nezinu savu gimenes arstu

Aizsāka Sabine 

Sabine
nezinu savu gimenes arstu
22.10.2004 19:08
Sakiet, kaa lai uzzina, kas ir mans gimenes arsts? Neatceros, pie kaa pirms 10 gadiem pierakstijos un ne reizi ari neesmu vinu meklejusi. Ka lai uzzina? Atceros, ka vina bija lacplesa lielas poliklinikaa 5+ vai kaut kaa taa...Un ko darit, lai nomainitu vinu pret citu?

P.S. To kartinu, kas bija jaiznem, neesmu iznemusi, nemaz nezinaju, ka tadai jabut. Katra zina, neviens mani par to neinformeja, ka kaut kadai kartinai janak pakal.
Re: nezinu savu gimenes arstu
22.10.2004 20:19
Piezvani uz 118, uzzini VOAVAS Rîgas nodaïas telefonu, piezvani un pajautâ kâ rîkoties tavâ dotajâ situâcijâ. Internetâ ir arî tâs iestâdes mâjas lapa www.voava.lv.

Informâcijai:

http://www.voava.lv/lat/agentura/jautajumi/index.php?doc=103
ina
Re: nezinu savu gimenes arstu
23.10.2004 20:39
Jebkuraa laikaa var pierakstiities pie cita gimenes aarsta.Jaaiet uz polikliiniku, jaaizveelas aarstu un jaaizpilda registraacijas anketa.
Sabine
Re: nezinu savu gimenes arstu
25.10.2004 12:52
Man viena 2 arstes atteica, jo es jau esot pie kadas citas pierakstijusies... Ka tad taa?
Re: nezinu savu gimenes arstu
25.10.2004 13:03
Tad, kad izgâzâs Glâzîða idejas par aktîvo pierakstîðanos pie ìimenes ârstiem, veica t.s. pasîvo piereìistrçðanu - tiem ì.â., kuriem nepietika piereìistrçja pa kluso pacientus, man domât, ka potenciâlos pacientus par to tâ arî nepainformçja
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: