karstuma nepanesība

Aizsāka sabucis 

karstuma nepanesība
11.09.2017 21:18
Sieviete, 44.gadi, 17 cm, 88 kg. Jau daudzus gadus nepanesu karstumu, arī tad, kad svars bija normāls. Pat nupat aizvadītajā vasarā man bija nedaudz par siltu. Bet visvairāk mani uztrauc, ka pat pie vismazākās fiziskās slodzes kļūst karsti, bieži vien neciešami karsti. Tā karstuma sajūta mani dzen izmisumā. Pat šodien pa dienu, kad gandrīz visi staigāja siltās drēbēs, es pamanījos uzkarst vasaras krekliņā Pagājušajā pavasarī ir nācies piefiksēt, ka strādājot dārzā, esmu bijusi vasaras krekliņā un ir bijis patīkami silti, bet beidzot darbu, konstatējot, ka ir tikai+ 6 grādi, bija jābrīnās, par to, ka bija silti. Kaut gan ir situācijas, kad 18 grādos ir karsti, bet tai pat grādos neko nedarot reizēm varu būt nosalusi tā, ka zobs uz zoba neturas. Darba spējas minimālas, bet apetīte kā vilkam.
Varbūt VD? Vai kas tie par "brīnumiem" varētu būt?
Noteikti pārbaudi vairogdziedzeri! Ko par to saka ģimenes ārsts?
Re: karstuma nepanesība
12.09.2017 12:52
Piekritu Sakne. Ģimenes ārsts- vairogdziedzeris, virsnieres, asins spiediens.
VD vai klimks...
Domāsim, meklēsim.
Pagaidām izslēgsim asus( piparotus) skābus,saldus , kūpinātus ēdienus.
Re: karstuma nepanesība
12.09.2017 13:33
Vairogdziedzeris kādus gadus 3-4 atpakaļ baudīts, gan ne karstuma, bet noguruma sakarā, ne analīzes, ne USG problēmas neuzrādīja. Spiediens normāls, bet pulss gan mēdz būt pazemināts.
Ģimenes ārsts neko nesaka, jo neesmu par šo problēmu sūdzējusies, un nav pie ģimenes ārsta būts vairāk kā gadu.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2017 13:36 by sabucis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 4?
Ziņa: