sāpes skrienot

Aizsāka aivars999 

aivars999
sāpes skrienot
03.07.2017 10:58
Esmu 31 gadus vecs vīrietis. Skrienu 1-2 reizes nedēļā. Skriešanas laikā dur nevis zem ribām, bet pie labās ribas kur ir kunģis.. Viegli uzspiežot un skrienot duršana tā kā pazūd.. Kad beidzu skriet tajā rajonā ir tāda kā smaguma sajūta kādu laiku.. Tas pats ir ar vēdera presīti. Kadu taisu vairākas reizes kunģa rajonā rodas sajūta itkā mēģinātu spiestu uz ārpusi kaut ko, bet kad uzspiež virsū tajā rajonā neko nejūt.... usg neko neuzrāda..fibro uzrāda ka ir hronisks gastrīts un kaut kāda trūce kunģim..
Re: sāpes skrienot
03.07.2017 11:02
Jap.trùce.tad lielu fizisko nevar
Re: sāpes skrienot
03.07.2017 11:05
Kaads ir shaa ieraksta meerkjis?palieliities,padalities ar savu saapi,kko noskaidrot?
aivars999
Re: sāpes skrienot
03.07.2017 11:35
Noskaidrot no kā sāp..
Re: sāpes skrienot
03.07.2017 11:45
Bet jums tachu ir diagnoze hronisks gastrits un kautkaada truuce kungjii...juus gribat ,lai jums te forumaa uzstaada veel kaadu kaiti?
tieciet galaa ar shiim kaiteem un ja tad nekas nemainaas ,tad var rakt taalaak....bet varu paskriet notikumiem pa priekshu un pateikt priekshaa ,ka tas nav tik vienkaarshi izdaraams...lai izdodaas...
Re: sāpes skrienot
03.07.2017 21:50
Ja vēl zinātu svaru un augumu....Tad varētu minēt.
Es principā esmu pret skriešanu. Ātra soļošana, ritenis, peldēšana. Skriešana tuvina muguras skriemeļu problēmas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: