HIV?

Aizsāka Lauma28 

Lauma28
HIV?
05.09.2016 07:46
Labdien!
Sanbāca tā, ka 3,5 mēnešus atpakaļ praksē neskatoties uz visu drošību ņemot analīzes no vēnas sadūros ar adatas galu. Nebija stipri, bet tomēr. Protams tagad izmisīgi ceru, ka nesaķēru HIV. Nodevu analīzes tagad pēc 3,5 mēnešiem.un rezultāts NEGATĪVS. Manai laimei nebija gala, bet,,,,,. Uzreiz pēc atbilžu saņemšanas tajā pašā vakarā sāka sāpēt kakls, iesnas temp. vēl nav. Izlasīju internetā, ka pie HIV šie simptomi arī ir kā agrīnie un vieni no pirmajiem kurus cilvēki uztver kā saaukstēšanos, antivielas vēl nav un analīzes var nerādīt. Nu un no laimes nepalika ne zinis, tagad panika.
Varbūt kāds zin vai šie agrīnie simptomi var parādīties pēc 3,5 mēnešiem un tiešām nevienas antivielas, ko laboratorijā varētu atrast? Vai tomēr tam bija jābūt agrāk un varu cerēt uz saaukstēšanos? Visu šo laiku pat šķaudiena nebija. Es par agru nopriecājos un viss vēl priekšā?
Re: HIV?
05.09.2016 09:27
Sveika!
Viss atkarīgs no tā kādu testu taisīji;
Gulbja lab. piedāvā HIV 1/2 COMBI testu ar HIV1 P24 AG;
Šim testam LV gan pilnu garantiju dod pēc 6 mēnešiem, bet ASV un UK uzskata, ka šis ir pats labākais tests, kas atklāj HIV 6 nedēļu laikā;
Uztaisi testu , zinu ka būs ok; - Vnk. lai sevi nomierinātu.... Tie simptomi, kas tev tagad ir , tie ir tikai no pārdzīvojumiem - pats ar to esmu saskāries...
Lauma28
Re: HIV?
05.09.2016 09:59
Es uztaisīju testu Gulbja laboratorijā, šo pašu ko raksti un atnāca atbilde 2 dienas atpakaļ NEGATĪVA, taču pēc atbildes saņemšanas nākamajā dienā parādījās iesnas, kakla sāpes, temp nebija bet varbūt būs. Līdz tam nekas tāds nebija, tāpēc tagad pārdzīvoju, ka tas HIV tikai tagad tos agrīnos simptomus izraisīja un par negatīvu HIV testu veltīgi priecājos.
Lauma28
Re: HIV?
05.09.2016 10:15
P.S: Es sadūros 12.05.2016, negatīvas atbildes atnāca 02,09,2016 - un tajā paša dienā sākās iesnas, kakls, temp vakar vakarā 37,1, bet pirms gulēšanas jau nebija 36,7, pa dienu 36,7.
Re: HIV?
05.09.2016 10:43
Tev vispār nav iemesla satraukumam;
Pēc 6 nedēļam negatīvs ir 95% precizitāte
Pēc 3 mēnešiem negatīvs ir 99% precizitāte
Pēc 6 mēnešiem negatīvs ir 99.7% precizitāte

Tie tavi simptomi nav HIV simptomi;
Tā ir parasta saaukstēšanās vai stress...
Sīlis
Re: HIV?
05.09.2016 11:29
Kā Tev Jančuk, simptomi pārgāja?
Re: HIV?
05.09.2016 11:46
Vēl joprojām iekaisis kakls...Pārējais itkā OK;
Nedaudz vairāk kā 2 mēneši pagājuši... Laikam drīz uztaisīšu pēdējo testu un likšos mierā...
Re: HIV?
05.09.2016 12:28
Jančuk, Tev no stresa var būt arī kuņģa skābes atvilnis. Ēd nelielām porcijām un biežāk.

Nu un mēģini savākties :)
Re: HIV?
05.09.2016 12:30
Lauma, Tev vienkārši ir stress.

Mediķiem nav kāds atbalsts šādiem gadījumiem?
Re: HIV?
05.09.2016 12:49
Čau, Runcene;
Es jau esmu diezgan savācies - viss oki doki :)
Mani jau ar drīz varēs likt moderatoru statusā - paskaties cik daudz jau es zinu par slimībām :) - pirms 2 mēnešiem vispār neko nezināju! :D

Lauma,
Tev tiešām nav pamata satraukumam;
Dzīvo mierīgi;
Kā mazdakteris teiktu,
Lai veselība un miers! :)
Lauma28
Re: HIV?
05.09.2016 15:33
Nu redz šodien arī temperatūra ir pa dienu 37,4? Drudzis ir klāt. Vēl viens simptoms, kas ir viens no vadošajiem pie HIV aktīvās fāzes, deguns ir tā ciet, ka asaras acīs un galva sāp, kakla iekaisums ir devies uz balss saitēm un balss zūd. Ko domājat? Jūs tas nevedina uz domām par HIV? Es pat nezinu kur varēju saaukstēties, ja tā vispār ir saaukstēšanās.
Re: HIV?
05.09.2016 16:19
Lauma,
Jā, padomā vēl, un ne tas vien piemetīsies;
Gaidīšu drīz tavu ierakstu par kamolu kaklā, sāpošiem sāniem elpojot, trīcošām pulsējošām rokām, sāpēm locītavās;
Re: HIV?
06.09.2016 20:06
Jančuk, tas laikam bija, lai Laumu iedvesmotu? :)
Re: HIV?
07.09.2016 12:36
Mjā... kā pats jau biku ticis laukā no verdošā katlā, tā jau karātavu jociņi prātā :)
Re: HIV?
07.09.2016 12:51
Tie nav nekādi joki;
Reāla pieredze, kam gāju cauri...
Mēģinu vnk. Laumai iestāstīt to, ka analīžu rezultāti pēc 3,5 mēnešiem ir ļooooti akurāti;
Ja Latvijā cilvēki tiek baidīti ar 6 mēnešu termiņu - tas ir likums, kas palicis no 90smitajiem gadiem;
Vnk. ārstniecībai ir bail, ka kāds pozitīvais netiks noķerts...
Tests pēc 3,5 mēnešiem ir pilnībā akurāts - Tur nav šaubu;
Lauma , palasi ārzemju portālus par HIV1/2 COMBI p24 testu... ieraksti kaut vai google EGL testa nosaukumu...
Amerikā un UK nav vēl zināms neviens gadījums, kad šis tests 6 nedēļās uzrādītu negatīvu un pēc 6 nedēļām pozitīvu rezultātu...
Jebkurš parastais , pat pirkstiņtests ārzemēs ir ar 3 mēnešu termiņu;
Sīlis
Re: HIV?
07.09.2016 13:07
Bet ja eksprestests ir taisīts gandrīz pēc 6 mēn. un ir negatīvs var tam ticēt?
purchiks
Re: HIV?
07.09.2016 14:28
kas tā vēl par praksi? ko tik narkomāni neizdomās, lai sevi attaisnotu
Re: HIV?
27.04.2017 20:56
Sveiki! Taisīju analīzes Gulbja laboratorijā 7,5 nedēļas pēc kontakta. Analīzes bija negatīvas. Analīzēs norādīts, ka tests saucas Anti HIV1/2, HIV1 Ag. Vai šis tests ir tas pats augstāk minētais HIV 1/2 COMBI tests ar HIV1 P24 AG, kura precizitāte ir 95% 4-6 nedēļā? Vai Anti HIV1/2, HIV1 Ag tests ir ceturtās paaudzes tests? Paldies.
Re: HIV?
28.04.2017 11:33
Ar šiem jautājumiem drošāk vērsties pie laboratoriju speciālistiem. Katrā laboratorijā taču ir arī ārsti ar speciālu izglītību.
moljers
Re: HIV?
28.04.2017 17:56
ja Jūs tik ļoti uztraucaties par hiv, varbūt labāk nevajag mīlēties ?
Re: HIV?
22.05.2017 18:09
Sakarā ar pēdējās nedēļās piedzīvoto stresu, kuru nācās piedzīvot gaidot HIV analīzes, esmu nolēmis padalīties ar ievākto informāciju. Šis laiks nebija viegls, jo katra diena bija kā murgs un tādēļ gribējās pēc iespējas ātrāk zināt rezultātus. Piedzīvoju ne tikai sāpes kaklā, drudzi, palielinātus limfmezglus, bet arī hronisku caureju un stomatītu, kas arī skaitās HIV simptomi.

Analīzes veicu Gulbja laboratorijā, tests – Kods: 3755 Anti HIV1/2 , HIV1 Ag. Pēc apraksta precizitāte sākas ar 6-12 nedēļu. Šis ir 4.paaudzes, COMBI, tests ar, kuru nosaka arī P24 antigēnu asins paraugā. Šeit sīkāka informācija par testu - http://www.egl.lv/faili/testi/3755.pdf

Savukārt nākošajā linkā var aplūkot kā speciālisti interpretē augstāk minētā testa precizitāti apvienotajā karalistē. http://i-base.info/guides/testing/what-is-the-window-period

Šeit varam apskatīt kā iepriekš minētā testa un citu testu precizitāti vērtē Kanādas speciālisti http://helpline.aidsvancouver.org/question/hiv-testing-7-weeks-accuracy-4th-generation-test-feeling-symptoms

Respektīvi, izanalizējot visu iepriekš rakstīto nonācu pie secinājuma, ka testa precizitāte jau 6 nedēļas pēc kontakta ir 95%, bet pēc 12 nedēļām pilnībā var uzticēties testa rezultātam. Tātad NAV JĀGAIDA 6 MĒNEŠI, LAI VEIKTU TESTU! Iesaku pirmo testu veikt pēc 6 nedēļām un atkārtoti pēc 12.

Tā kā iespējamajam HIV inficētajam katra diena ir svarīga, gaidot testa rezultātus, tad palūgšu indivīdiem, kuri iesaka izmisušiem cilvēkiem taisīt testu pēc 6 mēnešiem, nedeldēt pirkstu galus un paklusēt, jo pa 6 mēnešiem cilvēks jau var neatgriezeniski sabojāt sev veselību stresojot vai vēl ļaunāk – nodarīt sev pāri.

Ceru, ka info bija noderīga. Gadījumā, ja kādam vēl ir kādi jautājumi par šo tēmu, tad droši jautājiet. Varu iedot savu e-pastu vai telefona numuru.
moljers
Re: HIV?
22.05.2017 20:59
varētu man paskaidrot, kas mainās vai to uzzināsi pēc 4, 6 nedēļām vai 6 mēnešiem ? un kāpēc gaidot analīzi katra diena ir svarīga ?
man tas nav skaidrs
Re: HIV?
22.05.2017 23:28
moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> varētu man paskaidrot, kas mainās vai to
> uzzināsi pēc 4, 6 nedēļām vai 6 mēnešiem ?
> un kāpēc gaidot analīzi katra diena ir svarīga
> ?
> man tas nav skaidrs

Palasi uzmanīgāk manis rakstīto. Paēdušais izsalkušo nesapratīs. ;)
moljers
Re: HIV?
23.05.2017 13:36
palasiju , tāpat nesapratu , par ko tāds uztraukums
vienmēr pēc sex tāds satraukums ?
tad nevajag ar to nodarboties !
ir daudz nopietnākas lietas par hiv infekciju, par ko ir vērts uztraukties, arī veselības ziņā
neviens sex kontakts nav 100% drošs
NEVIENS !

p.s. izlasi, pārdomā un atceries - mēs esam mirstīgi ! arī jauni, skaisti un pēkšņi !

šodien Mančestrā gāja bojā 20 jauni cilvēki un ir pilnīgi vienalga vai viņiem bija hiv, vai nebija
vakar mira Nikijs Haidens un arī ir pilnīgi vienalga vai bija hiv, vai nebija
Re: HIV?
31.05.2017 09:52
Domāju, ka C un B hepatīti nav mazāk bīstami . Pie tam tie norit ļoti lēni un nemanāmi.
Pievienojos Moljeram .Neviens seksa kontakts nav pilnīgi drošs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 8?
Ziņa: