Kur nopirkt laimes tabletes bez receptes? 5-HTP vai ko citu!

Aizsāka depresīvais 

Laimes tabletes, jeb kā paaugstināt serotonīnu, bez smagiem antidepresantiem?
Pirms gada "Cherry.lv" un "Citylife" bija vienīgie, kas tirgoja tīru 100mg 5-hidroksitriptofānu 30 tabletes, bez piedevām pie tam pa 4 eiro. Tagad viņi ir bankrotējuši un vienīgais, ko varu jebkurā Latvijas aptiekā uz vietas un bezreceptes dabūt ir 100mg 5-HTP ''Herbastres miegam'' pa 9 eiro, bet tur ir pārāk daudz balderjāņu un citas trakākas kakas no kā nevaru pastrādāt darbā, acis un smadzenes fiziski brutāli līp ciet.
Man patīk šī Lietuviešu kombinācija ar ''Hypnozan miegam'' itsevišķi TRIPTOFĀNS, bet LV neredzu, kā to dabūt?
http://www.neslimo.lv/katalogs/hypnozan-pazinots-2015
Esmu lietojis arī Depremin (19 eiro), kas ir uz safīra bāzēts, bet salīdzinoši ar tīru 5-HTP, tas safrāns ir pilnīgs mēsls un smagie ārstu antidepresanti nepalīdz strādāt, ja esi zombijs. Pēdējo gadu zem galda darbā vīns un sidrs, tik kaut kā tā kustos, bet tagad no rītiem vemju un kakāju asinis un tas laikam nav labi.
Esmu stiprs, gudrs un mēģinu, vislaik mēģinu, pirms pāris mēnešiem nedzēru, nelietoju veselas 30 dienas ( pēdējo 15 gadu laikā) un katra diena bija mokas, ko nespēju aprakstīt, garlaicība, bezjēdzība, gribas ko vairāk, bet viss ir tik pelēks un dumjš un bezjēdzīgs, gribas tik pakārties, bet vienlaicīgi arī negribas. 5-HTP liekas ir vienīgais, kas spēj mani ikdienā kontrolēt un saglabāt veselību, bet varbūt ir kas cits? Un ne jau naudas kāsēji psihiatri šarlatāni ar zombiju tabletēm spēj to atrisināt, par minesotas dieviņa programām pat domāt negribas.
Re: Kur nopirkt laimes tabletes bez receptes? 5-HTP vai ko citu!
19.03.2017 21:28
Kā var nezināt, kur nopirkt. Ja jau Latvijas saitus zini, tad internets ir. Pasūti no ārzemēm. Ebay un visur ir tas 5-HTP plašā izvēlē.
Es ārzemju veikaliem uzticētos vairāk nekā vietējiem.
Re: Kur nopirkt laimes tabletes bez receptes? 5-HTP vai ko citu!
20.03.2017 15:08
Tikai jāuzmanās no ķīniešu mēsliem, kur iekšā cements vai kas sliktāks.

Farmindustrija visu, kas ir vienkāršs, lēts un palīdzošs, kaut kā cenšas atņemt.

Es arī gatavojos šim pievērst uzmanību, ja atradīšu, ielikšu saiti.
Re: Kur nopirkt laimes tabletes bez receptes? 5-HTP vai ko citu!
22.03.2017 11:32
Raksta autoram - vai esi skatījies iekš iherb.com?
Tur var pasūtīt uztura bagātinātājus/vitamīnus, ir arī atrodams 5-HTP - neesmu gan šādu produktu lietojis un nevaru spriest, vai tur piedāvātais ir laba manta, bet katram produktam ir pieejami diezgan plaši apraksti ar sastāvu + pie katra produkta ir arī lietotāju atsauksmes.
Re: Kur nopirkt laimes tabletes bez receptes? 5-HTP vai ko citu!
23.03.2017 20:57
Kāpēc Dr.lv būtu jāatbalsta atkarīgie? Ir ārsti- speciālisti. Ja pacientam vajadzēs, tad ārsts izrakstīs.
Lai saprāts un taisnība.
Re: Kur nopirkt laimes tabletes bez receptes? 5-HTP vai ko citu!
24.03.2017 15:39
Mazdakteri, daudzviet pasaulē šie preparāti ir nopērkami lielveikalā.

Turklāt tie ir labāki un drošāki par trankvilizatoriem -- ja vien tie palīdz.

Atkarīgs ir atkarīgs, nekur viņš neliksies -- tāds arī dzīvos. Neba cilvēks tāpēc nedrīkst lieto neko citu, izņemot psihiatru šaibas.
Skat te: http://swansonvitamins.lv/lv/ub/5-htp/5-htp-100-mg-n60/
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Lisa551 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Cilvēki, neticiet šim lētticīgo naudas kāsējam, kas piespamoja visu forumu ar savu referal linku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: