Miega panika!

Aizsāka DanLu23 

Miega panika!
22.02.2017 08:05
Sveiki!
Lieta tāda ,ka jau labu Laiku man ir problēmas ar miegu, ir bail iemigt.
Jau vairākas reizes dēļ murgiem esmu satrūkusies augšā un dēļ sapņa kuru redzēju kur es nomiru. Man ir bail iemigt . Ittkā liekas tikai sapnis ,bet reāli ir tā ka man ir kaut kāda paranoja iestājusies kad bail iemigt . Varbūt tas viss ir dēļ pārdzīvojumiem. Es nezinu ko īsti iesākt. Apsvēru domu iet pie psihoterapeita . Vai dzert kaut kādas nomierinošas tējas vai zāles . Īsti nezinu . Bet bailes kaut kādas ir uz miegu. Ko darīt? Pie kā griezties? Ko dzert ?
Re: Miega panika!
22.02.2017 10:36
sapnis nav tikai sapnis...sapnis ir vesela pasaule...sapnis kautko vēsta...
ko darīt? es nedzertu tējiņas,izvēlētos psihiterapiju...

agrāk es bieži sapņoju,ka kapos ar metāla detektoru meklēju un roku dārglietas,pamodos nosvīdis,sajūtas briesmīgas....pēc kāda laiciņa pieleca,ka esmu reāls materiālists un dēļ naudas biju gatavs uz dejebko,sevi nesaudzēju,nauda visur pirmajā vietāa....varbūt sapnis vēstija,ka ja tā turpināšu kapi garantēti...kad to tā sev noformulēju un pamainīju savu attieksmi pret sevi un dzīvi,sapnis pazuda...
Re: Miega panika!
22.02.2017 11:31
Es arī teiktu, ka psihoterapeits -- ja nelīdz problēmu izrunāšana ar tuviem cilvēkiem vai ja tādu nav.
Re: Miega panika!
22.02.2017 19:16
Bez aptuveniem datiem ar ko runāju, es nevaru neko ieteikt.Suns,kaķis,cilvēks,bērns,sieviete,vīrietis.Vecums,augums,svars? Tas vis ir svarīgi, lai sāktu saprast kas par vainu.
Vai bijuši pārdzīvojumu,traģēdijas? Stresi. Galvas traumas? Alkohola lietošana? Narkomānija.
Būsim informatīvāki un tad cerēsim uz pareizākām atbildēm.
Jo svarīgs ir vecums. Jaunībā psihe ir labila. Sievietēm vēl klāt nāk citi iemesli-hormonālie, pēcdzemdību.
Te jau teica,ka neārstē tikai slimību.Ārstē cilvēku.
Saprotiet pareizi.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2017 16:17 by Mazdakteris1.
Re: Miega panika!
22.02.2017 20:59
Iespējams ,ka bailes nomirt nozīmē to, ka Tev dzīvē kaut kas mainās garīgajā jomā. Vecais Es ir nomiris, bet jaunais Es un jauna dzīve vēl nav sākusies. Viss jaunais un nezināmais cilvēkus parasti biedē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: