muguras sāpes bērnam

Aizsāka eses 

muguras sāpes bērnam
11.04.2017 12:15
Pēc kritiena bērnam sāp muguras lejas daļa, gūžas kaula augšējās šķautnes apvidus (crista iliaca). Pie ģā vēl netiekam. Vai uzreiz labāk iet pie ķirurga vai kur? Visur drūmās rindas līdz pat maija beigām. Domāju, kas par vainu. Nevainīgs sasitums, vai kas vairāk.
nu vot tas ir pizd..,es atvainojos par izteicienu...
bet mēģināšu palīdzēt-
izdzēru kafiju-biezumi rāda ,ka nevainīgs sasitums....saliku kārtis-tās rāda ,ka kas vairāk...neko nesaprotu...laikam sūdīgs zīlnieks...

bet ja nopietni,vai nebūtu pareizi meklēt palīdzību pie daktera,nevis forumā,ja bērnam SĀP...te neviens nav ne burvis ,ne gaišreģis,kas Jums pateiks ,kas bērnam ir noticis....Ja reāli liekas,ka kas nopietns,sauciet ātros,sakat ka nokrita un stipri sāp...Neticu ,ka Jums atbildēs-gaidiet līdz maija beigām...pie ģ.ā tas pats...

Lai izdodās!
eses
Re: muguras sāpes bērnam
11.04.2017 19:53
par laimi nav tik akūti, un līdz ātrajiem vēl tālu. un nesāp vairs. takš to jā pilnīgs pizdec ne? :D
Bet neakūtiem pacientiem tik un tā dienas laikā nekur netikt, tāpat ir jāgaida 1-2-3ned. kā pie ķirurga, tā pie traumatologa, tā pie ģā utml.
Re: muguras sāpes bērnam
11.06.2017 19:59
Labdien! Man līdzīga situācija. Mana meita (12g) vakar nokrita uz vēdera, un sasita labo gūžu, mugurā arī takā sāp. Temperatūra nav, uz zilums pavisam mazs (1cm). Pie ārsta negribas vest, jo iepriekš bijušas situācijas ka vizīte ir bijusi pilnīgi bezjēdzīga... un no ātrajiem vēl ļoti tālu (sāpju ziņā).
Re: muguras sāpes bērnam
11.06.2017 21:19
Ja bērns ir nokritis.°ņemt taksi un vest uz Bērnu klīniku vai Gaiļezers uzņemšanu. Trauma var būt čiks. Bet vēders ir vēders.To pateiks tikai ķirurgs.
Lai saprāts. Vispār brīnos par mammām,kas nerīkojas bet kaut ko gaida.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 13?
Ziņa: