Dziedniecība??

Aizsāka Rupītis 

Dziedniecība??
05.01.2017 18:22
Domāju, ka ne vienam vien, ir bijusi situācija, ka izmisums klāt. Nu arī man tā. Varbūt kāds no šejienes ir bijis uz Antona kursiem (Ērika un Pēteris Antoni)?

Vienīgi, kas man ne īpaši tīk - ir dzirdēts, ka īsti dziednieki naudu neprasa, bet šos kursus uzsākot, uzreiz ir jāsamaksā 100 Eur (10 reizes).

Nezinu, ko darīt, jo tiešām ir iestājusies trekna, melna svītra. Ja kaut kas netīk, nedomāju, ka var atgūt pārējo naudu.

Iztiksim bez nosodījuma, ka te nav dziedniecības forums.
Re: Dziedniecība??
05.01.2017 21:16
Neviens jau ar varu neliek iet uz Dziedniecības kursiem. Važās nekaļ. Var iet uz Urīnterāpijas kursiem.
Var iet uz pelnu dzeršanas apmācībām.
Var iet uz Ūdeņraža lietošanas kursiem.
Var iet uz Anabolo (vīrišķo) hormonu lietošanas klubiem un klausīties turienes "Profesorus".
Var iet un var neiet.Var lietot un nelietot.Par sekām jāatbild tikai pašam. Jo ar varu neviens jau mutē nebāž.
Forums Jūsu vietā lēmumus nepieņems.
Cieņā.
Re: Dziedniecība??
06.01.2017 11:57
Mīļais cilvēk, bet no kā lai dziednieks ēd?

Visi senlaiku dziednieki, šamaņi utt. ir ņēmuši samaksu. Agrāk graudā, vēlāk arī naudā. Nabagiem lētāk. Tas iz medicīnas vēstures.
Re: Dziedniecība??
06.01.2017 17:20
Runcene, es tieši par to pašu iedomājos. Šodien izlēmu, ka iešu uz šiem kursiem.
labais
Re: Dziedniecība??
06.01.2017 17:55
.Par sekām jāatbild tikai pašam./c/
Jā- tas laikam vienmēr un visur- neviens cits jau neatbildēs. Manuprāt šie dziednieki nedaudz palīdz sakārtot domāšanu.
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 19:52
Kādreiz, kad ārsti nepalīdz, dziednieki tomēr kaut nedaudz palīdzot. Kaut vai atvieglot pašsajūtu.
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 20:28
Dažādi ir dziednieki, ir tādi kas māca apmēram to pašu ko es, ir savādāki- kas darbojas tikai ar domāšanu vai enerģētiku, tās ir radniecīgāks psihoterapijai, ir kas to apvieno bet nebūt nav tā ka der tikai tad kad ārsti nepalīdz. Ir lietas ko nevar vispār pierādīt, nevar. Piemēram metodes kas ir līdzīgas psihoterapijai- to efektivitāte nav tā pierādāma, nav teorijas bet.....tie kas atzīst vienu, bieži atzīst arī kaut ko vēl, arī dažādas meditatīvas prakses, ir daudz metodes kas var palīdzēt kad ir tā sauktā melnā josla. Bet praktiski ir grūti izskaidrot to iedarbību.
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:03
Ārsti jau ir labi un ļoti gudri, vienkārši daži izvēlas dziedniekus, nezinu kāpēc.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2017 23:03 by amber1.
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:06
Ir dažādi viedokļi.... personīgi es arī esmu izvēlējies kaut ko citu un nemaz to nenožēloju, vēl vairāk- jūtos ieguvis kaut ko ļoti vērtīgu, neeju pie dziedniekiem .... bet- ja es to būtu zinājis daudzus gadus agrāk, būtu tikai ieguvis. Bet viedokļi ir dažādi....
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:08
Teiksim- uz šo brīdi tas mans uzskats ir tuvāks E.Orleja stāstītajam, bet ir drusku atšķirības arī.
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:11
Tā jau ir, pie ārstiem ir jāiet. Homeopāti jau ir ar ārsta diplomiem, cik saprotu.
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:15
Homeopātija ir kaut kas stipri atšķirīgs, es nezinu par tiem diplomiem, bet visi visu neatzīst..... teiksim- es neeju pie ārstiem vispār:)) Un no slimībām nebaidos vairs- ne no kādām.Bet ne visiem tas derēs.. vnk man nevajag, varbūt kaut kad uztaisīšu visas analīzes.... a vrb netaisīšu:))
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:18
Tas, protams, nenozīmē ka es pavirši izturos pret veselību, otrādi.:)) Pavisam otrādi.
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:29
Teisim tā- mazai ilustrācijai- agrāk es visai regulari lietoju fenkarolu, diklomelanu, furamagu, amitriptilīnu, escitalopramu, fenazepamu, kvetiapīnu, finlepsīnu, vēl- bieži analginu. Tagad neko, pilnīgi neko un nevis tapēc ka naudas nav vai varoni tēloju, bet nevajag. Nav ideāli bet uz to pusi iet......
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:31
Es uzrakstīju to ko visai regulāri, protams ka bija vēl neregulāri vai paretam- antibiotikas, un vēl šis tas- pret hipertoniju utt....domāju ka ilustrācija drusku sanāca.....
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:34
Tie tak uz receptēm.
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:35
Jā, nu saprotams bet es jau nedzeru vairs neko:)
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:37
Kā jau es teicu- nevajag, nevis tāpēc ka es būtu kļuvis nejūtīgs pret sāpēm..un visu pārējo..
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:39
Tajos kursos ir jāmaksā par telpām. Kaut kur viņiem nauda ir jāņem. Jāmaksā arī nodokļi.
labais
Re: Dziedniecība??
07.01.2017 23:46
Nu, pa velti tiešām maz ko varētu gribēt, kamēr kāds vēl kā entusiasts kko stāsta bet citādi- viss maksā naudu.
Re: Dziedniecība??
08.01.2017 00:04
Kursi jau jāreklamē, tas maksā naudu. Cilvēki droši vien grib kursus glaunās telpās. Atkal vēl jāmaksā.
labais
Re: Dziedniecība??
08.01.2017 00:12
Tā pieminetā summa jau nav nekāda lielā, savukārt Orlejs par slimību cēloņiem raksta- to var izlasīt. Pa velti. Vēl citi arī raksta, tā ka patiesībā jau katram ir iespējas, pilnīgi katram. Par Orleju es domāju- to ko vīņš stāsta bez domāšanas lietām. Bet iespējas tiešām ir visiem, ja nav naudas tad daudz vairāk jāizlasa, varbūt laiks jāpatērē..bet nav tā ka tikai jāmirst.
labais
Re: Dziedniecība??
08.01.2017 00:17
Es domāju šo- http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/111293/kermena-un-gara-attirisanas-gudribas-stasta-dziednieks-un-homeopats

Kāds varētu domāt- apšaubāms avots bet tam nav sakara ar pašu materiālu, tas saskan ar O.H.Warburg un daudziem citiem, tikai ir nianses par ieteikumiem- es tur drusku savadāk darīju.
labais
Re: Dziedniecība??
08.01.2017 00:22
Un šeit vēl ir, būtībā tas pats, vismaz tā kopumā tas pats http://www.medusmaize.lv/index.php/lv/mans-viedoklis/attirisanas
Tur gan ir 3 sīkas kļūdiņas:)
Re: Dziedniecība??
08.01.2017 18:02
Nu un es dzeru pretsāpju un nomierinošas zāles, smērēju smēres un tāpat sāp. Mazāk, bet sāp. Visu laiku.
labais
Re: Dziedniecība??
08.01.2017 18:14
Cik es saprotu tad kājas? Loģiski ka sāp, tās zāles neko nespēj izārstēt.... sievai atkal parādījās- izārstēja 3 dienās ar sodas un sāls vannām, bez kādiem ārstiem, iepriekšēju reizi pirms vairākiem gadiem pagāja 3 mēneši... vāja sodas un tūlīt koncentrēta sals vanna, bet vel vajag so to... mēs abi lietojam jodu, sodu utt... visu ko esmu pieminējis, man mugura nesāp vispār vairs, agrak vajadzēja 3 tabl diklomelana dienā un arī tad sāpēja..Bet jods jālieto pareizi un ilgstoši...sākot ar mazākām devām un pamazām palielinot..Viss ārstējas, pilnīgi viss. Bez kādiem pārspīlējumiem tikai Orleja pieminēto 2 nedēļu vietā vajag daudz ilgāku laiku..
Re: Dziedniecība??
10.01.2017 02:32
Kā tad. Smērēju diklofenaka ziedi, dzeru movāli, reizēm kopā ar ketanov. To nesen izrakstīja, ja galīgi nevar izturēt. It kā atsevišķi no movāļa, bet es nereti dzeru kopā. Šitam visam klāt alprazolāmu. Bieži baldiriānu. Nervi pilnīgi beigti. Ar zālēm vismaz sāp mazāk, vismaz nav jānomirst no sāpēm un trauksmes.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.01.2017 02:33 by amber1.
labais
Re: Dziedniecība??
10.01.2017 10:42
Nez vai ticēsi bet- es kādreiz pret galvas sāpēm dzēru Finlepsin- 10 un vairāk tabletes, arī tas neko nepalīdzēja, tikai narkozes efekts,sāpes bija spēcīgas....Kājai ir fascīts?
Re: Dziedniecība??
10.01.2017 22:53
Nu gan Tev ir kokteilis- 2 NSPL (nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi)- movalis un ketanov kopā! Vai papildus vēl aknas gribi nobeigt?

Ja šitie (Movalis vai Ketanov) katrs par sevi nelīdz, ir Airtal. Arī lieto locītavu sāpju un iekaisumu gadījumos. Man pašai Airtal iedarbojās labāk,nekā Movalis. Nezinu, kāpēc, bet tā ir.
Ir arī 4., 5. un 6. NSPL variants locītavu sāpēm un iekaisumiem, bet tie ir retāk lietoti (izrakstīti), būs dārgāki. Aponil, Lornoxicam, u.c.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.01.2017 22:57 by kachenite.
Re: Dziedniecība??
11.01.2017 18:19
To tikai kad ar vienu nepietiek.Ārsts jau to neiesaka, pats izdomāju. Pēdējā laikā stipri sāp;(. Nervi arī beigti, baldriānu arī lietoju vairākas tabletes reizē utt.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.01.2017 18:35 by amber1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 1?
Ziņa: