zems asinspiediens

Aizsāka zummma 

zems asinspiediens
22.01.2017 03:58
Sveiki, vēlējos uzzināt, ko darīt, jeb nedarīt neko!! Situācija tāda, ka man ir divi bērni- jaunākajam 8mēneši, zobi aug, man negulētas naktis, un sanāk pa nakti pat celties pa 8x augšā, naktī ir ļoti nemierīga, jo sosi neņem (es esmu soses vietā). Jūtos pārgurusi un nervoza, nesen izmērīju asinspiedienu, tas ir 112 - mani senči saka, ka ļoti zems! Esmu 31gadu veca, 172cm un 74kg.
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 11:09
Augšējais 112 nav ļoti zems bet nedaudz pazemināts, normāli būtu 115-120 augšējais, vispār spiediens sastāv no 2 cipariem.
Pazemināts var būt arī ja trūkst dzelzs, b grupas vitamīni, tie īpaši daudz tiek patērēti tāda stresa apstākļos.
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 11:10
Pulsu derētu zināt.
zummma
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 13:35
Pulss ir ap 60
Praatoju, vai ir jaadzer kafija, jo ikdienaa kafiju nelietoju, vai kkadi citi produkti, kas varetu paaugatinat asinspiedienu, jeb kkadi vitamini?!
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 13:52
Kafiju labāk nē, ja nav izteiktas vajadzības tikt galā ar nespēku vai miegainību, tā pacels nervozitāti. Var vitamīnus-kompleksos, pārbaudīt dzelzi un neatturēties no sāls- tā nav kaitīga tika vēlams arī dzert pietiekoši ūdeni. Jācenšas pagulēt bet nevajag stresot par to ka nesanāk, nevajag, nav nekas tik traks.
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 15:40
Tev derētu parunāt ar citām mammām, varbūt calis.lv, arī bērnu ārsti kaut ko var ieteikt.
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 15:42
Spiediens skaitļos varbūt tiešām nav nekas traks, bet Tu praktiski neguli un grauj savu imunitāti.
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 15:53
Negulēšana pati par sevi dažķārt nav tik slikta kā domas ka tāpēc notiek kaut kas slikts un veselība tiek smagi grauta..tās var sagraut veselību smagāk kā negulēšana. Ja izdodas situāciju uztvert mierīgi tad visai labi to visu var atrisināt. Var padzert arī Calcia 800, tas nomierina un palīdzēs pagulēt ja nav pa traku jau ielaists, devu pirmo nedēļu var lietot 3-5 kārtīgu. Tur ir mikroelementi.
zummma
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 15:59
Paldies par ieteikumiem- juus mani nomierinaajat, tagad centiissos vairaak pagulet pa dienu ar berniem kopaa. Saali ikdienaa arii maz lietoju- peec garssas nejuutu vajadziibu, bet meegginassu tagad pielikt vairaak (viirs noteikti priecaasies par ssadaam izmainnaam eedienkartee:) )
Un aiziessu pie gimenes dr.
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 16:13
Dažreiz problēmas var radīt tieši nātrija hlorīda trūkums, arī pazeminātu asinsspiedienu. Bet pareizi esi sapratusi- nevajag nervozēt. Dari to ko teici un esi mierīga, būs ok.
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 22:23
Jāzina , kā ar asins spiedienu ir bijs agrāk. Nredzu iemeslu uztraukties. Daudz kas atkarīgs no pašsajūtas.
Nātrija hlorīds asinīs ir 09%.
Paaugstināt to, it kā zemā asins spiediena dēļ - neredzu loģiku.
Miegs ir ļoti svarīga imunitātes un nervu (psihes ) komponente. Par to ir jācīnās noteikti.
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 22:45
Cilvēks diennaktī ar sviedriem zaudē vismaz 1,5 g nātrija hlorīdu- tas tad ja nav liela fiziska slodze, barojoša mamma zaudē vēl, nātrija trūkuma gadījumā asinsspiediens pazeminās, parādās CNS darbības traucējumi, visdažādākie, daži cilvēki var lietot ilgstoši maz sāli un nekas slikts nav, citi to jūt ātri bet ja ir deficīts tad tas jānovēŗš, ja būs pa daudz tad asinsspiediens būs pa augstu, loģika visai vienkārša. Jāuzmanās vairāk ir hipertoniķiem un cilvēkiem ar lielu svaru.
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 22:55
Es rakstīju- neatturēties no sāls- tā nav kaitīga tika vēlams arī dzert pietiekoši ūdeni.

Būtisks ir pēdējais- pietiekoši dzert, tad liekais sāls, ja tāds būs, tiks veiksmīgi izvadīts ar sviedriem. Un neatturēties no sāls nenozīmē milzīgi daudz lietot, tā normāli. Dzert normāli un sāli normāli.
labais
Re: zems asinspiediens
22.01.2017 23:19
Interesanta lieta notiek ja sāls koncentrācija krīt zem 0,9% - tad ūdens no starpšūnu šķidruma pārvietojas uz šūnu iekšpusi, veidojas mazāk zināms tūskas paveids bet tāpat ūdens tiek aizturēts. Rezultātā šie 0,9% tiek noturēti. Bet situāciija ļoti kaitīga.
labais
Re: zems asinspiediens
23.01.2017 08:44
Nu labi- lai pilnīgi sajauktu galvu Mazdakterim, pateikšu ka asinsspiedienu paaugstina nātrija hlorīds bet nātrija karbonāts nē, tas pazemina....vēlāk pateikšu kāpēc:))) Starp citu šo efektu var pārbaudīt 100% gadījumu tomēr mediķi to tikpat kā nezin.
Re: zems asinspiediens
23.01.2017 17:28
Man Dievs! Sākas!
Re: zems asinspiediens
24.01.2017 00:48
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man Dievs! Sākas!


Ir jau sācies, Mazdakteri! :( Dievs nav vainīgs, labais ir vainīgs.
labais
Re: zems asinspiediens
24.01.2017 08:16
Mincīte kaut kā uzpūtusies:))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 10?
Ziņa: