Acs plakstiņš

Aizsāka santasarah8 

Acs plakstiņš
23.02.2017 09:59
Sveiki,
Kādu pusgadu atpakaļ man saka ļoti asarot kreisā acs,asaras citreiz sabojāja ādu zem acs, līdz tādam stāvoklim,ka pat asins bija.Pec tam tas pārgāja,bet acs tāpat ļoti bieži asaroja,ipaao no rītiem pēc pamošanās.
Mana dzimšanas diena, oktobra beigās, saka plakstiņš niezet,mazliet uzpampa un tādi kā nelidzena virsma tur sametas.tas joprojām nav pārgājis.Ada tagad pat diezgan krunkaina tur izskatās.esmu mēģinājusi smērēt pāris ieteiktos krēmus, bet paliek sliktak.
Kad pirmā pāris gadiem veicu alerģijas analīzes,tas uzrādīja smagu alerģiju pret putekļiem.
Man ir 30 gadi
Lietoju acu dekoratīvo kosmētiku,loti kvalitatīvu,un esmu mainījusi pret hipoalergisko.
Acis sarkanas nav.un plakstiņi arī ne.
Dažreiz tāda sajūta,ka plakstiņš būtu kaut kur pielipis.
Dzeru Anti histaminu gandrīz katru dienu.Nekas situāciju nemaina.
Acu dekoratīvo kosmētiku jo0rojam lietoju.esmu pārtraukusi uz dažām dienām,bet neko nemainīja.
Biju mammai iedevusi savu tušu dzimšanas diena(bet to jau sen nomainīju).
Biju pie optometrista,kas teica, ka pati acs izskatas labi,bet pie skropstu līnijas,sarkans.
Dermatologs pēc mēneša.kadi ieteikumi?
Paldies
Re: Acs plakstiņš
23.02.2017 16:16
Jāiet pie oftalmologa (acu ārsta) . Lai paskatās acs asaru kanālu. Sevišķi ja asaro viena acs.
Lai veselība un saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: