Biezas asinis

Aizsāka Aelitta 

Aelitta
Biezas asinis
05.05.2017 21:30
Nesen izrāva gudrības zobu un ...kuriozs, abas ar dakterīti gaidījām, kamēr sāks tecēt asinis un nekā, netek. Viņa salika brūcē kaut kādas švammītes, lai nepaliek tukšs caurums un virsū kā parasti to marles tamponu. Mājās pēc stundas to marli ņēmu nost un tā bija tikai mazliet iekrāsojusies. To, ka man ir krietni paaugstināts trombocītu līmenis zinu jau vairākus gadus, lietoju trombo ASS, taču gatavojoties raušanai kādas 3 nedēļas to pārtraucu. Vispār negribu to aspirīnu dzert, jo pēc mammas pieredzes zinu kā tas bojā kuņģi, vēl jo vairāk tāpēc, ka man ir tikai 47 gadi. Ģim. daktere tikai saka lai dzeru aspirīnu un ūdeni. Tas ir normāli, ka vairākus gadus trombocīti ir ap 500 un kādi līdzekļi ir bez aspirīna lai šķidrinātu asinis?
Re: Biezas asinis
05.05.2017 22:03
TIKAI 47?
Uz mammas pieredzi nevajag skatīties...zinu cilvēkus,kam ir tikai 60 un 70 ,kas saujām rij tabletes un kuņģis spēj tik malt....katram tā pieredzīte savādāka...
Ancux
Re: Biezas asinis
06.05.2017 16:50
Nu 47 gadi ir par agru, lai bojātu savu veselību ar aspirīnu, jo kuņģa čūla garantēta 30 gadus rijot aspirīnu katru dienu.
Re: Biezas asinis
07.05.2017 12:47
Protams, palikt guļošam pamperī pēc insulta 50 g. v. ir labāka opcija par gastrītu, kuru gan var ārstēt (piedodiet par skarbumu). Mūsdienās ir arī citi antiagreganti, ne tikai aspirīns. Ceru, ka esat apmeklējis hematologu.
Re: Biezas asinis
17.05.2017 09:40
Pievienojos Sabirzai. Bet ja nezinu dzimumu,svaru,augumu un citus apstākļus,minēt nesākšu. Vēl arī references lielumu. Jo skaitlis 500 man neko neizsaka.
Vai ir papētīti ģimenes senči. Kā viņiem bija?
Lai veiksme un saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 24?
Ziņa: