klepus

Aizsāka disma 

klepus
18.01.2017 06:26
mani apmekleekusi gripa jau 4 dienas slimoju. problema tada ka man ir sauss klepus, dzeru brontex jau no pirmaas dienas, klepus neatlec, bronhealo balzamu, ventolinu, jo man vnm palidzejid, bet nu tgd nekaa, juut ka iekshaa viss ir saskirdrinajies bet nu nenak ara galigi, visu sho laiku kad ar dilu elpu izpushgaisu var dzirdeet ka viss oilns, bet nekaa nevar neko izklepot. n tas visiem taa, sogad tada gripa vai kas??
Re: klepus
18.01.2017 12:14
ACC (ir bez receptes) + tējas, tējas, tējas + sinepju plāksteri.

Ja nav temp., kusties.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.01.2017 12:14 by Runcene.
moljers
Re: klepus
18.01.2017 16:29
ja tā ir gripa , tad neko neizdarīsiet !
tad kodeīns :)
ir tāds priežu pumpuru sīrups, kas satur kodeīnu, ideāli noņem klepu !
Re: klepus
18.01.2017 18:14
ari dzeru tejas, visam kadi 2,5 litri diena sanak izdzert, jo pati ikdiena jau diezgan daudz dzeru. dzerucarii pienu ar sodu medu un svietu, kad elpoju varu just ka plaushaas ir krepas nu tadas saskidrinajushas bet ka nenak uz aru taa nenak, cik visapr gripa dienas ilgst, man vienu dienu bija 38 emperaturw, otraja 40, un tagad visas prejas dienas ir bijis 37, pati jutos diezgan labi, tikai nak visu laiku karstums virsuu.
Re: klepus
18.01.2017 18:27
Tā var arī nebūt gripa, bet cits vīruss. Gripai jābūt pēkšņam sākumam ar kaulu laušanu un augstu temp.

Ja iekšā "burbuļo", tad kodeīns nav tas labākais, te vajag tādas lietas, kas dzen visu to draņķību laukā.

Katram savs ilgums, bet divas, trīs nedēļas mierīgi var noņemties ar to visu.

Pie ārsta ir būts? Pats nevar pateikt, cik dziļi tas viss ir.
Re: klepus
19.01.2017 01:44
Man liekas, ka tagad tāds vīruss (?) klejo. Mēs te pa svētkiem 3 cilvēki šo briesmīgā klepus slimību izslimojām. No sākuma 4g.v. puika briesmīgi klepoja vairākas dienas (nesu pār plecu un dzirdēju, kā viņam iekšās vārās). Tad es no viņa dabūju un kārtīgi "rēju", pēc tam puikas mamma arī. Sauss klepus, iekšā viss vārās, bet ārā nenāk. Mēs bez temperatūrām iztikām cauri. Tikai neliels gurdenums, un tas klepus, tas klepus... Klepus bija ilgāk, nekā parasti mēdz būt.

Pēc tam es vēl vienu cilvēku redzēju, kas tā klepoja un teica, ka pa nakti klepus dēļ gulēt nevarot. (Viņa laikam no manis to noķēra.)
Mēnesis pagājis- tagad viss ir kārtībā.



Edited 2 time(s). Last edit at 19.01.2017 01:46 by kachenite.
labais
Re: klepus
19.01.2017 08:53
Kad es vēl slimoju tad pret klepu propoliss ļoti labi palīdzēja, bet tagad- kad imūnsistēma ok, nav nekādu vīrusu jau sen. Bet klepum tas tiešām labi.
Re: klepus
19.01.2017 23:54
jap pie arsta biju, tur ari pateica ka gripa, sakas man tas tiesi ar tadu nevainiigu klepu n sausmigu drebuli nakts viduu. visas trakaas coeshanas un karstumi paari, bet palicis klepus ar ko ciniities, vnm atri dabuju, lai klepus man atlec, bet soreiz nekas iisti nepalidz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 14?
Ziņa: