Par Sts

Aizsāka Andris A 

Andris A
Par Sts
26.08.2017 09:09
Labdien!
Nesaprotu vienu lietu:

Biju uz erotisko masāžu, laimīgas beigas bez prezervatīva, mana saskarsme ar kundzi, tik cik maseja muguru un draugu, pats beidzu.
Vai man pastāv iespēja inficēties?
Andris A
Re: Par Sts
26.08.2017 09:20
Jautājums tāds, jo nesaprotu vienu, ar izdalijumiem var inficēties, bet tad tur jābūt seksuālam kontaktam ??
Re: Par Sts
26.08.2017 21:54
Ja nu masētājai nav kāds no hepatītiem B;C vai sifliss II-III stadijā.Ja bija orālais,tad jā.Nav pareizi uzreiz masēt divus bez roku mazgāšanas un cimdu maiņas starplaikā.Tas risku palielina.
Andris A
Re: Par Sts
26.08.2017 22:45
Mazdakteri,

Nē, maseja tik mani. Pirms un pēc dūša bija, tad vienojāmies , ka nekāda kontakta: sekss, oralais nebūs, tik laimīgas beigas(tāpēc bez prezervatīva). Nu tā arī bija, uztraucos tik par to, vai masejot manu dzimumlocekli neko nesaķėru, bet nu plikas rokas.
Andris A
Re: Par Sts
27.08.2017 23:17
Ko sakat?
Re: Par Sts
28.08.2017 08:44
Andris A...kapec slinkojam?..laimìgas beigas mierìgi vari dabùt pats.lai nav jàsatraucas par slimìbàm:D
Re: Par Sts
28.08.2017 10:33
Nevis draugu bet draudziņu:)
Pievienojos Nsss.
Ja viņa apkalpo dienā padsmitus un nelieto vienreizējos cimdus. Vai slikti mazgā rokas, tad garantijas 100% nevar būt.
Lai saprāts.
Andris A
Re: Par Sts
28.08.2017 11:15
Labi, saprotu situāciju, mani neintereseja jeb kāda veida sekss, bet gan masāža un laimīgas beigas es pats izdarīju. Tas sākumā viņa apgrabstija, pēc tam, beigu procesu pats.

Tātad sakiet, rīcības plāns tagad?
Re: Par Sts
28.08.2017 11:31
Visas iespèjamàs sts analìzes...asinis no vènas..uztriepe no draudziña..bet pirms tam bik ieteiktu nogaidìt..jo ne viss uzreiz nàkama diena uzràdàs;)

Kas izdarìts-izdarìts...tagad sañem sevi rokàs..ar sievu vai draudzeni izvairies bez prezervatìva..izdomaa kko.

Iesaku..bez liekiem jautàjumiem dr.Kvedote Làčplèśa ielà...iegooglè...uzmet pa virsu..jauka dàma un lèti prasa:(
Andris A
Re: Par Sts
28.08.2017 11:37
Jūs esat ārsts?

Nogaidīt, cik ilgi?
Re: Par Sts
28.08.2017 11:50
Nè..paśai bij vajadzìba. No medicìnas kko saprotu.

Ir kkàdas aizdomas? Man bij lìdzìgi simptomi.drośìbai pàrbaudìjos. Nu skatoties kas..ir.kas pèc 2-3dienàm..ir kas pec 2 ned.
Andris A
Re: Par Sts
28.08.2017 12:08
Aizdomas nav. Nepatika situācija, ka pieskaras manam loceklim ar rokām, lai gan abi pirms tam nomazgajas.

Man nav simptomu. Jums bija? Vēlos būt drošs
Re: Par Sts
28.08.2017 12:17
Man bij tàds ko varèja izàrstèt..pie kam no vìra dabùts.jo dr.tà teica ka tas nav tikko dabùts. Ta.ka vel dabuju mìljàkajam attaisnoties:D Staigàju un nezinàju..bij kkàdas veselìbas problèmas.kuras nevarèja atklàt..nu lùk..Padzèru şo to un viss ok:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: