Sāpes kakla priekšpusē

Aizsāka Unknown artist 

Sveiki

Jau kādu laiku, aptuveni 2 mēnešus, ir nelielas sāpes kakla priekšpusē, labajā pusē nedaudz zem ādamābola un kreisajā pusē vairāk zem žokļa. Sāpes nav asas un patstāvīgas. Jūtams žāvājoties, reizēm arī rijot pārtiku vai šķidrumus.reizēm rijot ir tāds kā klunkšķis minētajā labajā kakla pusē. Grūti pateikt kad pirmo reiz sāku to just. Aptuveni pirms diviem mēnešiem vasaras karstuma dēļ pirms miega devos aukstā vannā. Tad arī škiet ka nedaudz apaukstēju ausi- kādu laiku bija aizkritusi un nedaudz sāpīga auss, varbūt tas kā saistīts.
Temperatūra nav, nav kaklā nekas sapampis, palielināts, vai uz tausti sāpīgs.

Vīrietis 27 gadi, 198 cm 104 kg
mana
Re: Sāpes kakla priekšpusē
20.08.2017 23:13
Aizteci pie LORa, ja tas neko neatradīs, tad sāc ar spilvena nomaiņu un masāžas kursu sprandam, mugurai. Peldi, vingro, īpaši kakla daļas stiepšanas, atslābināšanas vingrojumus!
Man bija līdzīgi, tik mazliet cita dislokācija. Veicu iepriekšminēto sekvenci un, tā kā nebija LORa lauciņš, pārgāja fiksi vien pēc dažādām fizio procedūrām.
Re: Sāpes kakla priekšpusē
21.08.2017 11:06
Pievienojos teiktajam.Ausis, kakls,nerva iekaisums, žokļa locītavas iekaisums...
Daudz kas.
Lai veiksme un veselība.
Man kkas lidzigs. Uz nakamas nedelas sakumu pieraksts pie LORa. Ir verts sevi saustit par iespejamiem onko celoniem?
labdien ! man ir tā ka sūcu meitenei zilumu, un nākamajā dienā man ir nelielas sāpes pie ādamabola, biju pie ģimenes ārsta , pateica ka parmocīts muskulis, es nezinu kam ticēt , varbūt jums ir kāda informācija par šo, man arī reizem grūti norīt ēdienu. Paldies iepriekš!
Re: Sāpes kakla priekšpusē
07.11.2017 09:29
Varētu būt traumēts kakla skriemelim tuvais nervs. Jāiet pie neirologa.
Sevišķi ja ar mugura-kakla skriemeļiem ir jau kas bijis.
Lai veiksme.
man nav bijušu problēmu ar kaklu,un kādas būtu sekas ja es to ignorētu?
Re: Sāpes kakla priekšpusē
07.11.2017 19:45
Jānovēro dinamikā. Jāpasmērē ar pretsāpju ziedi (aptiekā paprasi ) Padzert B gr, vitamīnus.
Šaubu gadījumā pie neirologa.Lai viņš izlemj par rentgena vajadzību. Mazāk jautājumu un vairāk rīcības.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.11.2017 15:49 by Mazdakteris1.
Re: Sāpes kakla priekšpusē
08.11.2017 08:31
Te ļoti daudz variantu.
Sveiki ! te atkal es , kakls pārgājis, bet gribēju jautāt par tādām kā sarkanam mazām pumpiņām uz ķermeni, itka ka norauj tas asinis uzreiz paradas atkal bet daudz netek.
man bija 1 pusumins , izskatijas ka asinspumpa noravu panaca asinis nedaudz un pectam sula , kas šis viss varetu but?
gramsnnwms
Re: Sāpes kakla priekšpusē
27.09.2018 13:37
Sveiki varda sakot guleju pie diezgan auksta loga nakti jutu ka auksti , norita bija tadas sapes kakla un 30 min apmeram , tad norima , bet man ir asi durieni kad pacelu galvu augšā vai arī griežot pa labi ! reizem arī kad riju nost lielaku gabalu ediena , tikko paskatijos google uzreiz izlasiju ka kakla vēzis , un ja godigi parbijos un nedaudz kritu panikā , kas tas ir? ko man darit? paldies .!17 gadi , 77 kg , 182cm.. un uz šo brīdi ir jau 5 dienas punķi un klepus bet lenam izzūd , esmu satraucies parto kaklu????
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 14?
Ziņa: