Ko kačenei darīt?

Aizsāka kachenite 

Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 13:40
ku!- ar vitamīniem ir tā, ka katrs dr. man ir ieteicis kādus vitamīnus, minerālvielas un uztura bagātinātājus. Ja visus no tiem sākšu lietot vienlaikus- tā var iedzīvoties aknu problēmās. Jo neviens nevar paredzēt, kā šie vitamīni un viņu saistvielas un krāsvielas savā starpā reaģēs manā kuņģī, kopā ar pretsāpju zālēm.

Pagaidām pietiks, ka manī kopā vārās Movalis (vai Meloxicam, vai Melox), kopā ar 1 vitamīnu un 1 uztura bagātinātāju.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2016 13:41 by kachenite.
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 15:14
Vai vārētu precizet? Tavā situācija izklausās pārāk pieticīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 17:55
ku!: D vit. un Selesan. Kad šie beigsies, nopirkšu kādus citus no ieteiktā saraksta.

Nesen lasīju interviju ar Linezera hepatoloģi. Viņa teica, ka viņai esot bijuši vairāki pacienti, kuri sabojājuši savas aknas, pārlieku daudz lietojot uztura bagātinātājus. Jo tajās tabletītēs ir ne tikai vitamīni vai minerālvielas, bet arī saistvielas, pildvielas, krāsvielas, dažiem- kaut kas labākai garšai pievienots. Kad tas miklsis nonāk iekšās, tas kaut kā savā starpā reaģē. Reaģē arī ar pārtiku. Neviens farmaceits vai ārsts nevar galvot par šīs reakcijas rezultātiem.
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 19:19
kachenite

Ļoti diskutabla lieta. Bet vispirms par sevi. Es precīzi neesmu skaitijis, bet nu jau vismaz 12 gadus es lietoju tos UB. Pagājušo gadu es trūcīguma un taupīguma dēļ biju kļuvis "nekārtīgs" UB lietotājs un pa ilgiem laikiem uz jauno gadu dāvanā saņēmu vīrusu kas sapisa man pus janvāri. Nekas smags nebija, AB nevajadzēja un tiku cauri ar antihistamīniķiem un NSPL. Bet ieguvu mācību... tai skaitā neklausīt šajos jautājumos konvencionālās medicīnas pārstāvjus.

Tāpēc arī man ir ieteikums Tev, neklausīt visādu figņu ko stāsta dakteri un Linezera hepatoloģes. Ar viņiem Tu pie veselības netiksi.

Zem UB apzīmējuma ir ļoti dažādas lietas un mēs nezinam kādu hreņu viņi tur ir glušijuši iekšā, ka "pečeņ otvaļilasj". Man grūti iedomāties kā to dabūt gatavu ar produktiem kurus lietoju pats un iesaku citiem.

Un visbeidzot par Tevi. D vitamīns Tev noteikti ir vajadzīgs. Un Selesan arī laba lieta. Interesants produkts, iespējams, ka pats nopirkšu. Bet ko es gribu teikt? Zinot Tavu problēmu (cik nu forumā lasīts) Pēc manām domām Tev būtu vajadzīgi lielākie, labākie kalcijs, D vitamīns, glikozamīns, labs kombinētais vitamīns, tas pats Selesan un vēl dažādas lietas. Jo Tev atšķirībā no manis ir reālas problēmas ar locītavām, nevis tā kā man - "ļohkoje ņedomagaņije"... IMHO

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 19:22
Un vēl tās piedevas kas tur ir tajos UB es vispār neņemu vērā. Jebšu ja tās ir jāņem vērā tad par veikala produktu lietošanu vispār būtu jāaizmirst. IMHO

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 20:07
Jā, tad jau veikalā ēdienu nevarētu pirkt ; krāsvielas, saldinātāji, emulgatori, pretsalipes vielas, aromatizatori. Pilna pārtika.
Hepatoloģe nestāstīja, cik " veselīgs " ir, piemēram, ēdiens, kuram pievienots sāls, cukurs dabigais + saldinātājs mākslīgais & benzalkonija hlorids un nātrija glutamāti utt?
Par pašu izrakstīto medikamentu blaknēm nestāstīja? Tās pacientiem internetā jāmeklē ( ZVA reģ apl, ražotāja paziņojums ) un anotācijā kas zālēm klāt jāpēta?

Nuja, parasti jau iesaka tos glikozamīnu, magneB6, D un citus vitamīnus , neirorubīnus utml + veselīgu uzturu, fizioterapiju un tā tālāk.
Kam uztraukums par blaknēm, var palasīt arī movāļa instrukciju ( zāļu iepakojumā ir klāt ).
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 20:57
SMAIL: tāpēc jau es esmu te, forumā, ~8 gadus, lai zinātu, kur atrast asinsanalīžu skaidrojumus un zāļu aprakstus. Elementāri priekš manis. Jau 8 gadus pilnīgi visi ārstu izraksti, analīžu rezultāti, zāļu apraksti, aprakstos esošie nesaprotamie medicīnas termini, anatomijas jēdzieni, u.c. tiek izlaisti caur gūgli. Elementāri priekš manis.
Pēdējā laikā sāku domāt, vai nav jāķeras klāt kādai fizioloģijas grāmatai- savādāk grūti saprast asins analīžu rezultātus un arī zāļu aprakstos rodas daudzi jautājumi.

(Vai Tu tiešām domā, ka pa 8 gadiem forumā nevar iemācīties neko?)

Kas attiecas uz E vielām- pirms gadiem man paziņa iedeva norakstīt ne neieteicamo E-vielu sarakstu. Konsekventi izvairos no E 621, jeb nātrija glutamāta, vēl daži E man rada jocīgas lietas kuņģī- tādēļ nepērku soļanku un citas zupas burciņās. Nepērku desas, pusfabrikātus, saldētu pārtiku, gatavos lielveikala salātus, pārtiku ar "augļu garšu", u.c. Tiesa, nevaru izvairīties no pārtikas piedevām maizē, nezinu, vai krējums tiešām ir krējums, vai tomēr tas ir piena pulveris ar palmu lapu eļļu. Nezinu, ar ko ir barots tas lopiņš, kura šķiņķi es pērku- bet vismaz izvēlos īstu šķiņķi, nevis sojas desu ar E 621. Apsveru iespēju sākt taisīt majonēzi mājās- man ir vecmāmiņas pavārgrāmatā pāris receptes. Šad tad jau sagrēkoju- ir lietas, kas man garšo, lai arī zinu- tās nav labas.



Edited 2 time(s). Last edit at 07.03.2016 21:06 by kachenite.
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 21:23
Sestdien biju artrīta "Pacientu akadēmijā", ko organizēja caur facebūka domubiedru grupu. Ap 100 artrīta pacientu bija sanākuši paklausīties lekcijas, ko lasīja 3 uzaicinātie reimatologi. Jaunākajam puisim- artrīta pacientam bija tikai10 gadi, vecākais dalībnieks bija ap 70g. vecs. Enerģiski, darbīgi dažādu vecumu cilvēki. Par spīti visam, dzīve turpinās- viņi dzīvo un strādā. Atšķirībā no maniem darbabiedriem, tie cilvēki mani saprata- es netēloju.
anonimus
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 21:44
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sestdien biju artrīta "Pacientu akadēmijā", ko
> organizēja caur facebūka domubiedru grupu. Ap
> 100 artrīta pacientu bija sanākuši
> paklausīties lekcijas, ko lasīja 3 uzaicinātie
> reimatologi. Jaunākajam puisim- artrīta
> pacientam bija tikai10 gadi, vecākais dalībnieks
> bija ap 70g. vecs. Enerģiski, darbīgi dažādu
> vecumu cilvēki. Par spīti visam, dzīve
> turpinās- viņi dzīvo un strādā. Atšķirībā
> no maniem darbabiedriem, tie cilvēki mani
> saprata- es netēloju.


CBD/kanabidola eļļa palīdzot, kas nav psihoaktīva, nedz iekļauta aizliegto vielu sarakstā, vienīgais jāsūta no ārzemēm

VP paši nesaprot, ko runā: https://twitter.com/valsts_policija/status/530690262474166272 ;

Piezīmes.

1. * Ja viela minēta arī šo noteikumu 2. vai 3. pielikumā, tā nav attiecināma uz 1. pielikumu.

2. ** Izņemot ketamīnu.

3. *** Izņemot kanabidiolu.


Avots: https://www.leafly.com/news/health/the-medical-minute-can-cannabis-help-repair-arthritic-joints
anonimus
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 21:50
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Kas attiecas uz E vielām- pirms gadiem man
> paziņa iedeva norakstīt ne neieteicamo E-vielu
> sarakstu. Konsekventi izvairos no E 621, jeb
> nātrija glutamāta, vēl daži E man rada
> jocīgas lietas kuņģī- tādēļ nepērku
> soļanku un citas zupas burciņās. Nepērku
> desas, pusfabrikātus, saldētu pārtiku, gatavos
> lielveikala salātus, pārtiku ar "augļu garšu",
> u.c. Tiesa, nevaru izvairīties no pārtikas
> piedevām maizē, nezinu, vai krējums tiešām ir
> krējums, vai tomēr tas ir piena pulveris ar
> palmu lapu eļļu. Nezinu, ar ko ir barots tas
> lopiņš, kura šķiņķi es pērku- bet vismaz
> izvēlos īstu šķiņķi, nevis sojas desu ar E
> 621. Apsveru iespēju sākt taisīt majonēzi
> mājās- man ir vecmāmiņas pavārgrāmatā
> pāris receptes. Šad tad jau sagrēkoju- ir
> lietas, kas man garšo, lai arī zinu- tās nav
> labas.


E621 ir vienīgais, ko pazīstu no bīstamajām E vielām, bet tāpat sanāk, ka viņš ir daudzās garšvielās un sausajās uzkodās, it kā noārdot garšas kārpiņas.
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 21:54
Tas viss ir katram citādi.

Zinu rados dažus krietni pavecus ļaudis, kas ēd diezgan neveselīgi, ko nu tagad vislētāko lielveikalos pārdod, bet nekas, dzīvo nost. Viens no viņiem vēl kūp cauras dienas kā skurstenis.

Vēl viens neēd vislētāko, bet tieši visādas burku zupas, konservus un pulverbiezputras, jo to vieglāk pagatavot. Maize mūždien kaut kāda švammīgā, arī saldumu diezgan daudz. Bet gadi gana lieli.

Es, piemēram, arī izvairos no burku zupām, mākslīgajām desām utt., jo no tā man pēc tam ir visādas problēmas ar gremošanas sistēmu.

Tāpat mums dzimtā ir dažādas tradīcijas ar zālēm. Daži dzer visu, kas varētu derēt, citi nē, bet slimo apmēram vienādi. Citi, kad pārmēru satraucas, ierauj %, citi -- kādu nomierinošu medikamentu. Nākamajā rītā visi ir vienādi gudri un kaut cik spējīgi domāt, ko darīt, kā risināt problēmu utt.

Kachenites situācija ir galēji draņķīga, man arī ir pieteikusies diska trūces sāpe, kas saistīta ar neierastu fizisko slodzi un visādiem uztraukumiem, ir jābūt uzmanīgākai, bet reizēm dzīves situācijas veidojas visādas, kad nav izvēles, un katram no tā visa laukā ir savs ceļš. Es sevišķi neticu, ka ar vitamīniem var tikt vaļā no tādām sāpēm un tādām problēmām ar locītavām.

Man pašai tā trūce ir sen. Zinu, ka viņa satrakojas, ja esmu lielā spriedzē, bet man tad vispims vajag noņemt sāpes, jo neesmu spējīga domāt neko par "savām attiecībām ar vīriešiem" vai vēl kaut ko. Man tad arī nāk virsū bažas par operāciju, jo to es galīgi negribu. Visparējā narkoze, tad vēl rehabilitācija, gan šausmīgas mokas, gan baisi izdevumi. Un slimnīcas es vispār ienīstu. Visas manas draudzenes, kas varētu mani bišku aptekalēt, ir emigrējušas.

Sāpes vispār ietekmē domāšanu uz slikto pusi, un ir diezgan dīvaini, ka tik daudzi ārsti te cilvēkam nevar noņemt sāpes.

Domāju, ka daļa šo lietu var būt arī pārmantotas, un kaut kādos noteiktos apstākļos lien laukā. Esmu lasījusi Siņeļņikovu -- ja salīdzinu, ko man ir teikusi psihoanalītiķe, tad viņš ir diezgan aptuvens vai galīgi garām. Un ko tas dod -- domāt var tad, kad var padomāt.
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 22:27
Paldies, Runcene, par komentu!

Cik zinu, rados es ar tādām problēmām esmu tāda vienīgā- unikālā, ģeniālā. :)

Ibumetīns forši noņem sāpes uz pusi dienas, bet manam kuņģim tas ir katastrofa. Movalis un Airtal arī gana labi atbrīvo no sāpēm, bet es tak dodos uz darbu un stāvu uz iekaisušas kājas 9 stundas! Ja netaisa akrobāta trikus, ir tīri normāli, bet tikko nejauši sagriežas, ne tā pietupjas- arī Movalis nelīdz. Pa dienu, kad iekustas, zem zālēm ir tīri neko, bet ja naktī sagribas uz WC- pirms tam vajag vismaz 5 minūtes kāju iesildīt un pamodināt.
Ja vajag kājām noiet 1 kvartālu- tas ir daudz :( Vislabākais transportlīdzeklis ir divritenis- ar to var braukt, cik patīk un pieved mani ritenis cieši pie durvīm.

Tur, facebūkā, kāda dāma ielika savu dzīvesstāstu: gada laikā reimatoīdais artrīts viņai saēdis abas gūžas (viņai tad bija 19gadi!), 14 gadu laikā artrīta dēļ veiktas 4 endoprotezēšanas operācijas...
Re: Ko kačenei darīt?
07.03.2016 22:33
Ja nepanes nesteroīdos pretiekaisuma - pretsāpju preparātus vai to blaknes par smagu > var paprasīt tramadola recepti.
Vienīgi tur nebūs pretiekaisuma efekta, tikai pretsāpju. Kam kāds disks izkustējies utml, mazāk aktuāls pretiekaisuma efekts.
Artrītiem savādāk, pretiekaisuma efektu parasti arī vajag panākt ( .ti visādi movalis, im supresanti ), Dr jau skatās, kāda tipa artrīts.
anonimus
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 10:18
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja nepanes nesteroīdos pretiekaisuma - pretsāpju
> preparātus vai to blaknes par smagu > var
> paprasīt tramadola recepti.
> Vienīgi tur nebūs pretiekaisuma efekta, tikai
> pretsāpju. Kam kāds disks izkustējies utml,
> mazāk aktuāls pretiekaisuma efekts.
> Artrītiem savādāk, pretiekaisuma efektu parasti
> arī vajag panākt ( .ti visādi movalis, im
> supresanti ), Dr jau skatās, kāda tipa artrīts.


Tramadola atcelšana ir ļoti ellīgs pasākums, jo tas ir arī antidepresants, ne tikai opiāts.
Vienam vīram gados izrakstīja pret kāju sāpēm un tad pamainījās likums un vairs nedeva - bija gatavs iet kārties. Uzmanīgi jālieto, ieteicami ir tolerances pārtraukumi, piemēram, brīvdienās.
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 11:07
Ilgstoši lietojot daudzām zālēm parādās blaknes. Tāpēc dakteri izraksta zāles kad tiešām vajag ( jebkādas ). Ne vienkārši tāpat.
Tramadols strādā savādāk kā klasiskie opiāti. Tik liels pretsāpju efekts kā tauta domā arī nav.
Diemžēl nav pretiekaisuma līdzeklis. Tāpēc daudziem pat labāk palīdz nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi arī sāpēm.
Vienkārši ja tos nepanes vai ir kontrindikācijas to lietošanai, tad vismaz pretsāpju efektam var iedot. Iekaisumam gan nelīdz, diemžēl.

Tur vispār jāskatās, vai Dr grib pretsāpju efektu vai pretiekaisuma UN pretsāpju efektu.

Kas tur ar to likumu pamainījās ? Par antidepresīvu efektu - ja vajag antidepresantus, tos jau Dr var izrakstīt tieši tādus, ir speciāli antidepresanti, kas nav pretsāpju zāles.

Nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem daudz kas ir pamainījies. Ibumetīni agrāk bija recepšu zāles, tagad bezrecepšu.
Butadions sen vairs netiek lietots blakņu dēļ. Analgīns gandrīz izzzudis utt.
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 11:24
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...Tāpēc dakteri izraksta zāles kad
> tiešām vajag ( jebkādas ). Ne vienkārši
> tāpat...


Diemžēl es (un domāju, ka arī daudzi cti) var apliecināt pretējo.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
a varbūt var arī tā
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 11:52
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Pēdējā laikā mani šie pareizas dzīves
> mācītāji sāk BESĪT ĀRĀ. Tāpēc, ka es
> tāpat jau zinu, kur esmu kļūdījusies. Tāpēc,
> ka pareizo dzīves recepti sev varu uzvārīt
> tikai es. Tāpēc, ka sludināt pareizi dzīvot ir
> viegli. Tāpēc, ka šie padomi man nepalīdz
> naktī aizklibot līdz tualetei- tad man par tiem
> ir nafig nospļauties.
> Ne šodien, ne pēc nedēļas sāpes nebeigsies
> un es nesākšu skriet tāpēc, ka kāds sludina
> pareizo dzīves pieeju. Ne šodien, ne rīt, ne
> nākošnedēļ es nesākšu dzīvot "pareizi"-
> pārmaiņas dzīvē- šķiršanās, precēšanās,
> ekonomiskā stāvokļa uzlabošanās, utml.
> nenotiek vienā dienā. Vnk BESĪ visi šitie
> gudrīši.

tāpēc, ka tu gribi tikt vaļā no sāpēm, nevis izprast, ko Tev ķermenis cenšās pateikt. Kamēr tu meklēsi veidu, kā aizbāzt ķermenim izteikšanās spēju, tikmēr ar īslaicīgiem uzlabojumiem varēsi mēģināt viņu apdullināt un notrulināt ar visādiem paņēmieniem. Veselības problēmas, tā paša Siļeļņikova un Lūles uzskatā ceļas no attieksmes.Izārstēties nevar vienā dienā, arī visus labumus sasniegt nevar vienā dienā - bet ar nepareizo attieksmi to var nesasniegt nekad. :) Varbūt Tu gribi visu uzreiz un tur arī tā problēma. :)

Nemācu, tik gribēju piedāvāt citu skatu punktu. Tāš diagnozes un medicīniskie papīri jau tev ar diez ko nav palīdzejuši. Whatever helps. :)
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 12:31
Te jau lielā mērā ir pašas konvencionālās medicīnas vaina. Jo intensīvi tiek stāstīts par "jaunajām, fantastiskajām medicīnas iespējām" un cilvēki pat necenšas sevī kaut ko izprast "jo tas ir ārstu pienākums".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 16:58
Nu kāda tur vaina vai nevaina...

Tepat blakustēmā taujājas vīrietis ar lieko svaru, bet tas ir aizsardzības mehānisms. Var jau pateikt: izdari to, šito, ēd mazāk, neesi tik pareizs vai tml. Bet tas ir viss, kā viņš pašlaik zina dzīvot. Uzvedība ir dziļi galvā.

Redz, man, piemēram, bija gan atvilnis, gan muguras un sirds problēmas BEZ liekā svara.

Kaut kas labāks ir jāatrod, ko likt lietā, cits, veselīgāks mehānisms, bet tas nekad nav ātri.

Kačene saka, ka ir nodzinusies, nu un kā cilvēks nebūs nodzinies, ja pelna iztiku tur, kur var dabūt darbu, bet ar to reizēm nepietiek jumtam un maizei.

Un kāpēc gudram cilvēkam negribēt izglītības dokumentu, ja mūsdienās tevi bez tā ne par ko neuzskata? Sieviete vispār nevar dabūt pat sekretāres vietu, ja nav bakalaura grāds.

Kad es no Rīgas atnācu dzīvot uz savu tagadējo miestu, ģ.ā. ar mani diezgan daudz runājās, man tad bija visādas veģetātikas un kas tik vēl nē, no kā es baidījos kā visi sākumā un neko nesapratu. Pamazām esmu vērojusi, ka viņas laiks sarūk un kā viņa ir uztaisīta par grāmatvedi.

Vienu brīdi privātā medicīna bija zināms risinājums, bet tagad tie arī aizpilda papīru čupas un stumj cilvi pa durvīm laukā, jo nauda, nauda, nauda.

Liela vaina tomēr ir korupcijā un medicīnas skopajā budžetā.

Otrs aspekts ir mūsu vēsture. Kara laikā sieviete pārtapa par vīrieti, lai izvilktu večus un bērnus. Un tā ir tā pati evolūcijas ceļu jau nogājusī alas sieviete, kas tur bija galvenā. Krīzes apstākļos uz to regresēt ir viegli. Rezultāts ir sieviete, no kuras visi sagaida labu sievu gultā, labu māti bērniem un arī to, lai viņai būtu laba karjera, vēlams lietišķajā kostīmiņā.

Par vīriešiem vispār grūti runāt, it sevišķi, kad man tagad izveidojusies pieredze, jo liels remonts ar visādiem meistariem. Ar mani viņi runā kā ar mammu (potenciāli dusmīgo), kam jāpielien, vai kā ar skuķi, kas nekā nesaprot. Ar vīru tūlīt mērās krāniņiem, bet es citā istabā kožu mēlē, kamēr meistari nospēlēs šito uznācienu. Citiem vārdiem, baigais puiciskums. Bet strādā garas stundas un uztur visu dzimtu. Faktiski vīrietis ir izstumts no mājas un bērnu audzināšanas.

Kopumā darba vide ir kropla, jo nav lietišķa -- daudz stulbu attiecību un lomu. Un tas nu nekādi neuzlabo veselību, jo vienkārši riebjas.

Līdz ar to ir vairāki problēmapstākļi, kas konvencionālai medicīnai vien nav uzveļami.

Un tā mēs te dzīvojam, saslimstam, tad domājam, bet jēgpilni domāt var tad, kad vismaz ir siltums, maize un jumts. Ja par to vēl jācīnās, slimam esot, tad nu ir kā ir.

Mums šodien strādnieks šķībi samūrēja sienu. Vakarā nāks prorabs. Ko darītat ar to visu? Labos meistarus valsts ir izsūtījusi trimdā. Kādi ir, tādi ir, bet kā ar to visu nesakreņķēties? Un pēc tam nekad nevar zināt, vai nesaslimsi...

Vai kāds ārsts to visu sakārtos? Nu tak visi zina, ka nē.
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 17:08
Taisnība, ka mugurkaulāja problēmām, gastrītiem, artrītiem tiešām nav jābūt ne liekajam svaram ne samazinātam svaram. Visādiem ir.

Strādnieki jā - līkroči ar pieredzi strādā brigādēs, kur viņiem atmet grašus. Ja atmet. Lauvas tiesu savāc prorabi un šefi, kam simtnieks ir " tējas nauda ".
Labajās firmās strādnieki turas, bet viņas ņem lielos, dārgos vai ekskluzīva pasūtījumus vai ārzemēs pasūtījumus. Viņu veči haltūras neiet.
Atliek kādu ilggadīgu amatnieku meklēt vai kādu, kas kādreiz strādāja celtniecībā, tagad grib piehaltūrēt.
Pavisam labie savās firmās vai aizbrukuši. Kam laba pieredze un labi dokumenti.
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 17:41
Katram savi kreņķi, bet, kad veselība vairs nav tā, viss pārējais ir pupu mizas. Mums jau tā siena vienreiz tika izgāzta, jūtos, ka esam kāda profene, kur māca amatniekus.

Vai es nedrīkstētu sev novecošanas posmam kaut cik civilizētu mitekli izveidot? Būtu normāli. Biju dzirdējusi, ka labi meistari ir prom, ka patiesībā ir krīze, bet nu to izjūtu. Un tas jau stāsta diezgan garu stāstu par to, kas te patiesībā notiek.

Bet tēma jau tomēr par grūti ārstējamu kaiti, skaidrs, ka neviens nav apsolījis vieglu dzīvi, bet katrs to sāk ar atšķirīgu starta kapitālu, cik nu kura māte un tēvs var iedot, arī ar savu vecāku doto lomu. Medicīna vien nevar novērst visus cēloņus, bet sekas tak varētu tomēr, ja ierēdniecība nebūtu tik bezkaunīga.

Visu laiku domāju par to, ka vajadzētu jaunu tautas kustību, ar ko tam visam stāties pretī.

Trakākais, ka tas iet vaļā teju visur pasaulē.
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 18:42
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visu laiku domāju par to, ka vajadzētu jaunu
> tautas kustību, ar ko tam visam stāties pretī.
>
> Trakākais, ka tas iet vaļā teju visur pasaulē.

Vot, vot. Es vispār tagad skatos un gaidu kas būs. Jo kaut kā tā situācija ir tā iegriezusies, ka pilnīgi neredzu kā no tā iziet. Vienkārši neredzu uzlabojuma iespējas. Protams, kaut kādas manipulācijas ar skaitļiem notiek bet rezultātā tak paliek ar katru gadu sliktāk. Es domāju, ka to var apstiprināt praktiski visi.

Un vēl, es nesaprotu kā viņi to statistiku taisa. Pirmskrīzes rādītāji esot sasniegti. Kur kādā veidā. Nē, nu kaut kur jau kaut kas drusku uzlabojas. Par procentiem 10 vai varbūt 20. Bet ne jau pirmskrīzes. Šeit kur es dzīvoju, dzīves līmenis nav sasniedzis pat Padomju laika līmeni. Es nerunāju par biznesmeņiem ar džipiem. Es par vidējo līmeni runāju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 20:22
Jā, šādas kaites grūti pat labi apārstēt.
Medicīna jau dara ko var.
Reizēm ir šis tas jokains. Neanekdote - ārsti apspriež pacientes Dg. Viens ārsts izcilā slēdzienus, apskata atkal radioloģiskos izmeklējumus ( iepriekš jau skatīti rūpīgi ). Sūdzības utt. Otra - sāp, nu vecums.... Vertebrologs - bet pacientei sāp, guļot uz muguras, uz vēdera guļot nesāpot. Viņa jaunāka palika, kad gultā pagriezās uz vēdera? Otrā - sāp, nu osteoporozes process kāju kaulos sāp. Neiroloģe - osteoporoze nesāp, tikai kad rodas lūdzumi utt utt . Otrā - jā, bet ...... Nākamais - ar vienu operāciju visus mugurkaula bojājumus nenovērst, vajadzētu divas. Tad situācija ievērojami uzabotos, tomēr pilnībā visi traucējumi netiktu novērsti. Tomēr ar labu rehabilitāciju, medikamentiem un fizio kopā uzlabotu xxxxxxx.
Otrā, jā, bet vecuma faktors....
- šī nav anekdote, bet t.s konsilijs ar pacientes klātbūtni. -
egle1
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 21:37
Es saprotu, ka mans padoms stulbs - bet kā pie šādas slimības var 9 stundas stāvēt? Plus vēl tā apziņa, ka kolēģi skatās kā vilku barā. Saprotu, ka ar darbiem grūti un tā, bet vai nevajadzētu lūkot pēc cita darba?
Re: Ko kačenei darīt?
08.03.2016 22:41
Katram savs fetišs. Šajā gadijumā mazohisms...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko kačenei darīt?
11.03.2016 17:29
egle1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es saprotu, ka mans padoms stulbs - bet kā pie
> šādas slimības var 9 stundas stāvēt? Plus
> vēl tā apziņa, ka kolēģi skatās kā vilku
> barā. Saprotu, ka ar darbiem grūti un tā, bet
> vai nevajadzētu lūkot pēc cita darba?

Gluži manas domas par citu darbu, īpaši, ja kolēģi ir kā vilki. Tak man rēķini un parādi jāmaksā. Ēsti gribas, drēbes un daudzmaz normālu paskatu arī vajag saglabāt. Jauni un normāli, man piemēroti darbi paši un uzreiz neatrodas. Movalis iekšā un soļo!
Es jau gada beigās nosēdēju uz slim.lapas gana ilgi- izslaistījos un izdomājos krustu šķērsu. Dzīvi var mainīt visādi, bet bez naudas (peļņas) nekādi risinājumi nerodas. Vismaz fizikālo terapiju un maksas reimatologu varēju atļauties samaksāt.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.03.2016 17:31 by kachenite.
Re: Ko kačenei darīt?
11.03.2016 18:55
Es te tagad nesaprotu: Kā tiek "dalītas" diagnozes?
Rudenī viens reimatologs gribēja mani "pabāzt" zem seronegatīvas spondilartropātijas dg. Teicu- mugura sāp no nevingrošanas un pārāk daudzām stundām pie datora, bet viņa- nekas, viņa labāk zināšot, no kā man mugura sāp! (?!?)

Tagad citā iestādē reimatoloģe mani noklausījās un teica, ka rakstīšot dg "reaktīvais artrīts". Es tā sapratu, ka īsti skaidrs, ko rakstīt, viņai nebija. Kad palasu artrīta diagnožu aprakstus dažādās mājas lapās- nevienai no dg es tā līdz galam neatbilstu. No dokas sapratu, ka ar reaktīvā artrīta dg man ir iespēja dabūt "īpaši veselīgo indi"- valsts daļēji kompensētos sulfasalazīnu un prednizolonu lētāk. Laikam stāsts ir līdzīgs, kā SMAIL aprakstītais konsīlijs- neviens neko līdz galam nezina, bet zāles ir jāraksta...

Incanti, ka antigēns HLA B27 pozitīvs, bet visi ALAT un reimatoīdie faktori analīzēs ir negatīvi. No piecām gada laikā veiktām asinsanalīzēm 4 konstatēta anēmija. Anēmijas rādītāji gan mēdz mainīties. Te tikai Hgb ir pazemināts, te Er kopā ar Hg ir zem normas. Dažreiz vēl citi rādītāji- Hematokrīts, EGĀ, Hgb vid. koncentrācija Er, Trombocīti, Limfocīti bik "palēkā". Šobrīd EGĀ arī ir paaugstināts- bet tas laikam pieder pie lietas...

Attiecībā uz "pareizu domāšanu"- saprotu, ka es jūtos ļoti vientuļa un brīžiem- nevajadzīga. Saprotu, ka esmu kaut ko dzīvē palaidusi garām un tas droši vien nekad netiks izdarīts. Normāla sajūta brīvai sievietei manos gados. Šodien, sākot "pareizi domāt", rīt nekas nemainīsies. Man tāpat būs jāiet uz darbu un jāpelna nauda. Ārsti vientulību un nožēlu neārstē. Viņi izraksta pretsāpju zāles, lai varu līdz darbam tikt. Savādāk nebūs, ko samaksāt par tēju iepazīšanās tusiņā. Ja es varētu atļauties, es samaksātu psihoterapeitam un kārtīgi "izārdītos" viņa kabinetā par vienu tēmu. Ja es varētu atļauties...

Ieteikums "sākt pareizi domāt" būs stulbs priekš mana paziņas, kurš slimo ar juvenīlo artrītu kopš 3gadu vecuma. Viņam artrīts un deformēto pēdu operācija veikta ne jau tāpēc, ka viņš 3 g.v. "nepareizi" uzvedās! Lūle Vilma teiks: vecāki vainīgi- piedod tiem...! Ko tas jauneklis var izdarīt ar saviem vecākiem?? Vesels taps?!? Tikko vēl viena locītava viņam aizgājusi pa pieskari...
Re: Ko kačenei darīt?
11.03.2016 20:37
kаchenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es gribu iedzert buļļa spermu.

Būs jāuzzvana Runcenei, lai nobano to klaunu, kurš forumā ar manu niku komentārus raksta.
Re: Ko kačenei darīt?
11.03.2016 22:11
Diemžēl, cien. foruma kolēģe, man jāteic, ka mums te atkal ir viens grūtdienis.

Viņš jau enfuego vārdā gribēja 50 EUR. Tagad Tavā vārdā viņš grib buļļa spermu.

Nezinu, kāpēc viņš taujāja Tavā vārdā...

Un nez ko viņš gribēja ar tiem 50 EUR darīt -- to spermu pirkt? Priekš Tevis? Vai sevis?

Tātad mums forumā ir zināma dilema.

Bet forums ir samērā draudzīgs un icietīgs pret tiem, kas grib iegūt buļļa spermu vai lietot citas netradicionālas ārstēšanās metodes, tikai šoreiz sajaukta tēma. Nu un enfuego vārdā arī nez vai ir jēga rakstīt, jo tad 50 EUR nonāks pie nepareizā.

Tā kā cien. jautātājs var droši rakstīt savā vārdā un nekasīt tik ilgi kuli. Forums tikai priecāsies palīdzēt. Man ir miesnieks zināms, kā reiz šodien tikāmies.

Ja īsto vajadzību nevarēs apmierināt, mēs vismaz apmainīsim virtuālo pamperu un iedosim virtuālo nēzdodziņu, ar ko purslas noslaucīt. Pumpas arī izspiedīsim. Ja pa nakti gulta paliek slapja, arī droši raksti.

Mīļie forumieši, būsim iecietīgi, te ir cilvēks ar vajadzību.
Re: Ko kačenei darīt?
11.03.2016 23:03
Oj, es kaut ko interesantu esmu palaidis garām. Jāpajautā būs adminim, vai atkal kādas manipulācijas ar ASCI kodiem?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 15?
Ziņa: