Diska trūce

Aizsāka normālis 

Diska trūce
24.04.2017 14:24
Sveiki draugi. Sen nekāds ieraksts no manas puses nav bijis, nu ir laiks to labot :D

Situācija ir šāda- ja pirms pāris gadi mani doki biedējā ar disku trūci, tad šodien apstirpinu - man ir disku trūce, L5-S1 parasagitala trūce 1.4cm ar kaudalu migrācija līdz 0.7cm. Spinālais kanāls sašaurināts par 1/3d .
Šodien biju Orto klīnikā pie Dr A.Gulbija. Grib mani likt uz operāciju.

Ko gribu jautāt - vai nevaru ieteikt labu speciālistā šajā gadījumā, kas nav specializējies uz operēšanu. Cik reāli ir tikt cauri ar fizioterapiju un vai tas strādās ilgtermiņā.
Kādi ir labākie speciālisti, labākā klīnika? Rehabilitācijas centri ?

Atvainojos, ja tēma jau ir gājusi pa labi un kreisi, bet es tomēr izveidoju jaunu.
Paldies.
Re: Diska trūce
24.04.2017 17:38
Cik es saprotu ,ORGANISKAS IZMAIŅAS fizioterapija likvidēt nevar.Neriskēt ar visādiem manuāliem brīnum dakteriem, osteorefkeksiem un citām muļķībām.
Uzrakstīt testamentu ,apdrošināties un iet uz operāciju. Tas ir tikai padoms.
Lai veiksme.
Re: Diska trūce
24.04.2017 20:28
Painteresējies Vaivaros, Līgatnē u.c.

Esmu mazliet attālinājusies no šīs info, nezināšu precīzi teikt.

Bet vēl Tu vari pajautāt calis.lv Pieaugušo veselības sadaļā, profesionāls fizioterapeits var daudz līdzēt, varbūt cilvēki var ieteikt kādu konkrētu, šeit vecākajās tēmās arī noteikti var paskatīties. :)

Man viens ir pazīstams, bet tālā Latvijas nomalē, un tagad laikam ies politikā, nezinu, kur viņš pašlaik īsti mīt. Zinu, ka viņš vairākus ir izglābis no op. Man arī ir diska trūce, un esam ar viņu runājuši, ka pēdējā brīdī viņš mani glābs. Tāds karātavu humors...
Re: Diska trūce
24.04.2017 20:41
Sveika Runcene,

jau pierakstījos rītdien uz konsultāciju Līgatnē, tad jau redzēs ko teiks.
Re: Diska trūce
25.04.2017 10:26
ir tāda grāmata -muguras sāpju ārstēšana...tur kautkāds neirologs raksta par muguru,par diagnozēm,par trūcēm ,par saspiestiem nerviem utt...nu pēc viņa teiktā,diska trūce ļooooti ļooooti retos gadījumos izraisa sāpes,lai tā izraisītu sāpes ,vajadzētu pilnībā nospiest nervu....visa problēma esot saspringtie muskuļi un ka tas ir īstais iemesls

es arī mokos ar lielām sāpēm muguras lejas daļā...tas ārsts raksts ,ka deģeneratīvas izmaiņas muguras lejas daļā sākas jau 20 gadu vecumā un tas esot normāli,bet deģeneratīvas izmaiņas neizraisa sāpes.... bet pie mums ir pieņemts,ja kko atrod ,tad uzreiz jāgriež...

par tām mugurām,tas ir neskaidrs jautājums...viens pus dzīvi nodzīvo ar trūci ,nemaz nezinot,ka viņam tāda ir un nejūt sāpes,citam ļoti sāp...tākā neko nevar saprast....
Re: Diska trūce
19.05.2017 09:47
Joprojām cīnos, pagaidām bez ar medikamentiem - zālēm, sistēmām, kam kursus izgāju, bet neteikšu ar baigi labiem rezultātiem. tagad turpināšu ar fizioterapiju....

Bet jautājums ir cits - kāds ir mēģinājis vai zina ko teikt par osteorefleksterapiju ?
Re: Diska trūce
20.05.2017 13:53
Tikai ne to. To dara šarlatāni ,pat ar profesora grādiem. Bet ne mediķi.Mans paziņa gandrīz palika bez pakaļkājām. Sāpes bijā tādas, ka nevarēja aiziet pat uz tualeti.
Ja tomēr saprāts par mazu, tad prasiet ārsta diplomu, sertifikātu ar tiesībām uz fizioterapiju. Arī attiecīgās poliklīnikas sertifikātu.
Pierakstiet visus datus. Tad redzēsiet,ka "dakteris" tūlīt būs ļoti aizņemts un procedūru neveiks.
Cik saprotu tas ir fizioloģiskā šķīduma ievadīšana starp-skriemeļu telpā.
Re: Diska trūce
23.07.2017 13:11
Piekrītu filja, ka vairums problēmu sagādā savilktie muskuļi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 21?
Ziņa: