neiziet veders

Aizsāka ilzuks 

neiziet veders
25.04.2016 14:55
man ir problēma ar vēdera neiziešanu
pēc 6 dienu antibiotikas kursa un nu jau 2 mēnesus dzeru antidepresantus,sākās problēma ar aizcietējumu,nu jau 4 dienas mocos ar vēdera neiziesanu
ko tik nedaru,visu ko zinu,ko iesaka,dzeru gan senades tabletes,gan ūdeni daudz un ari no rīta glāzi,saka,ka palidzot,gan eļļu,nu tikai nedaudz un viss
vēders liekas jau lidz kaklam,spiež,bet tādas izteiktas sāpes nav,tikai brizam kaut kas iesāpas kreisajā paribē,lai gan isti nevar saprast
ko darīt,lai izietu vēders un cik ilgi tā var turpināt,jo labi jau tas nav
Re: neiziet veders
25.04.2016 17:37
Mani interesā gadiņi,augums un svars. Tad runāsim tālāk. Atvainojos. Ko jāzina arī dzimums. Tad apspriedīsim labākos variantus.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.04.2016 17:39 by Mazdakteris1.
Re: neiziet veders
25.04.2016 18:13
Vajadzētu arī uzrakstīt, ar ko slimots, kāpēc bija nozīmētas antibiotikas. Kādas antibiotikas, kādās devās lietojāt, svaru. Kas tika lietots kopā ar antibiotikām. Tagad lietojot antidepresantus? Arī tas pats - kāpēc nozīmēja, ko un kādās devās lietojam?
Pašsajūta - ēstgriba saglabāta vai nav? Šķidrumu cik dienā uzņemam. Par cik dzertas AB, jāraksta arī, vai tagad t* ir paaugstināta vai nav. Vēl kādas sūdzības, ir / nav? Ja ir, kādas.
Re: neiziet veders
25.04.2016 18:34
Nu ko Tur daudz prātot. Vajag taisīt klizmu. Antidepresanti jau paši par sevi ļoti cietina vēderu. Kur nu vēl tad kad kaut kas satricina organismu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: neiziet veders
25.04.2016 18:46
Es ļoti atvainojos Mazdakteris1 un smail bet šī tēma parāda līdz kam ir nogājusi mūsdienu medicīna. Tā vietā, lai tāpat kā 50 vai 100 gadus atpakaļ vienkārši dibenā ielaistu ūdeni un iztīrītu vēderu, mūsdienu medicīnas spīdekļi vāc anamnēzi un plāno kādus vēl izmeklējumus vajadzētu veikt :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
egle1
Re: neiziet veders
25.04.2016 19:20
Bet vai ta 2 litru klizmu pats sev var uztaisīt? Man pašai problēmas bija pēc operācijas, arī antibiotikas, tad mazāk kustīgs dzīvesveids kādu laiku, visu nevarēja tā ieēst un bija problēmas. Dzēru Duphalac, lietoju arī Microlac klizmiņas, pirku kivi, žāvētas plūmes mērcēju un ar visu ūdeni blenderēju un visu to dzēru. Negaidīju 4 dienas, tikko problēmas, tā uzreiz kaut ko sāk darīt. Kamēr organisms sāka klausīt; Man 45 gadi. Ūdens neko daudz nepalīdz, dzeru ūdeni daudz, bet pats par sevi ūdens man nepalīdzētu.
Re: neiziet veders
25.04.2016 19:38
egle1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet vai ta 2 litru klizmu pats sev var uztaisīt?

Var. Bet kāpēc vajag tieši tādu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
egle1
Re: neiziet veders
25.04.2016 19:48
Es tak nezinu, kādu vajag.
Re: neiziet veders
25.04.2016 20:40
Vidējais tilpums pieaugušajiem ir 1,5 l. Bet skatoties pēc mērķiem un apstākļiem, tilpums var būt mazāks vai lielāks.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
egle1
Re: neiziet veders
25.04.2016 21:25
Mani ne tilpums interesē, bet tas, vai pati persona var sevi apkalpot ar šo vienkāršo medicīnisko ierīci :) Vai vajag palīgu Es redz līdz 45 gadiem nodzīvoju, vajadzība tāda nav bijusi - nezinu. Slimnīcās, cik zinu, to dara medmāsu palīgi, bet mājās?
Bet aizcietējums ir ļoti mokošs, galu galā ir recepšu zāles.
Re: neiziet veders
26.04.2016 00:26
egle1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...vai pati
> persona var sevi apkalpot ar šo vienkāršo
> medicīnisko ierīci :)

Vispārīgi runājot jā, var. Procedūra ir sena un pietiekami vienkārša. Bet labāk tomēr būtu ja atrastos palīgs. Jaunībā tas ir diezgan viegli, bet 45 gados un ja vēl ir biku svars klāt, tad vairs nav forši. Tāpat arī atkarīgs vispār no apstākļiem un iespējām. Kā arī no tā, kādu to klizmu gribās iztaisīt (un ar ko). Ja nelielu, tad nebūs grūti, bet ja gribēsies sarīkot apjomīgu tīrīšanu tad tomēr labāk ar palīgu. Vēlams zinošu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: neiziet veders
26.04.2016 10:09
Tāpēc es arī jautāju, principā, svaru ,augumu un vecumu.Lai uzreiz varētu dot kvalificētu padomu.Jo vecāks pacients,jo lielāka iespēja,ka pie aizcietējuma var plīst galvas asins vadi (piepūle).
Man ir savi principi,ko netaisos pārkāpt kaut kādu kaprīžu un iedomu rezultātā.Konsultācijas tiek saņemtas un dotas neredzot pacientu.Tāpēc vienmēr saglabājas risks palikt par muļķi vai kaitēt pacientam.
Prasītājam ir tiesības neko neteikt.Man ir tiesības neatbildēt uz jautājumu.
Liels lūgums foruma moderatoriem un dalībniekiem dot padomus,nevis sākt saruna biedra nosodīšanu un neauglīgus strīdus.
Lai miers.
Labdien
Man vedera iziesanas problema sakusies jau 2o gadu atpakal.
Kas tik nav lietots pa siem gadiem.......?
dakteri raksta pulverisus,bet es censos lietot pec iespejas mazak vinus.
Skidrumu ari pietiekosi dzeru,plumes,saknes,augli,.....utt
Fekalijas nonak lidz taisnas zarnas galam un nenak ara,
Dakteri piedavaja operaciju,bet vispirms gribejas padalities seit vai tas nav risk
Jautajums:
vai pec operacijas es vispar varesu staigat bez pamperiem?
varbut viss kritis bikses bez piepules
Paldies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: