Ko noziimee vaards- involutiivs?

Aizsāka sds 

sds
Ko noziimee vaards- involutiivs?
29.07.2017 17:18
Labdien. Man jautaajums. Ko noziimee vaards involutiivs aarstu valodaa?
Re: Ko noziimee vaards- involutiivs?
31.07.2017 19:34
Bez pilna teksta nesaprotami.
Inovācija -
To saprot tikai mamogrāfijas speciālisti un ginekologi. Domāju,ka parasti neļaundabīgi audi.
Cieņā.
Re: Ko noziimee vaards- involutiivs?
31.07.2017 20:48
Nē, to izprot visi mediķi. Involutīvs - t.k." atpakaļattīstības stadijā". Galu galā google taču var iesist :D https://en.m.wikipedia.org/wiki/Involution_(medicine)
Re: Ko noziimee vaards- involutiivs?
31.07.2017 21:48
Neesmu ārsts, tādēļ nepastāvēšu uz savu kā vienīgo patiesību, bet lasot netā par krūšu mammogrāfijas atbildēm, saskāros ar vārda involutīvs atšifréjumu kā 'novecojošs' jeb 'novecošanas procesā esošs'
Re: Ko noziimee vaards- involutiivs?
31.07.2017 22:25
Jā, vsr traktēt arī tā. Būtība viena.
Re: Ko noziimee vaards- involutiivs?
01.08.2017 17:01
Sabirza,kā vienmēr meklē kašķi. Nevar aptvert neaptveramo. Tāpēc ir dermatologi,ginekologi,otorinolaringologi, nefrologi,urologi .
Vetebeologi,pulmonologi, pediatri,ķirurgi,traumatologi,onkologi, psihiatri,terapeiti, hepatologi,okulisti,
gastroenterologi, neirologi, audiologopēds, kardiologs u.t.t.
Nevar zināt visu visi.
Re: Ko noziimee vaards- involutiivs?
01.08.2017 19:23
Es nemeklēju kašķi, es konstatēju faktu. Kas mācījās latīņu valodu, sapratīs, par ko ir runa:)
Re: Ko noziimee vaards- involutiivs?
01.08.2017 20:41
Mazdakteri, bet kāpēc vajag kaut ko komentēt, ja nezina? Pats tikai uztaisa kašķi, tas jau bija gaidāms, ak Dievs.

"Involūcijas vecums", piemēram, ir akadēmisks termins, kam var nebūt nekāda sakara ar mamogrāfijām.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: