Par ērču encefalīta antivielu analīzēm

Aizsāka Jānis1983 

Jānis1983
Par ērču encefalīta antivielu analīzēm
31.07.2017 14:20
Labdien!
Gribu saprast šādu jautājumu, par cik ir daudz pretrunīgas informācijas. Man ir 34 gadi. 18 gados biju pēdējoreiz potēts pret ērču encefalītu. Ērces ir bijušas piesūkušās daudz. Izlēmu uzsākt vakcinēties, bet pirms tam pārbaudīties uz antivielām. Uzrādījās pozitīvs ērču encefalīta vīrusa IgG 402.1 U/mL. Vai es pareizi saprotu, ka šo slimību esmu pats nemanot pārslimojis un vakcinācija vairs nekad dzīvē nebūs nepieciešama?
Re: Par ērču encefalīta antivielu analīzēm
31.07.2017 19:36
Jārunā ar infektologu vai imunologu.
Vienas pašas analīzes man neko neizsaka.Tur dalās burtos un daudzumos.
Lai veiksme. Vel ieteiktu pārbaudīties uz Beriliozi.
Paldies par atbildi.
Tā arī darīšu un došos pie speciālista.
Manam bērnam, pirms revakcinācijas, taisījām analīzes uz ērču encefalīta vīrusa IgG, uzrādīja 35.5 U/mL . Dr. pateica, ka ar tādu rādītāju revakcinēt vēl nevajag.
Jūsu gadījumā rādītājs ir augsts, kas, iespējams, ir atbildes reakcija uz piesūkušos ērci un šobrīd es domāju, ka tiešām nevajag vakcinēties. Vai tik augsts līmenis saglabājas visu mūžu, to gan nezinu, jo vai tas ir pārslimots bez jebkādiem simptomiem, to gan nezinu.
Kāpēc uz Laima slimību būtu jāpārbaudās, gan nezinu, sevišķi, ja nav sūdzību.
Re: Par ērču encefalīta antivielu analīzēm
01.08.2017 16:48
Anna teica:Kāpēc uz Laima slimību būtu jāpārbaudās, gan nezinu, sevišķi, ja nav sūdzību.
Laimas slimību izsauc spiroheta. sifilisu arī izsauc bēlā spiroheta.
Spirohetas ir hroniskas saslimšanas iemesls. Faktiski Laimas slimība ir grauzēju sifilis. Tāpēc šī ārstēšana ir grūta. Jo slimība var skart visus audus. Locītavas, nervus ....
Te vajag atrasties uzskaitē pie laba STS speciālista.
Lai saprāts.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.08.2017 15:28 by Mazdakteris1.
Līdz galam nesapratu....
Uz laima slimību būtu jāpārbaudās, jo uz to varētu norādīt šīs antivielas?
Vai ieteikums vienkārši pārbaudīties?
Arī laima slimība ir pirms gada pārslimota, uzreiz pamanīts tas aplis un iziets antibiotiku kurss. Pēc tam tās simptomi nav manīti, pēdējās vispārējās analīzēs viss normas robežās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: