks. Vienmēr gripa pagāja garām. Šogad visos masu mēdijos skandē, ka šogad esot īpaši agresīva un bīstama gripa. Esot mutācijas skarta cūku gripa kas izsauks daudz komplikāciju un letālu iznākumu.

Tagad nezinu ko darīt. Potēties vai nē?
Kā Jūs šogad plānojat pārdzīvot gripu ar poti vai nē?
Re: gripas vakcīna
08.10.2017 19:59
Es nē, kā nu būs, tā būs. Kad izpūrusī lauva savulaik bija veselības ministre, viņa katru gadu apmēram šitā biedēja. Un mājās esošais medicīnas darbinieks noteikti zina, ka šeit droši neko nevar paredzēt.
........................
Re: gripas vakcīna
08.10.2017 20:02
Nekad nepotējos un nepotēšos un neslimoju.
Re: gripas vakcīna
09.10.2017 10:18
Kamēr strādāju par mediķi nepotējos un neslimoju. Jo mazgāju rokas pēc katra pacienta un nēsāju sejas masku. Bija brilles. Telpas "kvarcojām"
Tagad jau astoņus gadus potējos. Mana pieredze saka,ka lētāk ir potēties ,nekā slimot.
Abos variantos-aktīvā potēšana tūkstošiem cilvēku un tagad pašpotēšanās. Negatīvas sekas neesmu sastapis.
neesmu dakteris
Re: gripas vakcīna
21.10.2017 20:15
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
...
> Abos variantos-aktīvā potēšana tūkstošiem
> cilvēku un tagad pašpotēšanās. Negatīvas
> sekas neesmu sastapis.

es esmu gan sastapies ar negatīvām sekām!

toreiz ~ 1990tos gados (to beigās) dikti visur borēja par potēšanos gripai. mēs 3 cilvēku ģimene kā normāli cilvēki domājot, nopirkām aptiekā potes un ambulancē mūs visus sapotēja. nākošā dienā sākām slikti justies VISI trīs. bija galvas sāpēs, temperatūra, nespēks u.t.t.
ārste plāta rokas, tēvu aizveda uz slimnīcu, māte pēc tēva aizvešanas arī nolikās gultā. slimojām veselu mēnesi.
pēc tam radās dažādas komplikācijas, tēvam ar sirdi radās problēmas u.t.t.

Pēc tā arī pateicām - ejiet ellē ar tām gripas potēm, vairāk tik smagi nevēlamies slimot! labāk ēdīsim ķiplokus.
Re: gripas vakcīna
21.10.2017 21:54
Varbūt netika ievērots glabāšanas režīms. Ilgi turēts siltumā.
Komplikācijas varot būt .Bet tās ir : 100000.
Kāpēc man melot. Es nepārstāvu nevienu firmu vai maksas poliklīniku. Ja man būtu kaut mazākās aizdomas, tad neklusētu.
Potēšana ir atbrīvojusi cilvēci no poliomielīta, bakām, trakums sērgas stingumkrampjiem, (skarlatīnas kļūda ,atvainojos), difteriju u.t.t.
Katrs ir savas laimes kalējs.
Ja nepotējies - mazgā rokas, visur un vienmēr. Pat ienākot mājās.Nēsāt aizsargmasku. Ķiploku krellītes.Speciālas ziedes degunam.Telpu vēdināšana.
Kvarcošana. Mitrā uzkopšana ar e/k dabiskā terpentīna uz spaini ūdens.
Lai saprāts un veiksme..



Edited 1 time(s). Last edit at 22.10.2017 12:42 by Mazdakteris1.
18
Re: gripas vakcīna
22.10.2017 09:27
Vai tiešām ir jau potes pret skarlatīnu?!?!
Re: gripas vakcīna
22.10.2017 12:43
Par skarlatīnu, kļūda, atvainojos.Vakara nogurums. Jo potējamo slimību skaits ir daudz lielāks.
Cieņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 6?
Ziņa: