Skolā surst, sāp, asaro acis.

Aizsāka Students99 

Skolā surst, sāp, asaro acis.
11.01.2017 08:54
Skolā surst, grauž, asaro acis. Mājās vai ārā tā nav. Vai tas nevarētu būt no tā, ka mājās ir malkas apkure, un pati māja ir koka?
labais
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
11.01.2017 10:50
Organismā trūkst A un b2 vitamīni, sauss gaiss papildus provocē problēmu.
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
11.01.2017 12:30
TEARS NATURALE, manuprāt, ir vienīgie pilieni sausām acīm ar daudz maz nekaitīgu sastāvu. Vari skolā pamēģināt.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.01.2017 12:30 by Runcene.
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
11.01.2017 14:45
Skolā pie centrālās apkures ir sauss gaiss. Vai arī pelējums vai cits alergens. Vai klibo jautājums ar vēdināšanu. Ja ir plastmasas logi un nav svaigā gaisa vārsti,tad tas ir ļoti slikti.
Jārunā lai veceki sāk uztraukties, Skola nedrīkst bojāt skolēnu veselību.
Lai veiksme un spēks.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.01.2017 22:14 by Mazdakteris1.
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
13.01.2017 19:32
Mājās es varu lasīt žurnālus, pētīt datoru, cik tīk. Kā nolemju palasīt žurnālu RIMI, tā pēc brīža secinu, ka burti dubultojas, izplūst, acis ātri piekūst.
Jautājums: kādas spuldzes izmanto RIMI, un kādas ir skolā? Tām jaunajām, modīgajām ir balta, "auksta" gaisma. Dažām spuldzēm esot tāda konstrukcija, ka viņas ļoti ātri mirgojot. Tāpat to nevar pamanīt, bet redzi bojā.
Neesmu inženieris, neesmu elektriķis, fiziķis- zināšanas šajā jomā ir minimālas.
Derētu par skolas lampām painteresēties.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.01.2017 19:35 by kachenite.
labais
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
13.01.2017 19:38
Jā- nu mirgo, daudzas ekonomiskās spuldzes mirgo... redze to nefiksē bet jūt, jūt smadzenes, var just acis. Bet tas vairāk diskomfortu acīs vai galvā izsauc, lai gan var būt dažādi ari....
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
13.01.2017 22:17
Kad man bija teikšana, panācu, ka medpunktā nomainīja visas dienas gaismas spuldzes pret parastajām lustrām.Tur gan dīgšana, gan mirgošana,kas apgrūtināja diagnozes uzstādīšanu un nogurdināja redzi. Tas no prakses.
Par digitālajām nezinu.
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 13:07
Svarīgi saprast, vai tas saistīts ar apkures sezonu.

Ja nē, tad nākamais tiešām ir apgaismojums -- kā jau tauta šeit saka.

Man ir slikta redze, jūtu gan visas veikala, gan citu publisku vietu lampeles. Mājās svarīgākajās vietās ir LED, bet tās ir dārgas, šaubos, vai skolas pirks. Parastās tikai kaut kur pa kaktiem var dabūt. Nopirku vienā lauku bodītē parastās 100W spuldzītes, bet uz kastītes rakstīts, ka dzīvojamās telpās lietot nedrīkst. Pie tādām uzaugām, bet tagad nedrīkstot. Faken Eiropa.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.01.2017 13:09 by Runcene.
labais
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 13:28
Tā saucamās ekonomiskās spuldzes stimulē smadzeņu beta un gamma viļņus, mirgojot 50 reižu sekundē, tas var izraisīt stresu, acu un galvas sāpes, epilepsijas lēkmes.... bet manuprāt asarošanu izsauc gaisa īpašības pie minēto vitamīnu trūkuma, īpašības var būt sausums, kaut kādas novirzes sastāvā- izgarojumi no plastmasas virsmām kas ir nesen kā iestŗādātas/ uzstādītas, putekļu klātbūtne, vēl kaut kas...tā grūti pateikt, šie faktori bojā veselību arī tad ja vitamīni pietiek.
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 16:29
Ekonomiskās spuldzes ir dažādas. Man šķiet, ka LED spuldzes ir ļoti labas, bet dārgas.
labais
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 16:55
Nemaz tik dārgas nav, pamazām var nomainīt visas un sanāk ļoti būtiska elektrības ekonomija, frekvence ar kādu tās mirgo, it visai augsta un laikam acis to vairs pat nepārvērš pulsējošos impulsos, līdzarto smadzenes netiek nevēlami stimulētas uz beta viļņiem, pēdējā laikā ražo arī visai patīkamas acij spektra LED lampas, par vizuālo sajūtu- jārēķinās ka lampu jauda bieži ir mazāka nekā uzrāda ražotājs tāpēc vēlams pārrēķinot jaudas izvēlēties jaudīgakos LED apgaismojuma variantus, kopumā tā ekanomija ir apmēram tada ka 20 W LED lampas dod tādu pat gaismu kā 150W kvēlspuldzes, tas tā ļoti aptuveni, tā ka tā cena atmaksājas.
Nu un vēlams rūpīgi paskatīties vai gaisma nav ļoti balta vai zilganīga. Ir visai tuvas kvēlspuldzēm pēc krāsas LED lampas.
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 18:22
Jā, toņi ir forši, tikai mēs pēc remonta izrēķinājām, ka visam dzīvoklim mums LED spuldzēm vajag ap 200 EUR. :D Biku noreiba galva.

Depo visas spuldzītes var izmēģināt.
labais
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 18:36
Tad jau Tev pils, ne dzīvoklis:))) Spuldzītes visur var izmēģināt, dažreiz var nezināt ka ir labakas cenas un labākas krāsas, es laikam labākas cenas biju atradis, lai gan visas arī pat nav nomainītas vēl, dažas ir kvēlspuldzes.. Nu- bet Tev tiešām ap 50 lampiņu mājā?? Forši:))
skatos- cenuklubā tak labas cenas- akcijas..http://www.cenuklubs.lv/iveikals/led_moduli.html
Tak akcijas ir regulāri..
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 18:56
Ak, nē :D

Man vajag kādas 20, bet netā nepirkšu, tur nevar pārbaudīt gaismu, lētākās, ko atradām, bija ap 9 EUR. Pārsvarā tā "siltā gaisma" ir miglas pūšana.

Un man nevajag tāda stipruma, ka jātaustās gar sienām. :D

Fāteris tādas pamanījās nopirkt pa 3 EUR, es pie viņa durvis nevaru atrast.

Būs jāpērk līdz pensijai, kuras man nebūs, pansionātā arī sūdīgas pirks, un tā es palikšu uz mūžu ar kādām 6, kuras ir nopirktas.
labais
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 19:13
Cenuklubs tak nav tikai netā..un 10w LED lampiņa pa 1,69 ir visai laba cena, bet jāskatās krāsas... nu labi, nav jau mans veikals, es negribu pierunat... bet tas viss dažreiz risinās vieglāk ka var iedomāties.. Jā- nu krāsa ir jāskatās, jo siltās tiešām ir mazāk nekā baltās vai zilganās un mānās arī- baltu sauc par siltu, tā ka jāpārbauda.. bet ja ir zināms kādas patīk tad jau viegli nopirkt..
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 19:36
Ok, būs jāpavazājas vēl kaut kur.
labais
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 19:42
Kādreiz pirku Krautā, vēlāk Kuršos, ir jau daudz kur... Kuršos laikam dārgāk, Depo tak arī zemas cenas......katru dienu:)))
Re: Skolā surst, sāp, asaro acis.
14.01.2017 20:57
Kā tad... :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: