Muguras problēma

Aizsāka Fifa 

Muguras problēma
14.07.2017 09:30
Sveiki.

Paziņa veica rezonansi un saņēma atbildi.
Līdz ārsta vizītei ilgs laiks rindā.
Cik slikti tas būtu -  
Liela paramediāna starpskriemeļu diska trūce L5-S1 līmenī labajā pusē.
Dehidratācija L5-S1 starpskriemeļu diskā. 
Re: Muguras problēma
14.07.2017 10:03
Katram tas ir individuaali,ir cilveeki ,kas daudzus gadus dzivo ar truuci,bet nemaz nenojaush ,ka vinjam taada ir....un nekas nesaap un viss ir chiki piki...citam saap un traucee dziivot....taa kaa katram tas ir savaadaak...

esmu lasijis rakstu,kuraa kautkaads zviedru neirologs rakstsa,ka truuce patiesiibaa ljoti retos gadijumos izraisa saapes,tam visam apakshaa ir cits staasts...
Re: Muguras problēma
14.07.2017 10:05
Bet ja skataas no musdienu dakteru viedokla,tad dakterim ir taa,ka ja jo lielaaka truce ,jo lielaaka probleema....
Re: Muguras problēma
14.07.2017 10:10
Šeit cilvēks šo problēmu ļoti jūt. Pati ari špricēju ar medikamentiem pirms rezonanses.
Iet pat šķībi, līki. Taču medikamenus arī ne visu laiku var injicēt. Nobeigs nieres un aknas.
Vienkārši varbūt ir kāds kas var pateikt ko vairāk kamēr rindu pie ārsta gaidam.
Varbūt jau jāsāk naudu operācijai grabināt?
Re: Muguras problēma
14.07.2017 15:37
Es domaaju,ka sheit neviens nepateiks vai jaagrabina nauda operaacijai vai nee,buus vien jaagaida taa rinda pie doka...es zinu,ka murjaanjos ir labs muguru speciaalists,varbuut var meegjinaat tur konsulteeties...vinsh apskataas bildi un savu iespeeju robezaas saregulee kko tur...zinu 2 cilveekus ,kam paliidzeejis...
Re: Muguras problēma
14.07.2017 16:42
Jāiet pie vertebrologa, visi izmeklējumi tiek analizēti tikai kopā ar klīniku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 20?
Ziņa: