Vai tā ir nopietna kaites- uroloģiska?

Aizsāka johan 

Labdien. Es pirms tam biju pie urologa dēļ tā ka man uz kreisā sēklinieka ir cista jeb
palielināti asinsvadi, ko noteica trīs reizes USG. Parādījās tas pirms apmēram 10. gadiem, tagad man ir 33 gadi.
Pamatā dažreiz dēļ tā ir bijušas manāmas sāpes kreisā sēklinieka apvidū, bet ne nozīmīgas.
Bet šodien, ceļot smagu, uznāca sāpes kreisā sānā, kas iztarojas jūtami šķiet no kreisā sēklinieka . Vai tas varētu būt, kas nopietns un vajadzētu atkāroti apmeklēt urologu vai andrologu dēļ tā vispār?
Jeb kādu citu ārstu labāk?
Paldies par informāciju.
Re: Vai tā ir nopietna kaites- uroloģiska?
14.09.2017 21:15
Ir jāiet pie urologa un jāstāsta. Oliņas necieš, ka viņas terorizē cistas, varikozes un hidrocēles.
Tas ir iemesls sēklinieka audzējam.Ne jau 100%, tomēr.
Lai veselība.
Re: Vai tā ir nopietna kaites- uroloģiska?
14.09.2017 22:35
Varikocēle? Tak aizejiet pie urologa, izklāstiet sūdzības, fertilitātes plānus un kopā izlemsiet par optimālu terapiju.
Fertilitāte ir cik esu auglīgs? Fertilitātes plānus? Kā tas īsti bij domāts?
Re: Vai tā ir nopietna kaites- uroloģiska?
21.09.2017 17:29
Pie urologa, lūdzu. Ja bijāt pie viena, tad pie cita.
Biju pie urologa paradiju pagajusa gada sonografiju. Sonografijaa arste uzstadija diagnozi varikocele. Un protams Urologs saka ka ir varikocele. Kaut gan ta pilnigi tipiski man varikocele nav jo biju ari uz asins analizi un urina. Urina analize uzradija 1-5 ul vietaa 10 ul. ko var tas nozimeet? It kā jau nekas traks ka 10, bet tomēr nv normas robezas. Ka ir iekaisums? Jo urologs tieši noliedza ka man ir kāds iekaisums. Tikai to, ka varikocele ir un tā ieteikmēt var auglibu jaa to fertilitati. Izraktija Detralex .
tas kapec man nav tipiska varikocele liek domat tas ka man pirms tam it ka uzstadija citu diagnozi mazliet un kad sakas pirms gadiem 12 tad urologs izraktija pavisam cita rakstura medikamentu ciplox 500 kas ir pret iekaisumiem plasa spektrā ieskaitot laikam kaut ko no sts. Ja es pareizi saprotu. Bet tagad peksni tas vis partapat par varikoceli.
Re: Vai tā ir nopietna kaites- uroloģiska?
06.10.2017 11:10
Tas kas bija 10 gadus atpakaļ nenozīmē, ka varikocēle nevar rasties. Tā rodas dažādos vecumos dažādu iemeslu dēļ. Klausiet ko saka Sabzira.
Cieņā.
PS Ja vajag uzpļāpāties, tad jāmeklē psihologs. Mēs nevaram apstiprināt pacienta vēlmes. Pie tam pie ti skolas informācijas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 4?
Ziņa: