Laikam narkotikas :(

Aizsāka Usne 

Usne
Laikam narkotikas :(
17.09.2017 17:18
Gāju no rīta meitas istabā meklēt vienu lietu un atradu paciņu ar baltām, mazām tabletēm. Joprojām esmu šokā.
Es neesmu tik naiva un saprotu, ka mūsdienās jaunieši daudz ko izmēģina. Īpaši, zinot to, ka viņa iet uz dažādiem tusiņiem utml. Bija aizdomas, ka viņi zālīti uzpīpē. Bet, ka tas ir tā...Un ko tagad darīt? KĀ ar viņu runāt, ko teikt? Skaidrs, ka visu noliegs. Un kas tas varētu būt, mazas tabletes bez jebkādiem uzrakstiem? Ko vispār reāli var darīt, ja cilvēks pilngadīgs, 19 g. Jau no bērnības ir runāts par alkohola, cigarešu kaitīgumu, it kā saprātīgs cilvēks, bet izrādās, ka gan pīpē, gan dzer, gan kaut ko lieto?

Otrs jautājums, kā pašai saglabāt vēsu prātu? Jo man jau bez šī visa ir savas problēmas, negribu dabūt nervu sabrukumu.
Un vistrakāk, ka ir totāla bezpalīdzības sajūta. Nav neviena cilvēka, kas varētu palīdzēt, pret ko viņai būtu respekts. Viņas tēvam cita ģimene, esmu pilnīgi viena ar šo visu.
Re: Laikam narkotikas :(
18.09.2017 16:39
Ļoti grūts jautājums.
Es aiznestu uz policiju un lai ar viņu runā viņi un likums. Pie viena dabūs zināt kas viņai tās pārdeva.
Cietsirdīgi,jā.Bet atkarība ir praktiski neārstējama lieta.
Re: Laikam narkotikas :(
18.09.2017 16:57
Oi, oi, tas taču vēl bērns, un atkarības ir dvēseles stāvoklis. Iesaku mammai psihoterapeitu. Policija ir dead end.
Re: Laikam narkotikas :(
19.09.2017 15:12
Iesaku vairāk satuvināties ar meitu. Tad viņa varbūt to visu neslēps un būs Jums daudz vairāk kontroles par to, ko viņa dara. Ja sāk kritizēt un mācīt, kā varbūt ir noticis pusaudžu gados, viņa tikai attālināsies no Jums un slēps savu dzīvi. 19 gados jau grūti ir ko mainīt un ietekmēt.

Baltas tabletes nenozīmē uzreiz narkotikas. Ja jūs iesaistīsiet policiju, būsiet meitu zaudējusi uz visiem laikiem. Ļoti slikts padoms.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2017 15:13 by Synapscape.
Jaukā
Re: Laikam narkotikas :(
20.09.2017 01:20
Varbūt tās ir pretapaugļošanās tabletes? Mammas vienmēr uztraucas un sadomājas saziņas ko :)
Re: Laikam narkotikas :(
21.09.2017 21:16
Ieteiktu izsekot meitu.sarunas.sarakstes...jàzin ar ko draudzèjas śajà vecumà. Varbùt kàds "labs" draugs no kurienes tur palùdza paslèpt tàdu paciñu...un tad jau Jùs pamanìtu noteikti.ka meita dìvaini uzvedas.ja viña pati lietotu...beeet..."labais"draugs viendien izdomàs atalgot ar tabletìtèm par izpalìdzèśanu un tad gan s..i....kamèr nav par vèlu izsekojiet kà vien var..bet slepeni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: