Gibonis

Aizsāka Avenitexxx 

Gibonis
08.05.2017 10:22
Piektdien piedzivoju giboni. Pirmo reizi dzive. Loti parbijos. Sezot gulta padzeros aukstu viina glazi, sakas sapes pakrute, taka spiediena sajuta. Man taa gadas kad apedu parak lielu gabalu vai padzeru ko karstu. Es esot pateikusi ka sap pakrute un uzreiz nokritusi bezsamana uz 3 sekundem ar acim vala. Nejutu ne reibonus, ne melnu gar acīm. Nekaa tada nebija, vnk izsledzos. Vai ir iespejams kaa visi saka ka atrauga naca un gaisa burbulis neizgaja ara? Vai kkaas tamlidzigs? Pec pamosanas jutos labi, ja neskaita bailes.
Re: Gibonis
08.05.2017 10:50
Ja jau VISI tā saka ,tad jau noteikti,ka tas ir iespējams...ja turpmāk tas neatkārtojas ,tad nav vērts satraukties kas tur īsti bija pie vainas- atraudziņa iesprūda vai atgāzes neizgāja....
bet ja kas tāds atkārtojas,un ir lielas bailes,es domāju ka tas varētu būt pirmais sveiciens no vd...bet tā kā es neesmu dakteris,neko apgalvot nevaru,tikai minējums.Tāpēc ,ja ,kas tāds atkārtojas,tad pa taisno pie daktera...un tas -visi teica,visi teica-visiem tā ir bijis?visi ir ģībuši un visiem atraudziņa ir iesprūdusi?da muļķības pēdējās....
Re: Gibonis
08.05.2017 11:00
Nu neticu ka no VD var bezsamana nokrist. Pirms gibonja sajutas no VD bet nejau atslegties. Tagad man reiboni staigājot bet tas visticamāk bailes ka atkal bezsamana kritisu.
Re: Gibonis
08.05.2017 11:42
tā ir brīva Jūsu izvēle,kam ticēt...gribat,ticat ,ka atraudziņa vainīga...bet ja jau esat tik droša un pārliecināta,tad kur tāds satraukums,no kā bailes?nu nāks vēlviena atraudziņa,nu noģībsiet atkal...un kas? vai varbūt iekšēji tomēr ir sajūta ,ka atraudziņa nav īsti pie vainas...vnk bail sav pašai to atzīt?parasti taču cilvēki no atraudziņām neģibst.....un tad ir jautājums,par Jūsu pieredzi ar VD,kas Jums liek domāt,ka no VD nevar nokrist bezsamaņa???-visādas lēkmes,caurejas ,vemšanas,spazmas var būt,bet ģībšana nevar?apbēdināšu-var un kā vēl var.....un kas tik vēl nevar būt....bet cerēsim,ka Jums tas neatkārtosies,un vnk organisms kko nogļukoja....
Re: Gibonis
08.05.2017 13:51
Man 5 gadus ir VD. Pirmo reizi kas tads. Biju pie aGA. Nosutijums uz eeg. Pietam taja vakara jutos labi, prieciga bez stresa. Vnk iedzeru malku viina saka spiest pakrute un talak neatceros. Un visu laiku slimai piegarsai un passajutai bez kakla sapem un klepus ari VD?
Re: Gibonis
08.05.2017 13:53
Krepas jau menesiem, iesnas menesiem. Ne lidz galam noteikta astma. Tad giboni tad vel kkas..apnika jau.
Re: Gibonis
08.05.2017 14:48
neviens nav aizliedzis šai kaitei attīstīties....ja VD neārstē,tā var palikt riebīgāka un riebīgāka...un parādīties aizvien jauni un jauni simptomi...un visi tie būs pirmo reizi....

bet neskriesim notikumiem pa priekšu...no sākuma izejiet visas pārbaudes ko liek ģa.
mana
Re: Gibonis
08.05.2017 15:34
Varētu būt klejotājnerva kairinājums. Aukstums, sēdoša pozīcija, reti, bet kam negadās... Kolēģei puika pēc limonādes ar ledu siltajās zemēs šitā apkrita. Draudzenei savukārt pēc spirāles ievietošanas melns gar acīm nogriezās un ārste arī teica, ka tas dēļ šī nerva kairinājuma.
Iegooglējoet nervus vagus.
Re: Gibonis
08.05.2017 16:01
Tev pasai VD? Nu man EEG uz epilepsiju japarbaudas. Taa arsts sodien lika.

Mana,

Man nebija pat melns, vienkarsi atsledzos un neatceros.
Re: Gibonis
08.05.2017 16:29
jā,esmu no tiem,kas uz savas ādas ir izbaudijis,kas ir panikas lēkmes un kas ir agorofobija...un vēl kaudzēm visādu ne visai patīkamu lietiņu....
esmu bijis pie n-tajiem dakteriem un katrs no tiem ir centies arstēt mani pa savam...katram bij savs viedoklis...bet tikai 2 doki no visa tā bara izteica domu,ka tas varētu būt no nerviem(vd)ja es pats nebūtu sācis meklēt kas un kā,vēl šodien naivi meklētu dakteri kas mani izārstētu...uzskatu ,ka nav tāda daktera,kas var cilvēkam izārstēt ielaistu VD.to var izdarīt tikai pats cilvēks....
Re: Gibonis
08.05.2017 16:47
Un esi bezsamana nogibusi? Ticu ka no VD var but pirmsgibonja sajuta ka melns gar acim, bet nejau ka izsledzies pat nemanot to, Taa itka anesteze iedarbotos. Un kaa ta izarstejies?
Re: Gibonis
08.05.2017 16:58
Nobijies no aukstā dzēriena varbūt, tobiš ķermenis nobijās.

Vnk veģetatīvās nervu sistēmas reakcija, nez, vai tāpēc uzreiz EEG jātaisa, bet nu labi, uztaisi.

Vai citādi sevi sauktu par jūtīgu (nervozu) vai mierīgu cilvēku?
Re: Gibonis
08.05.2017 17:07
bezsamaņā neesmu bijis..katrs mēs esam savādāki,citam aizsardzības mehānisms specīgāks,citam vājāks...a kā parasti ģībst?tjip pieej visiem klāt un pasaki ,ka tuliņ ģībšu un tad mierīgi noģībsti...?

es jau teicu,ka varat ticēt kam gribat,ne man Jums ,kas jāpierāda,ne Jums man...

Jautājums-kada ir Jūsu pašas ideja par notikušo?
Re: Gibonis
08.05.2017 17:29
Kaa gibst? Pakspeniski, tu juti reiboni, palelinatas balsis, troksnus, melns gar acim. Laikam neesi gibis. Es shadi giibu pusaudzu gados no saapem stipram. Bet saja gadijuma vsp neatceros kaa atsledzos. Tur taa lieta ka idejas nav nekadas, bet vaina jau kkur ir. Tapat nevar ne no kaa nogibt.
Re: Gibonis
08.05.2017 17:33
Runcane, pirmo vina glazi izdzeru aukstu viss ok, a otrai glāzei malcinu tik uzspeju uztaisīt. Nu taka man tas 1 reizi taa, es nobijos. Tape taisisu eeg.
Re: Gibonis
09.05.2017 20:15
te var slims palikt,lai Jūs saprastu...tad Jūs sakat ,ka nekad mūžā neesat ģībusi....tad izrādās,ka tā Jums tomēr ir ierasta prakse,tikai šoreiz ģībiens bij biškus savādāks....
Re: Gibonis
10.05.2017 18:36
Kada ierasta prakse? 12 gadus atpakal nogibu del specigam vedersapem. Tam bija iemesls, tika ari atrie izsaukti. Kas to apstiprinaja. 12 gadi pagajusi a soreiz bez.iemesla. Un gibiens nebija bet uzreiz bezsamana.
Re: Gibonis
10.05.2017 23:59
bet sākumā Jūs rakstijāt,ka piedzīvojāt PIRMO ģībienu savā MŪŽĀ...iedzērāt vīnu iesāpējās pakrūtē un jūs noģībāt...sarunas turpinājumā Jūs sakat,ka Jūs jau ESAT ģibusi jaunībā dēļ stiprām vedersāpēm...vai es kaut ko ne tā sapratu,pārpratu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 17?
Ziņa: