Kreatinīns

Aizsāka Lapsa l 

Lapsa l
Kreatinīns
12.01.2017 14:04
Kā samazināt kreatinīna daudzumu, kas katru gadu proporcionāli pieaug, nu jau sasniedzot maksimāli iespējamo robežu? Pirms 10gadiem pēc dzemdībām ar preeklempsiju radās hronisks pielonefrīts, bet pēdējos 5 gadus nav bijis iekaisuma. 38gadi, 58kg, 167cm.
labais
Re: Kreatinīns
12.01.2017 16:29
Jādzer vairāk un īpaši svaigas dārzeņu sulas, ar laiku arī no tā uzlabosies nieru darbība jo bieži tajās izgulsnējas arī sāļi un darbība pasliktinās.
Re: Kreatinīns
12.01.2017 16:41
Es ļoti ceru, ka Jūs novērojaties pie nefrologa.
labais
Re: Kreatinīns
12.01.2017 17:34
Protams, ka tas ir ieteicams....jāatzīst ka es jau esmu atradinājies ieteikt ārstus un to īsti vairs neprotu.. jo metodes ko es iesaku, ir ļooooti atšķirīgas.
Lapsa l
Re: Kreatinīns
13.01.2017 07:56
Protams, ka esmu bijusi pie nefrologa, bet patiesībā neko tā arī nepateica- analīzes uztaisīju, iekaisuma nav, esot bijusi nieru mazspējas epizode, bet savādāk pilnīgi neko.
Re: Kreatinīns
13.01.2017 09:23
Tad Jūs mūs maldiniet, un kreatinīns nav sasniedzis augstāko robežu, savādāk Jùs sen būtu dialīzē.
labais
Re: Kreatinīns
13.01.2017 10:52
To viegli noskaidrot- vajag ciparus. Es gan nebrīnos ka neko nepateica.
Moljers
Re: Kreatinīns
13.01.2017 13:24
:):)
Starp kreatinina augsējo normu un dializes sakumu ir oioioi !!!!
labais
Re: Kreatinīns
13.01.2017 13:39
Man liekas ka vēl derētu zināt asinsspiedienu, īpaši apakšējo ciparu, tas varētu kaut ko pateikt .Tas gan vairāk attiecībā uz situācijas novērtējumu, ne tik daudz uz to ko var darīt lai uzturētu veselību, no alternatīvajām metodēm tas ir visai viennozīmīgi jau skaidrs.
Re: Kreatinīns
13.01.2017 18:57
Domāju,ka hroniskus procesus var tikai nedaudz piebremzēt. Pilnigi apstādināt nekad. Vecie ārsti nereti nozīmē iekšēji Lespefril, Lespeflan.Bet tas ir noteiktu vielu uzkrāšanās gadījumā.
Jaunie dakteri par to nezina.Tas protams nav pretrunā ar augstāk teikto.
Atrasties urologa , ģimenes ārsta un nefrologa uzskaitē. Labāk Stradiņos. Jo tie ir vienīgie,kuri nodarbojas ar nieru pārstādīšanu.Klusībā,jābūt gataviem arī uz to.
Lai veiksme un veselība.
labais
Re: Kreatinīns
13.01.2017 19:12
Es gan domāju ka tā īsti ļoti reti kāds ir mēģinājis kaut ko pilnīgi apstādināt un teiksim arī alternatīvas bieži uztver kā 2- 3 mēnešus praktizējamas, labākajā gadījumā... bet ne 2 un vairāk gadus... tā ka šāda pieredze laikam ir ārkārtīgs retums... vismaz lielākai daļai acīmredzot nav zināmi šādi gadījumi un piedevām informācija ir pat visai kļūdaina- kā tas būtu darāms.. pat ļoti kļūdaina.. bet noteiktas vielas uzkrājas, visiem un neizbēgami..
Tomēr- manuprāt- ja diastoliskais spiediens pazeminās tad ir zināms pamats domāt ka nieru darbība uzlabojas.
Jā- ja dzer sulas tad jārēķinās ka vajag daudz- vairāk kā 1 litru , vēlams pat 2-3 un katru dienu vai vismaz ik paris dienas, citādi efekts nebūs.. nu- nav ne viegli ne vienkārši.
labais
Re: Kreatinīns
13.01.2017 19:24
Viena no plaši izplatītām kļūdām ir tāda ka raksta- kalcija sāļus šķīdina sārmainas vielas.. tā tas nav, vajag gan pavirzīt pH sārmainā virzienā bet šķīdina organiskās skabes kas bagātīgi ir sulās... tā ķīmija ir visai saržģīta bet- ja domā ka izšķīdinās kaut kādi uzlējumi un tikai, sārmaini- tad rezultāta nebūs. Uzlejumos gan ir arī skābes.... bet sulas šķīdina karbonātus daudz labāk tomēr, īpaši ja jau var sākt lietot arī citrona sulu, sākumā tā organismam var nepatikt ļoti. Labs ir citronu sulas sastāvs- askorbīnskabe un citronskābe, ļoti labs. Maz skābeņskābes.
labais
Re: Kreatinīns
13.01.2017 19:41
Var dzert dažadus uzlējumus, kāt liekot citronu sulu- lauru lapu, dažadas citas lapas, tējas, citronu sulu- cik var vai - kontrolējot pH, uzlējumi varbūt vienkāršāk.. es dzeru upeņu lapu uzlējumu, sevišķi vasarā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 2?
Ziņa: