Dzimumlocekļa problēma

Aizsāka Kristīne Maksimova 

Jautājums ir par to kāds iemesls ir dzimumlocekļa uzpampšanai? Un vizuāli izskatās kā maisiņš ar ūdeni ? Ko darīt un ,kas tas varētu būt ? Kā ārstēt - kompreses? Zāles? Kāda procedūra?
Jā jā.tikai kompreses...no rīta mērcējam liepziedu tējā,vakarā kafijā...nākošajā dienā visu to pašu,tikai apgrieztā secībā...un tad ,kad tuvojas pilnmēness ,3 dienas pirms tā iestāšanās jāiet ārā un jāskatās no kuras puses pūš vējš,kad tas noteikts,čibriks jāvelk ārā un 30 min jāstāv pret vēju...leģendas vēsta,ka vajadzētu pāriet....

bet ja nopietni,pie ārsta neesat mēģinājuši iet?Jūs domājat,ka caur forumu Jums kāds noteiks diagnozi,ieteiks kādas zāles dzert un kādas procedūras taisīt?

un tūliņ atnāks foruma biedrs Mazdakteris un uzjautās kam tad īsti tas loceklis ir piepampis,zirgam vai?
Moljers
Re: Dzimumlocekļa problēma
27.05.2017 10:08
Fotografiju studijā !!!
Re: Dzimumlocekļa problēma
27.05.2017 17:46
Jùs neiejùtìgie.tik sarkastiski..tapec te mirstośs forums...pajautâ uztraukumâ.bailès.neziñà un dabù pretii ñirgàšanos...fuuuuu
Re: Dzimumlocekļa problēma
27.05.2017 19:59
Moljers, starp citu, ir urologs, un pareizi uzrakstīja -- tas ir jāredz. Dāma pati arī gribētu savu vagīnu un dzemdi pa vadiem ārstēt? Es nudien nesaprotu...

Kas vispār jautātājai galvā? Un tad uz to viņa paļautos, ko kāds šitādā sarakstē pateiktu?

Neatbalstu pastāvīgu cilvēku izsmiešanu, bet lai taču sāk domāt, johaidī...

Te, starp citu, ir ļoti daudz stulbu jautājumu, izņemot hroniskos, jo tiem nekad īsti nav labi. Citi paši ir apbrīnojami nezinoši, vieglprātīgi (kā šai gadījumā) vai nemāk veidot sarunu ar ārstu.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.05.2017 20:00 by Runcene.
Jā jā...es neiejūtīgais,barbariskais,agresīvais...

Un kā Jūs zināt,ka jautātājs to jautāja bailēs,uztraukumā,neziņā?Mēs nezinam ,kas otrā galā tusē.Par to ka forums mirstošs,nu nez...ja man saplīst mašīna,vedu uz servisu remontēt,nevis sēžu forumos un zīlēju,kas par vainu...ar veselību tas pats,saprātīgi domājošs un sevi cienošs cilvēks nezīlēs kapēc kule piepampusi un kādu kompresi labāk likt....bet skriešus skrietu pie daktera....

Jā,nu un ja es ieteiktu kādu kompresi un lietotājs to izmēģinātu un ,kas noietu greizi...kas par to atbildēs???
Re: Dzimumlocekļa problēma
27.05.2017 21:24
Viss ok. labi ka man kule :D Ārstēt ieteikt dabiigi.ka nē...
Moljers
Re: Dzimumlocekļa problēma
28.05.2017 16:35
Jau 100 reiz esmu teicis - nēsmu ārsts !
Esmu ārstiem tuvu stāvoša persona !

Bet to , ka piepampis organs ir jaredz, lai saprastu, kas piepampis, cik stipri vajadzetu saprast visiem !
Re: Dzimumlocekļa problēma
28.05.2017 17:25
Piedod, Moljer, neesmu laikam tieši tās 100 x lasījusi... :)
Re: Dzimumlocekļa problēma
30.05.2017 09:36
Segvārds no sievietes? Triju vārdu teikums nevienam neko neizsaka. Ir jau teikts,lūgts un pamatots. Vajag vecumu,augumu,dzimumu un svaru. Kāds iemesls varēja šo parādību izsaukt. Nenovilkta priekšādiņa uz nakti?Peldbikses nospiedušas čibriku . ? Iekaisums? Te,piedodiet, nav minēšanas kantoris. Trešajām personām neviens mediķis paskaidrojumus nedos.
Atvainojos. Ja būs normāli jautājumi.Būs normāla pieeja un attieksme. Nemeklēsim vainu citos.
Lai saprāts.Es jau zinu iemeslu un ārstēšanas veidu. Tomēr , laiks ir pagājis un vis jau ir atrisinājies?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 6?
Ziņa: