Akne un sēnīte

Aizsāka sindy777 

Akne un sēnīte
04.07.2017 11:34
Sveiki! Pēdējo 3 mēnešu laikā gan stresa, gan citu faktoru ietekmē metās daudz pumpas, sākumā bija uz pieres.un.zoda, tagad arī ļoti daudz uz viena vaiga, ir dadz zemādas pumpu, komedoni un uz vaiga tagad arī sarkanas! Sākumā lietoju finacea, tagad Duac gel, no kura uz vaiga metās.pumpas, bet ārste uzstāj, lai turpinu! Analīzes.uzrāda sēnīti un man vēl arī asinsvadi ir tubu ādai! Vai tiešām Duac ir labākais variants???
Re: Akne un sēnīte
04.07.2017 13:59
Plaš slimības aprakst. Bet nekas no prasībām. Sk. lūdzu: Pacientu zināšanai.
Tad runāsim.Bet nekas iepriecinošs.
Re: Akne un sēnīte
04.07.2017 14:35
Sieviete, 31 gads, 1.63, 53kg, tagad pumpu dēļ esmu nometusi svaru! Pati saprotu, ka man ir tāds kā apburtais loks, bet nu nevaru nestresot! Man pumpas ik pa laikam ir metušās.visu mūžu, bet kopš sāku apmeklēt kosmetologu, kura gribēja atrast cēloni tam, es pati sāku iespringt un staigāt uz procedūrām un lietot dažādus kremus.un tā arī ādu sačakarēju!:( Tagad ir tā, ka katru dienu metās jaunas, labi, ka nav lielas, bet tāpat nepatīkami!:(.Par cik atrastas tās sēņu sporas, nolēmu neēst cukuru un miltu izstrdājumus un dzert probiotikas! Bet, ko lai labāk uz ādas liek, nesaprotu...
Re: Akne un sēnīte
05.07.2017 19:08
Svara zaudējums ir otra galējība. Organisma imunitāte var būt normāla tikai pie normālas pārtikas.
Otrais- krēmi. Tie aizdambē poras un neļauj ādai elpot.
Jākonsultējas ar ādas ārstu un endokrinologu.
Par šīm problēmām ir runāts daudz. Jāpalasa iepriekšējās tēmas. Vieni paši krēmi ir tikai komerc bizness.
No ēdieniem izslēgt asas,kairinošas un kūpinātas vielas. Bez konservantiem.
Šokolāde bieži veicina ādas problēmas. Pat nelielos daudzumos.
Jūras gaiss un viegls sports svaigā gaisā,
Lai spēks un cerība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 12?
Ziņa: