lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?

Aizsāka vizbuliite 

Tas Tev jāprasa savam ginekologam un ģimenes ārstam, nezinot Tavu veselības stāvokli, neko nevar pateikt. Bet tīri teorētiski, dzemdēt 40 gados var. Un līdz tam laikam pat var svaru nomest un veselību piekārtot.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
26.07.2016 20:06
Pēc Tavas loģikas sanāk, ka ar bērniem baudīt dzīvi nevar?

Aizej pie dietologa.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
26.07.2016 20:27
Pamatskolā mācījos kopā ar vienu meiteni. Apalīte bija viņa, viņas māsa, abi vecāki un mātes māsa arī.Kad reiz visa klase gājām pie medmāsas nosvērties, pārējās meitenes noelsās vien! Svars par 15-20 kg vairāk, nekā pārējām klasē!Varētu domāt- iedzimtība viņai tāda...
Kad satikāmies uz ielas tā, ap 25g.v., es viņu nepazinu! Meitene slaida, tieva, tieva! Spriežot pēc foto internetā, viņa tāda ir arī tagad- pēc 20 gadiem. Vajag tikai gribēt.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
26.07.2016 23:48
vizbuliite

Neņem ļauna lūdzu bet Tu esi riktīga dura. Nu kurš Tevi pisīs? Nebūs Tev bērnu. Ja nu vienīgi no otra tāda paša...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
26.07.2016 23:55
Mjā, un tas aizies, bet pēcāk varēs brēkt par Latvijas vīriešiem.

Bet es piekrītu Moljeram un ku!.

Mums ir dirsā ar penšiem vēlētājiem. Esmu bijusi miestā uz vairākām sapulcēm. Ja atsūta smuku, jaunu puisi, visas tantiņas uzreiz iemīlas -- tā kā krievu tantes Nilā.

Sākumam pietiktu, ja vēl tikai strādājošie.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
27.07.2016 20:57
bet ko es varu darīt, ka man ir iedzimtība uz liekā svara veidošanos? Agrāk mēģināju notievēt, nometu max 10kg, kas ātri bija atpakaļ :/
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
28.07.2016 12:37
Runa te ir ne tik daudz par svaru kā par pašu jautājumu. Un esi tak vienreiz saprātīga būtne, joptv... Nu nevar neviens (reāli neviens uz pasaules) pateikt cik ilgi Tu varēsi dzemdēt. Saproti?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 20?
Ziņa: