Recepte Lv-Ru-Eu

Aizsāka Jaaanisss 

Jaaanisss
Recepte Lv-Ru-Eu
21.01.2017 23:21
Sveiki!!!vēlējos uzzināt vai ja recepte cilvēkam ir uzrakstīta Krievijā,viņš atrodoties Lv var TE ar viņu iegādāties zāles???Un vel,ja cilvēkam ir uzrakstītas zāles ko var iegādāties citā EU valstī,bet nevar Lv, tad viņš drīkst ar musu Lv recepti tur iet aptiekā???jau iepriekš pateicos.Janis
Re: Recepte Lv-Ru-Eu
23.01.2017 17:31
Jānoskaidro aptiekās. Ja medikamenti ir ietverti ES reģistrā, tad var. Jautājums,kādā valodā. Jo ne visas aptiekas var iztulkot.
Ja Krievija nav ES sastāvā, tad šaubos,ka var. Latvijā cik zinu ,ja zāles ir Latvijas aptiekās, tad kāpēc ne.
Sarežģīt bet ceru,ka sapratīsim.
labais
Re: Recepte Lv-Ru-Eu
23.01.2017 17:44
Nē, nevar ja recepte izrakstīta Latvijai, jābūt speciāli rakstītai receptei- pārrobežas receptei. Tur vairāk prasību un zāles izsniegs saskaņā ar tiem noteikumiem kādi ir valstī kur atrodas aptieka.
labais
Re: Recepte Lv-Ru-Eu
23.01.2017 17:53
Pēdejais nosacījums var nozīmēt arī to ka receptei jābūt aizpildītai vietējā valsts valodā. Teiksim grieķiski neviens netulkos Latvijā un otrādi.
Re: Recepte Lv-Ru-Eu
24.01.2017 00:52
Reiz pazīstami cilvēki man palūdza ieiet Horvātijas aptiekā un apjautāties. Horvātu farmaceiti teica, ka bez receptes viņi tās zāles pārdot nevarot, pat ja viņu aptiekā tādas būtu.
moljers
Re: Recepte Lv-Ru-Eu
26.01.2017 21:39
nav pasaulē tādi birokrāti un burta kalpi
nedos bez maksas, ir valstis, kur jebkuras zāles, ja ir recete, ir bez maksas, bet dos
pietiek pat ar skenētu , vai fotogrāfētu recepti, ko nosūta un tur aptiekā parāda
droši vien, ka atšķiras arī no medikamentiem, antibakteriālus preperātus dod bez problēmām
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 11?
Ziņa: