urīna analīze

Aizsāka EvijaP 

EvijaP
urīna analīze
31.08.2017 08:56
Labdien!
Meitai 16 gadi 1569 augums un 56 kg svars urīna uzsējumā konstatēja klibsiellu, kura ir jūtīga uz tetraciklīnu un amoksiklāvu. Dakteris izrakstīja dzert klaritromicīnu, jo tas ir tas pats kas tetraciklīns tikai jaunāks. Vai tiešām tā ir? Ja viņa jūtīga uz tetraciklīnu, tad arī uz klaritromicīnu būs? Jo pēc anotācijām man tā nelikās. Klaritromicīna jūtības testā vispār nebija. Bet varbūt amoksiklāvs būs mazāk kaitīgs?
Meitai simptomu vispār nekādu nav. Atrada profilaktiskajās urīna analīzēs leikocītus 17-19-20 un baktērijas +++. sāka meklēt tālāk.
Re: urīna analīze
31.08.2017 11:00
Nē, nav tas pats. Tās ir 2 dažādas medikamentu grupas.
EvijaP
Re: urīna analīze
31.08.2017 13:00
Tad nevar zināt vai palīdzēs klaritromicīns? Labāk tad to kas jūtībā? A kas mazāk kaitīgs tetraciklīns vai Amoksiklāvs, jo tur ir Jūtība uz šādiem:

tetraciklīns
Amoxiccilin/Clavulanis acid
ceftazidim
Gentamicin
Meropenem
Nitrofuration
Piperaccillin/Tazobactam

Atrasta Klebsiella oxytoca >10^5 ( nezinu ko tas nozīmē daudz vai maz?)
Parastajā urīna analīzē ir viss normā, izņemot, mikroskopijā leikocīti 17-19-20 un baktērijas +++. Ar stripu leikocīti >25 un nitrīti pozitīvi.

Kāda antibiotika būtu mazāk kaitīga organismam un nāvējoša bacilim? Negribas bērnam sabeigt visu pārējo.
Redziet, ka ārsts nav liels palīgs. Es nezinu vai šeit derēs Klaritromicīns. Kādas domas?
Re: urīna analīze
31.08.2017 15:08
Šādus jautājumus prātīgāk uzdot ārstam klātienē. Tāpat visas antibiotikas var dabūt tikai ar recepti. Nav nekaitīgu zāļu. Ja nav ticības savam ārstam, var apmeklēt kaut vai dežūrārstu (terapeitu) jebkurā poliklīnikā.
Re: urīna analīze
31.08.2017 20:03
Ja neuzticamies savam ārstam var aiziet pie urologa.
Lai veselība.
EvijaP
Re: urīna analīze
31.08.2017 20:31
Es arī biju pie urologa, jo mana ārste vispār pateica neārstēt. Tāpēc arī meklēju palīdzību šeit, jo manā pilsētā ir 1 urologs, pediatri un citi ārsti gar to visu nelien.
EvijaP
Re: urīna analīze
05.09.2017 17:14
Vēl viena ārsta doma ir dzert Klindomicīnu(dalacin), tas esot labāks skatoties pēc jūtības un saka, ka der kaut vai tajā sarakstā šo zāļu nav. Kā var zināt, ka iedarbosies. Vai šis ir labāks variants? Šis varētu būt vājāks no jūtībā esošajiem?
Esam nonākuši pie lēmuma dzert antibiotikas, tikai kuras no visām būs vājākas?
Re: urīna analīze
05.09.2017 18:09
Dalacin klebsiellas neārstē.
EvijaP
Re: urīna analīze
05.09.2017 18:18
Super visi konsultē. Ko tad man darīt? Ir saraksts ar antibiotikām, uz kurām jūtīga, bet kuras ir vājākās no visām?
Re: urīna analīze
05.09.2017 18:22
Nitrofurantoin ir "vājākas“. Bet ārstēties internetā nav labi,pasākums var slikti beigties. Vispār, ieteiktu atkārtot urīna analīzi, iespējams, bija slikti nomazgājusies meitene.
EvijaP
Re: urīna analīze
05.09.2017 18:54
Jau 3 ir nodotas ar mēneša starplaiku. Dzēra tējas, dzērveņu kapsulas. Vācu urīnu pati un sekoju apmazgāšanās procesam arī. Nekāda uzlabojuma.
Re: urīna analīze
05.09.2017 20:22
Tad nitrofurantoin.
EvijaP
Re: urīna analīze
06.09.2017 22:32
Atradu, ka nitrofurantoin tas ir furadonīns. Sakiet vai furagīns arī derēs?
Re: urīna analīze
07.09.2017 00:12
Derēs. BET!!! Jums jāiet pie ārsta, tās visas ir recepšu zāles.
EvijaP
Re: urīna analīze
07.09.2017 07:45
Šis man ir mājās. Furadonīna nav.
EvijaP
Re: urīna analīze
07.09.2017 07:49
Oi piedodiet nepareizi uzrakstīji. Man ir furomags 50 mg.Vai šis der? Vai tas būs savādāks, jo tur viela citā furaginum laikam.
Re: urīna analīze
07.09.2017 09:18
Var furamagu.
EvijaP
Re: urīna analīze
07.09.2017 17:25
Lūdzu, lūdzu! Pēdējais jautājums.
Izlasīju, ka furamagu var lietot no 1- 2 tabl. 3Xdienā. Mums labāk dzert 1 tabl 3reizes dienā vai tomēr 2 tabl 3 reizes. Man ir 50 mg tabletes. Pagaidām iedevu pa 1tableti 3reizes dienā. Lai nav par mazu deva.
Re: urīna analīze
07.09.2017 20:50
1 tab x 3 dienā
EvijaP
Re: urīna analīze
07.09.2017 22:01
Liels paldies par palīdzību!
Laikam mūsu medicīnā jāpaļaujas uz sevi un labiem cilvēkiem, kā Jūs.
Es tikai baidos, ja nu zāles par vāju un analīzes būs atkal bez izmaiņām, tad nu gan nezināšu ko iesākt.
Mani drusku baida, ka jūtībā ir viela nitrofurantoin, bet šeit furaginum. Jācer, ka būs labi.
Re: urīna analīze
08.09.2017 16:00
Es tomēr paļautos vairāk, kā ieteica Sabirza, uz tiešu ārsta konsultāciju.Internets nav labs variants.Nitrofurānu grupā ietilpst visi tie furacilīni, furazolidoni,furadīni furamagi u.c.
Jārēķinās, ka bērnam ir citas devas.Paralēli lietot vitamīnus. Kefīrus. UN noteikti burkānus sutinātus ar augu eļļu. A vitamīns atbild par gļotādām.
Lai veselība un ticība saviem ārstiem.
EvijaP
Re: urīna analīze
08.09.2017 18:20
Es ar labprāt paļautos, ja būtu kam. Ja paļautos, tad dzertu jau Dalacin vai klaritromicīnu un nez vai būtu jēga, bet organisms saņemtu jau stiprākas zāles, bet izrādās, ka var iztikt ar vājākām. Es vienmēr uzticos ārstiem ,bet šoreiz sapratu, ka laba urologa pie mums nav.
Paldies Jums par ieteikumiem, pirmdien nodosim kontrolanalīzi un redzēsim vai palīdz.
Esmu izdarījusi visu, lai ārstiem būtu iespēja precīzi nokonsultēt, pat uzsējumu par savu naudu un jūtību, atlika tikai ieteikt ko dzert, bet diemžēl.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: