Slikta dūša

Aizsāka Inta79 

Slikta dūša
14.01.2017 21:26
Esmu 79 gadus veca, kopš pagājušā gada aprīļa, saslimstot ar vīrusu radās slikta dūša. Esmu bijusi uz dažādiem izmeklējumiem: vēdera dobuma orgānu USG, tika pārbaudītas aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzeris, nieres, liesa, ūrinpūslis; pilna asinsaina, gastroenteroskopiju, galvas smadzeņu doplerogrammu . Visi izmeklējumi normas robežās. Esmu apmeklējusi gan neirologu, gan gastraenterologu. Nelaba dūša parādās periodiski, pašlaik turās jau sešas dienas. Ir periodi, kad nelaba dūša nav vairākas nedēļas. Netika atklāts, kapēc bieži ir nelaba dūša. Vai kāds var ieteikt, kapēc ir slikta dūša. Un ko var ieteikt darīt? Ārstu zāles un ieteikumi nepalīdz. Lietoju regulāri asisnspiedienu pazeminošas zāles. Neiroloģe izrakstīja kventiax, taču tas nepalīdz. Tagad dzeru cavinton, galva vieglāka ir kļuvusi, taču nelaba dūša saglabājas. Nav arī apetītes.
Re: Slikta dūša
15.01.2017 13:18
Lūdzu par sevi sīkāk. Dzimums, augums,svars. Jo viens pats vecums, tā ir pārāk skopa informācija. Minēt nemāku.
Vēl sīkāk, vai ir kuņģa iekaisums. Kā strādā nieres?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: