Ko kačenei darīt?

Aizsāka kachenite 

labais
Re: Ko kačenei darīt?
29.10.2016 18:34
Nu, jā- tas jauki, ka darbinieces laipnas, patīkami. Sen nav būts.
labais
Re: Ko kačenei darīt?
30.10.2016 14:36
Vēl- kačenīt- ja esi kko lūgusi augstākiem spēkiem tad vajag padomāt kā saņemt kaut ko, nevar zināt kĀpēc kāds kaut ko pasaka un vai tā nav atbilde, es nesaku ka ir, nezinu. Tu esi lūgusi, Tev jāzin...... diez vai saņemsi pavisam brīnumainu ārstēšanu vai pavisam jaunas zāles, kādas nav līdz šim bijušas. Ja lūdz tad jābūt gatavam saņemt kaut ko.
Re: Ko kačenei darīt?
31.10.2016 03:04
Es nelūdzu baznīcā- es domāju. Man bērnībā ir mācījuši standarta kristiešu lūgšanas un rituālos. Man tagad viņi ir... pie kājas. Man ir iepatikusies tā vieta. Aij, ticība/ neticība- tā ir personiska lieta.

Par pārējo- citreiz. Ir jau vēls (agrs?)
labais
Re: Ko kačenei darīt?
31.10.2016 10:57
Nu, kristietība man arī ir noiets etaps, ne par to bij doma......tomēr-arī es kādreiz esmu manījis ka kaut ko var saņemt no citiem spēkiem......tikai dažreiz ir grūti saprast ka jau ir iedots. Nu un nekur nav teikts ka tas būs kaut kas kas iekļausies pastāvošajā sistēmā, cilvēku uzskatos.
Heh, izrādās man uzstādīja diagnozi no rentgena - Labās pēdas eksostoze plantāra fascīta piestiprināšanās vietā. Nu tāds penteris. Prasu vietējiem ārstiem - kolēģiem, kas nav traumu jomā zinoši, pat šie neizprot kas tas tāds par monstru. Atliek līdz traumatalogam urbties interneta dzīlēs, tikai angļu mēlē, kas tas ir.

Aizgāju pie traumatologa. Tur ārsts par to ka tikai un vienīgi atpūtu. Es saku kā, ja darbs katru dienu un 10 stundas uz kājām. Pagaidām uz nedēļu slimības lapa - gultas režīms, sāls vannas, Ibumetin plāksteri uz papēžiem, stiprs nesteroīdais pretiekaisuma medikaments - Movalis un vēl Neurobins. Galu galā - PLANTĀRAIS FASCĪTS mani apciemojis. Kā jau pati biju izurbusies uz diagnozi sev interneta dzīlēs un medicīnas fakstos un rakstos.

Pēc nedēļas atpakaļ pie traumatologa. Ja medikamenti nebūs palīdzējuši taisīs man blokādi. Man jau iekšas sarāvušās, jo iedomājos par sāpēm, kad dur ar adatu tur.

Bet vispār stulbi, kā es zināšu, ka medikamenti man palīdz. Es taču 1 reizi dienā viņu to brīnumaino Movalis tableti dzeru. Ir trešā diena un protams sāpju nav un esmu vienkārši laimes starā. Bet kad pazudīs zāļu efekts ko tad? Tad tajā dienā, kad jāapciemo doktors nevaru dzert zāles, jo vajag, lai man iziet medikamenta spējas no organisma un tad varēšu redzēt ir līdzējis vai nav.

Heh, tāds sviests. Pati strādāju medicīnā palīdzu citiem cilvēkiem, glābju dzīvības. Kas man palīdzēs, kad būs sūdīgi? Pašai jākustina savs pauris. Jāmet medicīna pie malas un jāmeklē darbs uz atlikušo dzīvi kā sēdošam tārpam. Bet tas nav man. 3 dienas esmu mājās uz slimības lapas, bet jau man ir garlaicīgi, jo trūkst ikdienas aktivitātes.

Un vēl - jāatrod man ziemai apavi, kā ārsts norādīja ar mīkstu zoli un ērtus. Nu fāāāk, kur lai tos tagad izrauj. Nabaga vīrs nelaimīgi būs jādzenā pa veikaliem, lai līdz man atrast labus apavus savām sāpošajām pēdām. Internets, kur jāurbjas un jāmeklē. Labas man ir botiņas no Skechers firmas - ērtas un patīkamas, mīkstas. Jūtos labi. Bet ziemā ar tādām nevar drasēt. Esot šiem arī zābaki, bet iepiķo arī labi. Atradu vēl dynasty.lv apavus, kas ir domāti problemātiskām kājām, bet nu tiem arī ir ceņiks. Vēl ir hemat.lv veikals ar apaviem kājām, bet škrobe nav ceņika.
Re: Ko kačenei darīt?
04.11.2016 19:25
Ir daudz humpalas božu, kur ir ļoti labas kvalitātes pilnīgi jauni apavi.

Ir man viena paziņa, kurai labu laiku redzēju kājās gan ecco, gan hotter, gan utt.

Zinu viņas profesiju, tātad arī apmēram algu, zinu, ka arī vīrs nav baisi bagāts, un vienreiz saņemos prasīt, vai šamā internetā pērk.

Šā man saka -- kas tu traka, tur tak nevar uzlaikot, tikai humpalās, bet, nepērc lietotus.

Nezinu par zābaku cenu starpību, bet ecco un hotter krosenām un kurpēm cena par 2/3 zemāka nekā veikalā. Un es uzsveru -- apavi ir jauni, un tos var uzlaikot. Labāk paņem līdzi kādu draudzeni, kam ir uz šitādam lietām ķēriens.

Man ir vairākas reizes sastieptas abas pēdas locītavas, neesmu izmeklējusies, bet minētie apavi visas sāpes noņem.

Zolītes arī var pasūtīt, bet to kachenite labāk zinās.

Un, ja Tu esi mediķis, vai speciālie mediķu apavi neder? Par dārgu?



Edited 1 time(s). Last edit at 04.11.2016 19:27 by Runcene.
Zin, Runcene. Stulbi sanāk, bet gribēju pastaigāt Crocs apavos. 5 mēnešus panēsāju um bonus tam visam ir, bet minēšu to, ka gadu pirms tam man bija lauzta potīte. Tagad gudrums atnāca un nopirku medicīniskos apavus, bet zini - sāp pleznas kā sāpējušas un pat liekas, ka vairāk. Pagaidām ko panēsāju nekas labāks nelikās. Starpā medicīniskajiem un Crocs apaviem panēsāju Skechers kediņas, tās gan bija labas - ērtas, mīkstas un nesāpēja kājas. Man tagad mājās šīs ir - izmantoju kā čības. :D
Nāksies pirkt savam priekam ortopēdiskās zolītes. Kaut gan lasu, ka nevienam neko nedod viņas. :/
Es jau gaidu nedēļas beigas, jo jūtu, ka man būs injekcijas prieks pēdām.
Visam šim tas viss ir dārgs prieks un maks tukšojas. :0
Pastaigāju šodien bišku vairāk - sekas jūtu. Pēdas sāp pat zem medikamenta dozas. :(
Daudz domāju, ka laikam profesija jāmet pie malas. Tāpat medicīnu valstī nenovērtē, tad jāņem cita sfēra. Alga esot kompensāxija tam, kad nemāki zagt. :D
Vispār ja tā paskatās Latvijā maz info par plantāro fascītu. Arī apavu klāsts šai problēmai nav nekāds. Ārzem3s kad palasu, paskatos vairāk ir padomāts.
Re: Ko kačenei darīt?
06.11.2016 11:06
Ah, ko nu ... nez ko prodžektisti un rausēji darīs, kad 2020. gadā Eiropas naudas beigsies. Cik cilvjiem varētu palīdzēt, ja gudrāk domātu.

Es jau sen no medicīnas prom. Mamma saslima, aizgāju uz vienu mierīgu vietu, kur deva precīzi 2x vairāk nekā zaļam feldšerēnam. Tā vot.
Lūk jau tas variants, ka gribas saņemt arī vairāk naudiņas, ne tik cik valsts iestāde grib atmest.
Sirds darbs ta sirds darbs, bet ar to ko saņem jāvelk gali. Tomēr ir tādi apstākļi šeit mūsu zemē, ka naudiņas vajag un vajag.. Bet ko nu par šo. Šeit tomēr diskusijā cits stāsts.

Būtu labi, ja būtu vēl kādi cilvēki ar šo problēmu. Tomēr gribas zināt, kā citi sadzīvojušies ar šo kaiti un kā ikdiena paiet. :)
Re: Ko kačenei darīt?
06.11.2016 17:27
Skatos, mana tēma bez manis dzīvo! Būs bik vairāk laiks, iemetīšu, kā es valsts nosūtījumu uz magnētisko rezonansi dabūju- nu, luksuss, ziniet, man ticis!

Planktonam:
Pēc manas pieredzes, Movalis turas iekšās 24-36 stundas. Tā ka aprēķini, kad pēdējo reizi drīksti dzert, pirms atrādies traumatologam. Man vispār liekās, ka man labāk palīdz nevis Movalis, bet Airtal- kaut abi ir no NSPL grupas.

Nepērc parastās ortopēdiskās zolītes- viņas ir "vidējai" pēdai paredzētas. Pameklē, kur veic podometrijas izmeklējumu. Uzkāpsi uz tādiem kā elektroniskajiem svariem un datora ekrānā parādīsies bilde ar tieši Tavu pēdu noslodzi. No tās bildes tieši Tev uztaisīs speciālās zolītes. Šīs zoles man kaut daļēji atvieglo staigāšanu.

Podometrijas ir 2 veidu: statiskā un dinamiskā. Statiskā rāda pēdu noslodzi stāvot, bet dinamiskajā arī nofilmēs un izanalizēs Tavu gaitu. Jo dažreiz pēdu problēma ceļas nevis no nepareizas stājas, bet no gaitas ieradumiem. Dinamiskā podometrija ir dārgāka. Daži podometrijas kantori taisa arī zolītes, daži- iedod tikai slēdzienu. Runājot randiņu, vajadzētu noskaidrot, vai zolītes paši taisa, vai sūta no Vācijas, vai būs tikai statiskā podometrija, vai arī dinamiskā ietilpst cenā? Es biju podometrijas kantorī, kas reizi nedēļā pieņem ļaužus Pērnavas ielā- tur, kur invalīdiem protēzes taisa :) Zoles dabūju jau pirmajā konsultācijā- manā acu priekšā salīmēja SPECIAL FOR ME. Tas forši. Nepatika, ka pa telefonu solīja, ka būs arī dinamiskā podometrija, bet patiesībā bija tikai statiskā. Vēl- ja gribi čeku par attaisnotajiem izdevumiem, ko VIDam iesniegt- tā speciālai jāpieprasa. Onkam nepatīk čekus dot :) Pluss tāds, ka mēnesi pastaigāju un sapratu, ka vienai kājai zole ne visai pieguļ- jau konsultācijas laikā onka teica, ka ja nevar saprast, var pienākt vēlāk un zoli pielabot. To viņš arī izdarīja. Kādi 2 mēneši jau bija pagājuši, kad zoles pielaboju.

No manas puses ieteikums- ja ilgāk pasēdēts, vai gulēts, pirms sākt staigāt, kāju vajag mazliet iesildīt. Bik paripini zem pēdas tenisa bumbiņu- vai kaut ko citu apaļu, kas tenisa bumbas lielumā. Es turpat, Pērnavas ielā, orto- invalīdu preču veikalā nopirku adatainu fizioterapeitu bumbu 5cm diametrā- man tā ir pat labāka. Kad agri no rīta sagribas uz WC, šī- pēdas iesildīšanas prasība mani vnk besī ārā. :) Bet-ko padarīsi? Pēc tam ir vieglāk iesākt dienu un staigāt.
Re: Ko kačenei darīt?
06.11.2016 17:33
Plankton, man Tev viens lūgums: Lūdzu, nepiesārņo manu tēmu!
Šī tēma saucas "Ko kačenei darīt?" Taisi savu tēmu- es, pēc dabas palīdzēt gribošs cilvēks, forumā jau 8gadus izpaužu savu palīdzēt gribēšanu. Kad ielūkošos- atbildēšu.
Taga gan man uz darbu jātaisās- haltūriņa svētdienas vakarā gadījuies.
Re: Ko kačenei darīt?
11.12.2016 19:31
Oktobrī man uznāca vēlme apciemot savu ĢĀ. Bija "objektīvas vajadzības" sakrājušās un galvā arī vientulība un bezdarbs sakāpuši. Dabūju kaudzi ar nosūtījumiem. ĢĀ man teica: "Nu nez, kā tagad, gada beigās, ar kvotām, nezin, vai kas sanāks?" Bet es pasēdēju 2 stundas www.rindapiearsta.lv , nākošā dienā stundu pazvanījos un dabūju pierakstus visur 2 mēnešu laikā. Tas sakrita ar reimatologa konsultāciju. Sanāca, ka vienā nedēļā man bija 5 dažādi mediķu apmeklējumi. MAMMA MIA- šito galvas presēšanu ar medicīnu- kas par daudz, tas par daudz! Pēc tam vēl dr.lv par medicīnu lasīt, studēt googlē savus ārstu slēdzienus?!? Nu neee!!!

Dabūt "valsts" pierakstu pie reimatologa- tas līdzinās iespējai vinnēt loterijā 100 naudiņas. Man šāda iespēja uzsmaidīja feisbūka artrīta grupā. Kāda bēdu māsa piedāvāja savu vietu pie reimatoloģes B. Tā kā pie dr. B es jau biju pavasarī- nospriedu, ka var aiziet otrreiz. Atcēlu savu 42 euro pierakstu pie reimatologa A. (Tāpat man to 42 euro nebija & ne visai sapratu, par ko man jāmaksā tāda nauda, ja nejūtos slikti?!)
B es pajautāju, kā tas nākas, ka katram reimatologam priekš manis ir sava diagnoze? Viņa, savukārt, gribēja zināt, kāpēc es staigāju pie diviem reimatologiem? :) Skaidrojot, kāpēc man ir 2 diagnozes: ankilizējošais spondilīts, versus reaktīvais artrīts, dabūju nosūtījumu uz magnētisko rezonansi.(Tīri brīnums, kāpēc A man neuzrakstīja nosūtījumu uz rezonansi- biju taču pie viņas 3 "valsts" konsultācijās!? Viņa noteica dg tikai pēc scintigrāfijas bildes, kaut gan, pēc priekšrakstiem, vajadzētu būt arī DT vai MR slēdzienam. Viņas teiciens "Es labāk zināšu, kāpēc jums mugura sāp!" man nepatika & bojā nervus tāda neziņa, gaidot kad ta nu man mugura pavisam "sabojāsies". Laikam palikšu pie dr B- man mierīgāka komunikācija ar viņu sanāk.)
B sākumā man teica: "Es tā saprotu, ka jūs neesat noskaņota dzert zāles?" Neā, neesmu vis! Bet parunājāmies, un viņa man tomēr uzrakstīja minimālo Sulfasalazīna devu. Nedēļu padomāju un pati sapratu, ka laikam tomēr būs Sulfa jādzer... :(
Sveiki, kachene- "prijehaļi"!

40 dienas papriecājos, ka varu iztikt bez zālēm, tad sapratu, ka nevaru vis. Pamazām, palēnām, viss atkal kļuva sliktāk. Uzkāpu atpakaļ uz Sulfasalazīna. Dažreiz Airtal arī dzeru.

Ja man jāiet uz jauno darbu un saprotu, ka vai nu es dzeru pretsāpju tabļetkas, vai manā jaunajā darbā man prasīs, ko es kliboju- tad...? Ja jūtu, ka otrai kājai sāk veidoties fascīts, un vaskulīts (laikam tā to sauc mediķi?), tad labāk ir padzert zāles. Iestrādāsies, tikšu pie stabilām naudas, tad varēšu domāt par alternatīvo medicīnu, homeopātiju un vēl nezin, ko.
Re: Ko kačenei darīt?
11.12.2016 19:51
Ja kāds man grib jautāt, kā var vienā nedēļā pie 5 mediķiem tikt? (Vai es neesmu "safārējusies"?) Tad:
Muguras RTG
Asins analīzes (jātaisa regulāri, ja dzer sulfasalazīnu)
Reimatologs
USG
Vēl viena "profilakse"= 5 mediķi nedēļā.

Vispār, pēc tās 5ārstu nedēļas- apnikuši man visi mediķi. Tak izskatās, ka pavisam izvairīties tomēr nesanāks. :( Sulfasalazīnu tomēr vajag, vēl te WISKAS piemeties.

Dabūju "valsts" pierakstu uz rezonansi janvārī- tas maksās "tikai" 58 vai 70 eiro. Pasūtītu viņu (MR) labprāt tālu tālu, tik varētu būt problēmas ar reimatologu un kompensējamo zāļu izrakstīšanu. Jo ankilizējošam spondilītam zāles kompensē 100%, bet reaktīvajam artrītam- tikai 50%! No vienas puses- dabūt "valsts"nosūtījumu uz rezonansi mūslaikos ir "luksuss", bet no otras puses- es negribu maksāt par "luksusu", kurš maksā 70 eiro. Īpaši, ja pa 2 slimošanas gadiem parādu ir sakrājies līdz ausīm.

Vispār, jābeidz man laikam tēma- kāda jēga no manas "logorejas"?
labais
Re: Ko kačenei darīt?
11.12.2016 22:26
Nu redzi-bezcerīgs riņķa dancis ar tabletēm, jācer ka aknas vēl kādu brīdi izturēs.....
Re: Ko kačenei darīt?
11.12.2016 23:35
labais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu redzi-bezcerīgs riņķa dancis ar tabletēm,
> jācer ka aknas vēl kādu brīdi izturēs.....

Būt labi, ja Tu atšķirtu podagru no plantārā fascīta un reaktīvā artrīta, pirms māci mani un manas aknas.
Tā kā tev nekā labāka par pelniem un pārskābi nav, ko ieteikt, tad- nav... Paklusē, lūdzu, manā tēmā.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.12.2016 23:38 by kachenite.
Re: Ko kačenei darīt?
12.12.2016 00:12
kachenite, Tu kā konvencionālās medicīnas adepts, nesaproti alternatīvās medicīnas būtību. Tas ir konvencionāļiem svarīgi, kāda veida ir Tavs artrīts vai fascīts, lai varētu kruti tvaicēt Tev smadzenes. Altrnatīvie skatās uz organismu un viņa sistēmām kopumā. Tāpēc lai lietot alternatīvo medicīnu, nav vajadzīga visa tā konvencionalās medicīnas figņa.

Un Tu taču ļoti labi saproti ko es runāju, jo ne pirmo gadu čakarējies ar savu problēmu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko kačenei darīt?
12.12.2016 13:56
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Un Tu taču ļoti labi saproti ko es runāju, jo
> ne pirmo gadu čakarējies ar savu problēmu.

Ne, tikai pusotru gadu :) Man nav ne laika, ne vēlēšanās eksperimentēt ar sevi- man vajag atrast stabilu darbu, un pastāvīgus ienākumus. Tad, varbūt, varēšu arī atļauties kļūt par ekperimenta trusīti visādiem heomeopātiem, un citiem -pātiem. (Nu, beidziet uzbāzties abi ar labo- es NEGRIBU!)

Atver vaļā savu tēmu un apspried ar "labais" visu, kas Jums uz sirds- vitamīnus, pelnus, sodu, ūdeņraža pārskābi, govs pļekas (esot labs tautas medicīnas līdzeklis plaušu karsoņa gadījumā), savu un lopu urīnu, un visu, visu citu! Un nebāzies virsū, ja Tev jau 3 reizes saka NĒ!
Re: Ko kačenei darīt?
12.12.2016 14:31
Jā, to tiešām būtu labi respektēt.

Pamazām var atkal veidoties forumiešu saskarsmes problēmas.
labais
Re: Ko kačenei darīt?
12.12.2016 14:44
Runcene, es nedomāju gan, ka kaut kas var veidoties nelāgs, tas ka viens cilvēks ir iesprindzis ir saprotams, bet tas nu nekādi nenozīmē ka tur kkas slikts notiks, vnk vakar bij jautājums par pelniem, ja nemaldos un tapēc bij pāris atbildes, bet tā jau- katram sava izvēle un ceļš, man nav nekādas intereses pierunāt un kachenītei gribās vēlēt veselību un atrast to kas palīdz. Un kachenīt- atvaino ja patraucēju vai pateicu kaut ko vairāk kā gribēji dzirdēt, būs labi:)
Re: Ko kačenei darīt?
14.12.2016 12:06
kachenite

Manuprāt Tu neadekvāti reaģē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labais
Re: Ko kačenei darīt?
14.12.2016 14:55
Ku, man neliels lūgums pie Tevis- tā kā tas visticamāk ir noticis manas vainas dēļ, tad acīmredzot arī pareizi būtu ja šī reakcija tiktu piedota, vismaz man būtu žēļ ja cilvēkam kaut kas nepatīkams. Tomēr taču- sāpes un naudas problēmas un reakcija ir visai dabīga ja nevar pieņemt ieteikto. Dažādi mēdz būt, būs jau labi, es tā ceru un vēlu.
Re: Ko kačenei darīt?
15.12.2016 15:35
Man nepatīk, ka daži dīvaiņi piegāž visu forumu ar pelniem. No tiem forums paliek nebaudāms. Visur ir tikai pelni, jods un pārskābe. Labākajā gadījumā tiek piedāvāts spainis ar vitamīniem.
Vismaz savējo tēmu es palūdzu nepiesmērēt. Taisāt augšā savu pelnu- pārskābes tēmu, ja tas patīk un interesē- šeit tas nav aizliegts.

(Un tagad, lūdzu, nekomentē šo manu komentāru ar komentāru komentāriem!)



Edited 1 time(s). Last edit at 15.12.2016 15:38 by kachenite.
Re: Ko kačenei darīt?
01.01.2017 22:08
Palasīju foruma tēmas. Pēc Jūsu pieredzes, kam ir lielāks pretsāpju efekts ; ketanov, movalis vai kam citam no nspl?
Re: Ko kačenei darīt?
02.01.2017 00:18
Prasu jo diemžēl jālieto nspl to pretsāpju efekta dēļ. Movalis diemžēl jau liekas par švaku...
Re: Ko kačenei darīt?
02.01.2017 08:32
Viss ir individuāli, bet, ja salīdzina movalis un ketaniv, tad pretsāpju efekts ir vairāk izteikts ketanov.
Re: Ko kačenei darīt?
02.01.2017 13:15
Re: Ko kačenei darīt?
05.01.2017 21:32
Jārunā ar vairākiem speciālistiem.Pēdējām atradnēm un atklājumiem. Kādreiz mācīja,ka var kombinēt anti histamīnus ar pretsāpju preparātiem. Tad jālieto mazākas devas. Otra iespēja ir rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju. Jāmeklē iespējas mazināt zāļu kaitīgās blaknes. Piemēram izejot kūrort terapiju.Ģimenes ārsti ir pārslogoti un nevar visu zināt. Tas arī ,ne fiziski , ne garīgi nav iespējams.
Ja slimība pieder pie auto imūno slimību grupas,piemēram, tad ceļot imunitāti mēs tikai iegūstam slimības paasinājumu. Tas attiecas uz C vit. super devu mīļiem.Pārāk pazemināt imunitāti( ir tādi preparāti) var saslimt ar zibens formas infekcijām,kuras apstādināt nereti nav iespējams.
Domāju, ka gudrs slimnieks pats kļūst gudrāks par ģimenes ārstu konkrētā slimības jautājumā. Taktiski pasakot vajadzīgo priekšā var izveidoties laba sadarbība. Aivicena vai cits ģeniālais ir teicis,ka neārstē ārsts , bet abi kopā.Jo nav divu vienādu slimnieku un slimību.
Ļoti svarīgi ir stresa jautājumi. Tāpēc ja prasītājs lūdz nebāzties virsū ar muļķībām, tad moderatoriem šis lūgums ir jāatbalsta.
Man tā domā.Bet es jau esmu tikai necils mediķis, kas kādreiz domāja , ka var palīdzēt,vajag palīdzēt. Bet katram ir savu iespēju robeža.
Piedodiet par sentenci.
labais
Re: Ko kačenei darīt?
05.01.2017 21:55
Domāju, ka gudrs slimnieks pats kļūst gudrāks par ģimenes ārstu konkrētā slimības jautājumā. /c/
Gudra doma Mazdakteri. Tad slimnieks droši vien var arī sev palīdzēt. Vairāk vai mazāk. Piedošanu par postu. Bet doma tiešām dziļa.
Re: Ko kačenei darīt?
12.06.2017 18:10
Ilgi te neesmu bijusi, izdomāju ierakstīt.
Ziemā ĢĀ ierosināja, lai es pajautāju reimatologam par invaliditātes grupas piešķiršanu. Reimatologs teica, ka izmeklējumu un visādu slēdzienu man pietiekot.
Iesniedzu dokumentus VDEĀVK. Atbilde būs jūlijā. Spriežot pēc visādiem Ministru kabineta noteikumiem, izskatās, ka būs 3.grupa. Ja valstij nebija iespējas 2015.gadā man apmaksāt fizioterapeitu, podometriju, fizikālās procedūras, tagad viņi man maksās katru mēnesi 64 eiro, jeb ~770 gadā. Valsts ietaupīja? ;D
Summa nav liela, bet- fizioterapeitam, fizikālajām procedūrām un maksas reimatologa konsultācijām pietiks.

Iesniedzot dokumentus, bija arī šoks: jo "Es negribu būt invalīds un būt pie "tiem tur", bet es esmu invalīds? Bet es negribu būt invalīds, bet man vajag naudu, ko samaksāt ārstiem...Jo valstij ir vienalga, vai tās pilsoņi sāpēs rāpo uz darbu, vai iet veselām kājām... Tāpēc man ir jākārto invaliditāte, lai spētu samaksāt visu to, ko savādāk valsts man negrib apmaksāt. Bet es negribu būt invalīds..."



Edited 2 time(s). Last edit at 12.06.2017 18:13 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: