nolauzu zīmuļa grafīta daļu savā īkšķa "saitēs"

Aizsāka Paoluss 

nolauzu zīmuļa grafīta daļu savā īkšķa "saitēs"
14.04.2017 16:28
nolauzu zīmuļa grafīta daļu savā īkšķa "saitēs"

sabakstīju sevi ar zīmuli, dzirdēju krakšķi diezgan skaidrs, ka nolauzu galiņu arī skatot pēc zīmuļa
drusku pagriezu vaļā, nevar redzēt iekšā palikušo daļu, stradiņos uzņemšanā divas sievietes teica, ka pats iznākšot laukā,
bet ieduršanas leņķis ir liels tā pat kā viņi tos čipus liek rokās.

gribēju jautat vai tas ir pareizi atstāt roku mierā, un kādas būs pazīmes ja draud iekaisums (slimnīca) atšķirībā no kā man teica "sastrutošanas kas nozīmēs ka organisms izgrūž laukā svešķermeni"

to galiņu praktiski nejūtu nospriegojot pirkstu, nevaru sataustīt / izdomāt pat uz kuru pusi iedūrās - tas ir tik nejūtams
Re: nolauzu zīmuļa grafīta daļu savā īkšķa "saitēs"
14.04.2017 19:46
Vai rentgenu uztaisīja?
Re: nolauzu zīmuļa grafīta daļu savā īkšķa "saitēs"
14.04.2017 20:11
nē, pat aci īsti neuzmeta, bija gan neatliekamais palīdzības punkts, jo svētku diena, viena no viņām lai pārliecinotos vērsās pie otras, ka iznāks tak laukā kā skabarga, - ko tu domā? otra it kā nākusi no kādas aizņemtākas (varbūt ķirurģe) telpas māja pasīvi ar galvu apliecinot ka tur darīt neko nevajag.

skatoties internetā, grafīta gabali šķiet pat no ādas nemēdz iznākt laukā ādai mainoties gadiem, es sev diezgan spēcīgi esmu iepotējis zīmuļa galiņu, ļoti neveiksmīgi un diezgan dziļi.

drošvien jaiet rentgens taisit bet tad bus jaatliek lidz 1dienai tas skan labi?
Re: nolauzu zīmuļa grafīta daļu savā īkšķa "saitēs"
15.04.2017 14:30
nakamaja diena iekausums

aizbraucu atgrieza vaļā drusku patirija fragmentu neatrada, iedewva antibiotikas bet ja iekaisums turpinaas tad mosh slepjas

grafitu nevar rentgena labi redzet



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2017 14:40 by Paoluss.
Protams, ka būs iekaisums no sākuma, bet graizīt un 1000 reizes uztraukties par neko ir daudz sliktāk. Uztaisiji sev tetovējumu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 14?
Ziņa: