Plantārais fascīts?

Aizsāka Fifa 

labais
Re: Plantārais fascīts?
28.11.2016 17:45
Tev, fifa. ir fascīts, kas ir cīpslas iekaisums plus klāt varētu būt arī osteofīts uz kaula. Man nav bijis tieši kājas cīpslas iekaisums bet rokas. Un artrīts. Sekmīgi atbrīvojos no vēl dažiem ītiem tad kad pieņēmu ka tos visus tomēr rada kādi mikroorganismi un teiksim pūrīni. Tam nav nozīmes ka imūnsistēma tos neredz un nereaģē. Bet es lietoju sodu, koka pelnus, ūdeņraža pārskābi, jodu un dārzeņu sulas. Vēl šo to- atkarībā no situācijas un konkrētās problēmas ko tobrīd vēl risināju, bet tas jau detaļas. Nu lūk- pagāja kāds laiks un ir izzudis gan rokas iekaisums gan artrīts,gastrīts,prostatīts gan arī ausu un acu iekaisumi kas perodiski bij. Ir vēl dažas problēmas bet- es vairs nedzeru ne saujām furemaga,ne diclomelana ne kādas citas zāles vispār- pilnīgi nekadas un- man nekas vairs nesāp. Un-ir vismaz 5 dažadas receptes ko Tu vari darīt, piemēram māla aplikācijas pēdai, tāpat ķiploku vai ingvera, vēl- zilā joda, sodas kāju vannas ar ūdeņraža pārskābi..koncentrētas sāls vannas kajām, es parskaitu to ko esmu izmēģinājis pats nevis kkur izlasījis,tikai es tās neliku kājām.
Pūrīnus izvada dārzeņu sulas, ja tie ir tad nekas cits var nelīdzēt un ir tie katram....bet tie apavi un fizioterapija- tas viss labākajā gadījumā ir palīglīdzeklis.
Re: Plantārais fascīts?
28.11.2016 23:47
labais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tev, fifa. ir fascīts, kas ir cīpslas iekaisums
> plus klāt varētu būt arī osteofīts uz kaula.
> Man nav bijis tieši kājas cīpslas iekaisums bet
> rokas. Un artrīts.


. Bet es lietoju sodu, koka
> pelnus, ūdeņraža pārskābi, jodu un dārzeņu
> sulas.

Un-ir vismaz 5 dažadas receptes ko Tu
> vari darīt, piemēram māla aplikācijas pēdai,
> tāpat ķiploku vai ingvera, vēl- zilā joda,
> sodas kāju vannas ar ūdeņraža
> pārskābi..koncentrētas sāls vannas kajām, es
> parskaitu to ko esmu izmēģinājis pats nevis
> kkur izlasījis,tikai es tās neliku kājām.
> Pūrīnus izvada dārzeņu sulas, ja tie ir tad
> nekas cits var nelīdzēt un ir tie katram....bet
> tie apavi un fizioterapija- tas viss labākajā
> gadījumā ir palīglīdzeklis.

Vēl viens "speciālists"! Par artrītu dēvē jebkura veida un cēloņa locītavu iekaisumu. Tā ka tev nevarēja būt "rokas iekaisums kopā ar artrītu" :))
Par sodu un ūdeņraža pārskābi: Nesaprotu, kāda jēga dzert sārmu (soda un pelni) kopā ar skābi? Tie kopā taču rada neitrālu reakciju! Priekš kam tur putojoša neitrāla reakcija? UN jā, fifa nesūdzās par gastrītu, lai trekterētu visu šito.
Purīni organismā rodas tad, ja ir problēmas ar nierēm un cilvēks ikdienā lieto daudz gaļas, daudz alkohola. Tad kāju pirkstos uzkrājas sāļi un sāpju diagnoze ir PODAGRA. Nejauc kopā: PODAGRA NAV PLANTĀRAIS FASCĪTS. Fascītam ir citi cēloņi- purīni te nav vainīgi.
Tu pats nejēdz, kas ir plantārais fascīts, bet saki, ka apavi un zoles ir tikai palīglīdzeklis.
Vai Tu maz atšķir fizioterapeitu, no fizikālās terapijas??

Sālsūdens vannas man ieteica ārsts, bet tur ir jāzina proporcijas un jāzina, tieši kurā gadījumā to vajag lietot. Es vai nu proporcijas nezināju, vai nu ūdens bija par karstu- man no sālsūdens mazliet sliktāk kļuva. Uzmanīgi ar šo!



Edited 1 time(s). Last edit at 28.11.2016 23:52 by kachenite.
Re: Plantārais fascīts?
28.11.2016 23:59
Labais: Tu gadījumā neesi KU! otrais (trešais) es? Pārāk līdzīgii Jums uzskati, abi divi podagru no fascīta neatšķir, līdzīgs izteiksmes stils. (Ja būs luste, uzzvanīšu Runcenei, lai paskatās Jūsu abu IP adreses!)

Ku!: man pilnīgi vienalga, ko Tu domā. Esmu jau pamanījusi, ka Tu gudri izsakies par tēmām, par kurām Tev nav nekādas jēgas. Zubņiks un ginis- klizmologs vienā personā. Pat 6 gadus studējuši doki nav tik gudri, kā Tu :)
To, ka Tu nezini, kas ir plantārais fascīts, es jau pamanīju :)
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 08:37
Varbūt ka jūs, kachenīt, arī esat samērā zinoša, tomēr- dažas korekcijas ja drīkst jeb atbildes.
Par sodu un ūdeņraža pārskābi: Nesaprotu, kāda jēga dzert sārmu (soda un pelni) kopā ar skābi? /c/

Atbildu- pārskābe nav skābe bet gan sārmaina viela, kuras sārmainību nosdaka pārākumā esošie skabekļa jonu, jā jūs to varat pārbaudīt un pārliecināties tas- skābumu nosaka skābekļa un ūdeņraža jonu attiecība vielā, tā kā pārskābes ķīmiskā formula ir H2O2 tad redzams ka no ūdens ,kas ir neitrāls, pārskabe atšķiras ar vienu lieku skābekļa atomu,kas tai dod potenciālu sārmainību, tas ir visi svarīgi lai saprastu kāpēc pārskābe nereaģē ar stabilizatoriem kas tai ir pievienoti - fosforskābi galvenokārt. Tātad- pārskābe ir sārmaina viela. Bez tam- ja pat reaģētu 2 vielas ar pretējiem pH tad reakcija neitrāla būtu tikai tad ja abas vielas būtu pareizā balansā, tā ka-ja jūs nesaprotiet tad- vajag sākt ar to ka noskaidrot kas ir skābs un kapēc. Bet- lai jūs vēl drusku samulsinātu,es piebildīšu ka es lietoju arī citonskābi- sodu no rīta un citronskābi vakarā, ceru ka jums būs tam adekvāts komentārs:)))
Tad kāju pirkstos uzkrājas sāļi un sāpju diagnoze ir PODAGRA./c/
Purīni organismā rodas tad, ja ir problēmas ar nierēm un cilvēks ikdienā lieto daudz gaļas, daudz alkohola./c/
Podagra ir visai vispārīga diagnoze un pūrīni uzkrājas ne tikai kāju pirkstos bet gan visā organismā un tā nerodas tikai nieru problēmu dēļ jo nierēs tikai veidojas urīnviela bet pūŗīni veidojas un izgulsnējas organismā pirms vēl nonāk nierēs pārsvarā lielas koncentrācijas dēļ, tīri fizikāls un ķīmisks process- tas būtībā ir olbaltumu vielmaiņas traucējumi.
Kas attiecas uz artrītu un fascītu- no piedodiet, bet- to cēļoņi medicīnai nemaz tik skaidri nav un diagnozes tiek stādītas atkarībā no slimības simptomiem un vēl-es rakstīju- tomēr rada kādi mikroorganismi un teiksim pūrīni. /c/
Kā redzat- šeit visai skaidri es neesmu konkretizējis- ka tieši vai tikai pūrīni, precīzāk būtu teikt- ksenobiotiķi bet šis vārds ir mazāk pazīstams, tomēr nozīmē drusku plaŠāku vielu klāstu bet ietver arī pūrīnus.
Un visubeidzot- es neesmu ku un arī- neesmu par jums izteicies nievājoši
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 08:51
Par pH varat palasīt te https://lv.wikipedia.org/wiki/PH
šajā tekstā gan nav skaidrots ka pH nosaka H un OH jonu attiecība, kas ir visai svarīgi bet OH sastāv no skābekļa un ūeņraža jona, no tiem ūdeņradis ir tieši tas kas rada skābu reakciju, tātad- tieši skābeklis ir tas kas rada sārmainu reakciju bet pārsābē ir daudz skābekļa joni -salīdzinājumā ar ūdeni pa vienam uz katru molekulu.
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 09:17
Bet gastrītu un citus -ītus es pieminēju tādā sakarā ka manuprāt visiem -ītiem ir visai līdzīgi cēloņi, un tas manā gadījumā praksē ir apstiprinājies, kāpēc es to rakstīju- būtu vieglāk saprast ja bez aizspriedumiem vnk izlasītu jo- visus šos -ītus es esmu pieveicis ar vienu metodi, un pārsvarā lietojot iekšķīgi to ko es pieminēju, āŗīgās procedūras manuprāt varēja dot ap 10% efekta, bet tam pat nav nozīmes cik tieši, jo iedarbība ir ļoti līdzīga.
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 09:55
Nu un vēl drusku
Tu pats nejēdz, kas ir plantārais fascīts, bet saki, ka apavi un zoles ir tikai palīglīdzeklis.
Vai Tu maz atšķir fizioterapeitu, no fizikālās terapija/c/

Jā, es piekrītu ka ļoti daudz ko nesajēdzu:)) Tas ir saprotams jo es pamatā biju nospraudis kādus mērķus un uz tiem gājis un nepavisam neesmu centies apgūt visus medcīnas terminus un definīcijas,nepavisam nē.Pat vēl vairāk- es no daudzām šīm definīcijām un skaidrojumiem esmu atteicies, vismaz- es uz šīm lietām tagad skatos drusku savādāk un protams ka no malas var domāt- kāds muļķis- neatšķir artrītu no gastrīta:)) Bet drusku es atšķiru tomēr. Savukārt drusku es atkal velku paralēles...nu ko man var pārmest? Es savu esmu panācis un man ir tīri neslikti...ko arī laikam taču citi grib.Taču ne jau par medicīnas terminiem te nāk papļāpāt cilvēki, tas nav nemaz tik interesanti:) Tā ka-nevajag ļoti dusmoties, kachenīt, būs labi:))
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 12:53
Mīļā mince, pie mums ir atgriezies Ivars. Neesmu bēdīga, katram savi hobiji. Nu sukāsim iekšā pelnus un pārskābi. :)

ku! ir vitamīnu un mikroelementu zinātājs.
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 13:02
Nē, viss ir kārtībā ar manu identitāti. Vienkārši daudziem cilvēkiem (it īpaši tiem kas gadiem kaut ko bezrezultatīvi ārstē) ir ļoti vāja izpratne par slimību un ārstēšanas būtību. Viņi domā, ka ārstniecība ir tāds kā veļas mazgāšanas process, tikai vajag dakteri, kurš nozīmēs pareizo veļas pulveri.

Ne, cienītie, vairumam slimību pamatā ir barības vielu trūkums kas kopā ar kādiem citiem nelabvēlīgiem faktoriem sagrauj organismu. It īpaši tas attiecas uz saslimšanām, kuras piemeklē tos audus un ķermeņa daļas kurās "nekā nav". Es to tā simboliski saku. Un ar barības vielām es domāju ne jau pārtikas produktus bet visādus sīkus komponentus - vitamīnus, minerālvielas, mikroelementus, aminoskābes. Un tās ir lietas ar ko mūsdienu medicīna nenodarbojas. Viņi tupa pēta ar ko viens fascīts atšķiras no otra vai viens artrīts no otra un tvaicē slimniekiem galvu ar visādu huiņu. Tas viss ir pilnīgi lieki, jo visām šīm problēmām ir viena sakne. Patreizējā ārstēšana ir vienkārši vērsta uz iekaisuma procesa nosišanu un gandrīz pilnīgu neinteresēšanos par tā cēloņiem. Kad patiesībā vajadzētu būt otrādāk.

Kāpēc es par to runāju? Daļēji es to jau paskaidroju vienā komentārā pļāpu sadaļā. Nē, man jumts nav aizbraucis un neiztēlojos es sevi par ģeniālu dziednieku. Kā reiz otrādāk. Neizpratne par šiem procesiem ir visai liela un mulsinoša. Kāpēc barības vielu trūkums cilvēkus sāk skart dažādos vecumos? Kāpēc tas dažādiem cilvēkiem skar atšķirīgas orgānu sistēmas? Kāpēc vienā orgānu sistēmā dažādiem cilvēkiem tiek skartas atšķirīgas ķermeņa daļas? Uz to nav atbildes un nez vai kādreiz būs. Es domāju pārredzamā nākotnē.

Bet svarīgākais ir tas, ka daudz ko no šīm lietām es esmu pārbaudijis savā dzīvē. Un tas darbojas. Es esmu tāpat kā visi citi cilvēki, slimojis, gājis pie ārsta un ārstējies. Jaunībā man likās, ka saslimt 2...3 reizes pa gadu ar normālu drudzi ir katra pilsoņa "pienākums" un pateicoties ārstu izrakstītajām zālēm es atveseļojos. Bet gāja gadi un šī brīnišķīgā "shēma" sāka šķobīties. Slimošana kļuva arvien sarežģītāka, zāles darbojās arvien sliktāk, diagnozēs bija arvien vairāk "promahi". Ap gadiem 35...40 es sapratu, ka ir pilnīgi dirsā. Un ja toreiz es nebūtu sācis patstāvīgi meklēt kaut kādas alternatīvas, es nezinu kā tagad izskatītos mana dzīve.

Uz šo brīdi esmu atkratijies gandrīz no visiem ķīmiskajiem medikamentiem. Neko regulāri lietojamu. Izņemot īslaicīgu galvas sāpju terapiju ar kādu NSPL vai kādas alerģijas kupēšanu ar kādu antihistamīniķi. Protams, ka jaunāks es nekļūstu un nāk jauni izaicinājumi bet pagaidām ārstus apmeklēju ļoti reti un galvenokārt tīri konsultatīvi. Jo ir skaidri redzams, ka sajēga par veselības problēmu cēloņiem viņiem ir ļoti vāja.

Un vēl mazliet speciāli priekš kachenite. Jā, es atzīstu, ka man nav personīga pieredze tieši masīvu artrītu ārstēšanā ar alternatīvām metodēm. Bet tāda pieredze ir citiem cilvēkiem pasaulē un tas pilnīgi ierakstās šīs te alternatīvās ārstēšanas ietvaros.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 13:05
Jā, es zinu, ka ir Ivars. Es vnk to nepieminēju lai nesaasinatu situāciju forumā. Turklāt neredzu iemeslu lai cilvēks nevarētu izteikt savu viedokli. Arī viņš to ir krājis gadu garumā.

Starp citu, šodien sāku testēt pelnus. Būs jautājumi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 14:04
Pelnus, ja ir interese, var taisīt ar karstu ūdeni un citronskābi- sanāks dažādi citrāti,atšķirība ir tāda ka nav tik augsts pH bet daudzi mikroelementi pāriet ūdenī šķīstošā formā un patiesībā tur ir gandrīz viss kas cilvēkam ir vajadzīgs. Bet bez pārskābes vai joda tomēr nebūs nekādu izcilo rezultātu, pēdējo gan nevar lietot tīru bet ar c vitamīnu- jau sareaģējušu vai ar pienu vai taisot zilo jodu. Es taisu pirmo variantu, devas visai lielas bet tādas nedrīkst sākumā, vismaz pāris mēnešus tā deva ir lēnām jāceļ augšā citādi atmirs pārāk liels daudzums sēņu un citu sūdu tā ka būs spēcīga saindēšanās. Ja to kādu laiku dara tad nekādus NPL vai galvassāpju tabletes vairs nevajadzēs. Bet laiku gan nevar pateikt, man vajadzēja visai ilgu , pat vēl tagad turpinu, tikai neko sārmainu vairs nevajag. Nu un- šis posts visai labi attiecas arī uz tēmu:)) Tikai šo vajag un nekādi artrīti, fascīti un citi īti nemocīs, protams- palīdz jau daudz kas, uz neilgu laiciņu.Jā- nu man nekādas zāles vairs nevajag ne par kādu tēmu, pilnīgi. Nav gan tā ka nekas vairs netraucē bet progress ir visradikālākais, pamatā vēl ir problēmas ar tūsku un svaru kas lēnām risinās.
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 14:16
Es esmu mēģinājis vēl visai daudz dažādas metodes un līdzekļus, Zalmanova terpentīna vannas, Gersona terapiju, mālus, sulas, mikroelementus un vitamīnus, katram ir savi plusi un arī mīnusi kaut kādi ir, ar terpentīna emulsijas vannām drusku laikam pārspīlēju,rezultāts bij visai negatīvs jo laikam izšķīdināju visas nogulsnes asinsvados, holesterīnu, galu galā efekts ir ļoti labs bet kādu laiku pēc vannām bij visai pagrūti..bet tās ir labas pie artrītiem un fascītiem un ļoti labas ja asinsvadi ir ciet, Emulsiju taisīju balto, pēc drusku vienkāŗšotas receptes- bez salicilskābes, tā ir lieka, bērnu ziepes un terpentīns-dabīgais. Bet- pagaidām nav tāda pilnīgi viennozīmīga viedokļa,metode gan ir ļooooti efektīva bet laiam tomēr jātaisa 1 vanna 3 dienās un pauze pēc 10 vannām, tā apmeram iesaka, es uztaisīju katru dienu un 60 pēc kārtas..bišķi pa stipru un ātru laikam sanāca.
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 14:24
Pie ārstiem es neeju pilnīgi nekādiem- nav nekādas vajadzības un tomēr laikam jūtos krietni jaunāks, par sabrukumu vairs runas nevar būt:)) Asinsspiediens bij 200/130 2014 gada sākumā, tagad ir kā jaunībā:) Ko arī varu novēlēt visiem citiem:)
Hmmm
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 16:03
Ivar, un kādas proporcijas būtu pelnu receptei. Vienreiz mēģināju, bet laikam ko nepareizi izdarīju - iznāca rūgts šķidrums, ko tā arī izlēju ārā, jo sapratu, ka ko ne tā daru.
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 16:22
Nu- sevišķi garšīgs tas šķidrums nav tā kā tā, es gan neteiktu ka tā garša ir rūgta, bet kaut kāda gluma un tomēr vel drusku pēc deguma garšo vai smaržo. Man liekas ka tur var runāt tikai par koncentrāciju ,ja taisa pelnus bez citronskābes tad daļa sāļu vispār nešķist,ja ar- tad šķist vairāk. Es esmu taisījis kādas 3- 5 ēdamkarotes uz litru ūdens, tas patiesībā nav daudz jo pelni ir tādi gaisīgi un viegli un izšķīst tikai daļēji. Jāskatās arī vai netrūkst nātrijs organismā jo daudziem ir visai maz,tad pelni neder, nevis sāli tik daudz jāierobežo bet ūdeni daudz jādzer lai sāls koncentrācija nepieaug kaitīgā mērā, es reāli papildus dzeru Himalaju sāli ja pelnus lietoju,arī ja sulas daudz, pat samērā daudz sāli, ja tas pietrūkst tad parādās nogurums, miegainība, reibst galva..vispār vislabākais ir papildus Himalaju sāli, nevis sodu, jo vajag tieši nātrija hlorīdu. Kopmā tā recepte nav nemaz tik vienkārša, tur drusku jāpiešaujas un jāpaskatās- ir cilvēki kas ļoti jūtīgi un nevar iedzert negaršīgu, man ar to nebij tik traki.
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 17:36
60 dienas pēc kārtas terpentīna vannas? Oi, nu tā jau var Pēteri sveicināt.
labais
Re: Plantārais fascīts?
29.11.2016 17:46
Nu- tā arī gandrīz notika. Un tik ātri tas pat nepārgāja, kas drusku sliktāk:) Es biju iedomājies ka sliktāk paliek īslaicīgi un drīz būs jau baigi super, nu- drusku nokļūdījos:))
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 14:05
Ļoti interesanta saruna. Vakar vienkārši iejaucu tējkaroti pelnu glāzē ūdens un sāku pa druskai dzert. Pelni ātri nosēžas dibenā. Ūdenim garša nav gandrīz nekāda. Reakcija tuvu neitrālai. Bet pelni kas nosēžas dibenā ir rūgteni. Šodien paņemšu svaigus, tīrus pelnus un paturpināšu eksperimentus. Mani tas interesē kā papildinājums vitamīniem ko es lietoju.

Priekš tiem kas agrāk neko tādu nav darijuši, gribu piebilst, ka šīs metodes, kaut arī savā būtībā diezgan primitīvas, var būtiski palīdzēt veselības uzlabošanā. Taču visas lietas vajag darīt ar prātu un ieklausoties savā organismā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 14:34
Man bija viena veca grāmata par ūdens procedūrām gotu burtiem, bet latviski, kas diemžēl pārvācoties ir pazudusi.

Cik es atceros, tad tiešām vajag uzmanīgi, un ļoti labi ir arī aplaistīties, tikai vajag asistentu, ar dušu ir pa vāju.

Tas labi darbojas gan uz psihi, gan ķermeni.
labais
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 14:41
Nezinu gan - kas pa problēmu ar tiem pelniem, tajos ir jābūt vismaz viegli šķīstošam kālija karbonātam,pārējie karbonāti šķist visai maz- kalcijs, magnijs ,arī citi metāli.tāpat oksīdi maz bet kālijs labi šķist. Metode var likties primitīva bet tieši ieklausīšanās savā rumpī ir visai grūta lieta, metode ir pamazām jāsaprot, jāsaprot kas notiek jo- ja lieto arī pārskābi vai jodu tad organismā veidojas visai daudz indīgu vielu- tās veidojas atmirstot rauga sēnei, kandidai, pelējuma uc. sēnēm un citiem kaitīgiem mikroorganismiem. Un tad ir jasaprot- kas talāk darāms-vai vajag pastiprināt limfas stimulāciju jeb trūkst kaut kas....man ari negāja viegli jo tas viss nekur nav aprakstīts, tāpat arī citiem bet rezultāti pārsteidz- pazūd alerģijas, astmas, VD, citas nervu slimības, visi iekaisumi-diagnozes kas beidzas ar izskaņu -īti, migrēnas un daudz kas cits, Tā ir pat grūti uzskaitīt bet šī topika ietvaros es teiktu ka fascīts un artrīts ir pat samērā viegli ārstējama lieta, hipertonija-drusku grūtāk jo cēloņi ir vairāki. Bet pelniem ir gan jāšķīst ūdenī, man šķīda,citiem arī ir šķiduši. Jā- sarežģīts jau nekas nav tikai jāsaprot ko darīt , tad var panākt brīnuma lietas. Vēl, protams, ir daudz kas, tās pašas klizmas,arī piemēram kafijas- baigi laba lieta:))
labais
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 14:47
Uz psihi ļoti spēcīgi negatīvi iedarbojas tie paši pūrini un vēl dažas citas vielas, izsaucot stresu, depresiju un citas ļoti īpatnējas sajūtas, rauga sēne ir visai liels pūrīnu avots organismā, kad izdodas to daudzumu mazināt tad pašsajūta uzlabojas un lielā mērā pazūd šīs psihes problemas, ja nav vēl psiholoģisku cēloņu. Bet pūrīni ir arī ļoti daudzos produktos, arī augos un tie izsauc ne tikai podagru klasiskā izpratnē .
labais
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 15:02
Ka tik tajā katlā vai krāsnī nav pa lielu vilkme, ku, tad vieglākā un gaisīgākā pelnu daļa aizlido pa skursteni...pāri paliek kaut kas līdzīgs smiltīm kas nosēžas trauka dibenā. Tad kaut kas jādomā, jo nevar būt ka pelni nešķist. Tā tomēr baigi vērtīga manta.
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 15:15
Es arī domāju, ka pelniem labi jāšķīst... bet man varbūt nepareizie pelni gadijušies. No krāsns izgrābšanas. Man ir virsgaisa krāsns - bez ārdiem. Un izgrābj to reizi nedēļā vai retāk. Tāpēc es teicu, ka šodien paņemšu svaigus pelnus, no plīts un mēģinājumu atkārtošu.

Runājot par to ieklausīšanos sevī, nu jā, tas nav vienkārši. It īpaši jaunībā. Jaunībā man visa apziņa burtiski "kliedza", visu laiku bija domu rosība un nekāda ieklausīšanās sevī nesanāca. Bet tagad jau ir pavisam cita lieta :)

Nu un kā es, foruma klizmu speciālist varētu kaut ko nepateikt par tām. Nezinu, bet man kaut kā līdz šim nav bijusi vēlēšanās mēģināt kafijas klizmas. Es vienkārši nesaprotu ko es ar to varētu iegūt. Ja neskaita kafijas trieciendevu organismā. Bet to es ar lielāku baudu varu izdarīt caur augšgalu... Bet citādi klizmas ir ļoti noderīgas mūsdienu cilvēkam. Ar raksturīgo kustību trūkumu, rūpnieciski apstrādāto pārtiku un regulāro nervozitāti. Bieži sastopami cilvēki kam zarnu tranzīts var būt 4...5 dienas, vai pat vairāk. Grūti iedomāties, ka tas varētu būt bez vērā ņemamiem veselības traucējumiem. Vai arī līdzšinējās veselības teorijas neatbilst patiesībai, kas arī ir iespējams.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 15:19
Tā kā es jau labu laiku nodarbojos ar mājas vīniem, tad man tās rauga sēnes nonāk organismā ievērojamā daudzumā. Pirmo gadu patiešām likās, ka tie var būtiski satricināt veselību bet tagad tomēr es to nevaru apstiprināt. Iespējams, ka tās rauga sēnītes tomēr satur arī organismam vērtīgus komponentus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labais
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 15:42
Jā, satur gan- raugs, protams dod arī dažus vitamīnus, no šīs daļas es nepavisam neesmu atteicies un efekts arī no tā ir milzīgs. Bet raugs savairojas, ja nedzer daudz šņabi:))) Par kafiju- es arī kādu laiku domāju tāpat,lai gan zināju ka tādas eksistē..kamēr izdomāju palasīt vairāk, fokuss slēpjas anatomijā jo zarnu apakdaļa ir ļoti cieši saistīta ar vārtu vēnu- tā iet uz aknām, augšdaļa arī ar citām asinsrites daļām. Vartu vēna gan pienāk pie zarnu trakta arī augstāk bet laikam tur drusku mazāk vielas iesūcoties nonāk aknās vai- vienkārši nonāk kopējā asinsritē no citām asinsrites daļām... bet-no vārtu vēnas kofeīns nonāk aknās,spēcīgi stimulejot žulti un paplašinot žultsvadus.. Līdzīgi patiesībā darbojas etiķis vai citronskābe...nu un es dabūju ārā simtiem jeb tūkstošiem-nezinu - sīku un vidēju akmenu..kopš jūlija vidus...domāju ka holesterīna gabali....laikam lieki teikt ka pašsajūta radikāli uzlabojās no tā.
labais
Re: Plantārais fascīts?
30.11.2016 15:48
Bet raugs lai arī kaut ko dod, tomēr izdala aflatoksīnus un atmirstot sēnei vispār kļūst par kko līdzīgu pūstošai gaļai, saprotams ka organisms nav tā būvēts lai pārstŗādātu tās , gaļa pat zarnu traktā viduvēji labi tiek gremota un izmantota. vienīgi lietojot sodu,tas viss nav tik sāpīgi jo sēnes vairojas skābā vidē, bet sārmainā ne visai labi.
Re: Plantārais fascīts?
01.12.2016 00:22
Mani šeit interesē cilvēki kam ir aktuāla šī problēma vai ir bijusi reiz un viņu esošā vai bijusī cīņa ar to!!!
PALDIES!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 01.12.2016 11:23 by ku!.
Re: Plantārais fascīts?
21.12.2016 02:02
Hei. Tad nu tā, vēl tupu uz slimības lapas ar savu ilgstošo problēmu. Būs penteris, bet noderēs tiem, kas urbjas vai urbsies par šo slimību un meklēs glābiņu. :)

Tad nu biju ciemos 30. novembrī pie vēl viena traumatologa uz konsultāciju TOS. Slēdziens - labā papēža kaula eksostoze un abu pēdu hronisks plantārais fascīts. Šis traumatalogs ieteica smērēt Voltaren smēri sāpju "priekam". Tālāk ieteica veikt elektroforēzi 10 - 12 reizes ar Voltaren smēri. Un papildus labsajūtai pēc ārsta paša personīgās pieredzes triecienviļņu terapiju.

Dīvaini, ka viens traumatologs man saka, ka nē triecienviļņu terapiju, bet otrs saka par labu esam (jāatzīst, ka ārzemēs plaši pielietota procedūra šīs problēmas risināšanā).

Ar slēdzienu devos pie sava pirmā un ārstējošā traumatologa 02.12. Šamējais saka, ka triecienvilni nē, bet lai eju ultraskaņu un elektroforēzi 10 reizes ar Dexamethasonu. Hmmm. Ultraskaņu neizvēlējos (nafig triekt naudu ārā ja efektu nejūtu), bet šoreiz nospriedu par labu tikai elektroforēzei. Tikai ārsts piemirsa receptīti izrakstīt Dexamethasonam (teikšu atklāti, īsti negribēju hormonu preparātu pielietot, bet to Voltaren smēri kā otrs ārsts nozīmēja), labi, ka kabinetā māsiņas var recepti izrakstīt. Un tad uzsāku. 10 reizes ir finišētas 20.12. bija pēdējā - labsajūta ir daudz labāka pat prieks man. Sanāca vienu dienu 3 stundas nostaigāt un nesūdzēties, tikai vakarā kur eksostoze piekalta, tā kāja gan grieza sāpi. Bet nu tā, ka man nesāpētu nemaz nav - diemžēl, jo lielāka slodze, jo atkal ir sāpe. :( Šamējais lapu liek turpināt nu jau pie ģimenes ārstes.

Tad nu pagājis moments un atkal biju pie traumatologa 20.12., jo jāzina ģimenes ārstei ko atrādīt inspekcijai - ja šie bāzīsies virsū un jāzina cik ilgi man slimoties. Tas nu saka, ka ja palīdz man procedūra - elektroforēze, tad var turpināt vēl to elektroforēzi (es tikai par, bet šoreiz izmantošu priekam ne Dexamethason, bet Voltaren smēri) un šoreiz par brīnumu, ka varētu 3 - 4 reizes to triecienvilni iztaisīt ar (es laikam uz maksimumu iešu 5 - 6 reizes). Tad nu rīt vakarā 21.12. sēdēšu pie ģimenes ārstes kabineta akūtajā stundā, kur penši priekšā noteikti kā vienmēr ilgi marinēsies, un centīšos pie savas dakterītes dabūt nosūtījumus uz elektroforēzi un papildus priekam triecienviļņu terapiju.

Papildus visam tam - staipu un locu savas pēdas, adatainu bumbiņu ripinu, masēju, berzēju, smērēju savu Voltaren smēri, izberu 50 knaģus uz grīdas un tad ar vienu pēdu visus salasu un tāpat ar otru salasu knaģus atpakaļ grozā. Un vēl viena forša štelle, kas palīdz - koka statīvs kurā ir salikti koka ripuļi un pret tiem ripinu savas pēdas - ļoti laba sajūta. It īpaši ja sēdi pie datora vai lasi grāmatu - ripini tik kājas pa koka ripuļiem un kaifs. Nu tas laikam ir pēdu masažieris. :)

Bet nu ko - turpinājums sekos..

P.S. Lūdzu nepiesārņot šo tēmu ar liekiem komentāriem, kas bija iepriekšējos komentāros par pelniem, sārmiem, skābēm un tādām lietām.. Lūdzu tikai par tēmu!!!
Re: Plantārais fascīts?
22.12.2016 00:14
To fīču ar 50 knaģiem nezināju!
Koka statīvs ar bumbiņām gadījumā nav "19. gadsimta kalkulators" jeb skaitāmie kauliņi? Esmu dzirdējusi stāstu, ka ārsts kādam puisim ar nelaimes gadījumā traumētām pēdām bija ieteicis tādu masāžu.

Vēl man fizioterapeite ieteica nopirkt vingrojamo gumiju, kuru kā espanderu izmanto. Sēdi gultā ar taisnām kājām, turi rokās gumijas cilpu (kādi 1-.1.5 metri garu vajadzēs), otrs gumijas gals apmests ap pēdu. Loki pēdu uz priekšu- atpakaļ. Pēc tam pēdas izapļo- gumija darbojas kā pretspars. Tad tādus kā pusapļus, pusmēnešus C burta formā izapļo. Un ar otru pēdu dara to pašu.

Man bija ultraskaņas procedūras ar hidrokortizonu. Man palīdzēja- palika labāk.



Edited 2 time(s). Last edit at 22.12.2016 00:15 by kachenite.
sarkangalvīte
Re: Plantārais fascīts?
22.09.2017 19:28
Kā jums ir veicies ar ārstēšanu? Man ir svaiga diagnoze- plantārais fascīts. Un reāli nezinu, ko tālāk darīt. Sāka ar rentgenu, pēc tam nokļuvu pie ortopēda, kas tālāk nosūtīja uz sonogrāfiju. Esmu izlasījusi visādas versijas par vingrojumiem, rullēju pēdu katru rītu, lai tiktu ārā no gultas. Šobrīd ir slimības lapa, nav tik traki, bet darbā slodze kājām ir paliela.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 1?
Ziņa: